forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 lis 2020, 6:45

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1927 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wioskowy głupek ostatnio spływał Pilicą...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Może być i Pilicą tylko aby wreszcie spłynął na dobre.

Awatar użytkownika

Ile w nim męskości. :lol:
:lol:

Awatar użytkownika

Jest i Antoś :lol:

" ANTONI MACIEREWICZ:

Polska znalazła się dziś w największym niebezpieczeństwie od dziesiątków lat. Wynika ono ze skoncentrowanego ataku sił postkomunistycznych wspierających likwidację dopiero co odzyskanej niepodległości Państwa Polskiego. Tęczowa rewolucja atakująca człowieczeństwo, życie rodzinne, kościół, wartości chrześcijańskie i polską tradycję narodową jest forpocztą geopolitycznych dążeń do stworzenia niesocjalistycznego organizmu państwowego od Lizbony po Władywostok.

Polska jako najsilniejszy w Europie bastion wartości chrześcijańskich i narodowych, a zarazem bariera blokująca imperializm rosyjski i gospodarczą dominację Niemiec jest obiektem skoncentrowanego ataku, który będzie przybierał na sile. Jak przed stu laty rewolucja bolszewicka po trupie Polski zmierzała do zdobycia Europy tak dziś zniszczenie polskości jest warunkiem sukcesu sił neokomunistycznych"

I ani słowa o wraku i katastrofie?

ps. i 96 smakowitych komentarzy, prosto z pracowni komputerowej w Tworkach:

Bolszewickie orgie nienawiści, ataki na kościoły, tęczowa kontrewolucja i ogólny burdel mają miejsce wyłącznie na ulicach kilku miast, głównie w ub-ecko-pedalskiej shithole, warszawce. To miasto upadłe, stracone, zdemoralizowane do szpiku kości. W 99% polskich miast, miasteczek, wsi tęczowa zaraza i pedo-bolszewizm są zjawiskami marginalnymi, jeśli już to mają charakter egzotyczno rozrywkowy. W Polsce mamy 100 tys policjantów, tysiące strażników miejskich, funkcjonariuszy żandarmerii wojskowej, służb specjalnych. Organizowane przez sb-eków, wsi-arzy, komuchów z po, sld, zsl, seksualnych dewiantów, niemiecką V kolumnę zadymy organy porządkowe mogłyby zgnieść jak obleśnego robala. Mam uwierzyć, że wszystkie te służby i organy nie są w stanie "uspokoić" tysiąca, rozhisteryzowanych bab, szukjących wrażeń nastoletnich półgłówków, pedziów, gromady kurewek, które chcą skrobać tak często jak zmieniają makijaże ? To jest wykluczone, że państwo nie potrafi, nie może. Co tu jest grane ?

--------
Przyznam, że niepokoiłem się obserwując poczynania młodych marksistów atakujących nie chronione Kościoły.Lecz dziś widząc błazenadę sejmowej targowicy z wiecznie naćpanym Nitrasem i putinowcem Sośnierzem szczującym przeciwko J.Kaczyńskiemu na czele doszedłem do przekonania,że POsPOlite ruszenie barbarii to wybryki bezsilnych lemingów. Dziś mobilizują się (niestety podzieleni przez samozwańczych liderów wyhodowanych na piersi Giertycha-Bosaka i Winnickiego) młodzi Narodowcy napuszczani przez nich na PiS.Ale kiedy Ojczyzna w potrzebie na pewno nie zawiodą...i to jest najbardziej pozytywne w tej awanturze. Polska jest nasza, polskich patriotów,dumnych obywateli, budowana przez ponad 1000 lat na dogmatach Chrześcijaństwa.Tych wartości nie dajmy sobie odebrać bolszewickiej hołocie. Pan Minister Macierewicz apeluje do młodych Patriotów i mam nadzieję,że ta najlepsza młodzież jaka mamy pod sztandarami Narodowców da odpór rewolucyjnym hordom marksistów pod wodzą ideologów LGTB i Gender.

do poczytania przy kawie
https://niezalezna.pl/forum/360376-anto ... -klubow-gp

Cytuj:
Minister Antoni Macierewicz jest jednym z najważniejszych Obrońców Niepodległości Polski od stu przynajmniej lat.

Przepraszam bardzo ale ja slaby jestem z polskiego, ktoś mi wytłumaczy?

To ile Antoś ma lat?

Nie znajdziesz tak zdolnego tłumacza, aby dał radę temu karkołomnemu zadaniu.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
To ile Antoś ma lat?

To proste. Ma 120 lat.

Młodość bzdurna i durna zajęła mu 20 lat.
A cały wiek, to wszyscy wiedzą i nawet o tym piszą.
W gazetach „niezależnych”.
:lol:

Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 18:52 przez zritah, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

ja umie po polskiemu.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Cytuj:
Minister Antoni Macierewicz jest jednym z najważniejszych Obrońców Niepodległości Polski od stu przynajmniej lat.

Przepraszam bardzo ale ja slaby jestem z polskiego, ktoś mi wytłumaczy?

To ile Antoś ma lat?

Ot i masz ci los, toć Comodore masz wyraźnie napisane, łun ma przynajmniej sto lat, ot taki Rozenkowa. :D

Awatar użytkownika

I trafiła kosa na kamień :mrgreen:

ps. komentarze, które wkurzają Antoniego to np. taki: bardzo ładnie pan mówi po polsku
prawie nie słychać rosyjskiego akcentu

Załączniki:
ciekawa wymiana zdań.jpg
ciekawa wymiana zdań.jpg [ 169.28 KiB | Przeglądany 219 razy ]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1927 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.