forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2017, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Nie wiem czy dobry wątek wybrałem na temat, który chcę poruszyć, czy nie. Najwyżej mnie opierdolta.

Ja Wielkopolanin z dziada pradziada. Z czego dumnym niezmiernie. Otóż w dniu 27 grudnia minęła 99 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Jak wieść niesie było to jedno z nielicznych polskich powstań zakończonych sukcesem. I jedyne, które przyniosło sukces w postaci realizacji wszystkich założonych celów.

Niestety nasi pisowscy wodzowie i mędrcy milczą na ten temat. Maja w dupie tak znaczące wydarzenie naszej historii. Naukowcy bliscy obecnej władzy mają wyznaczone priorytety przez ośrodek naukowy w Toruniu, opozycyjni zajęci są struganiem szyndziołów, a media rozprawiają o kretynizmie codziennym Polaków. Antek zajęty udowadnianiem niemożliwego utracił kolejną okazje apelu smoleńskiego. Co może jest i dobre, bo ci, którzy ponieśli ofiarę życia pewnie w grobach by się przewracali. Duduś ma grzech zaniechania klęczenia, przeszła mu koło nosa okazja do wygłoszenia bełkotliwej, patetycznej rozprawy, Jarosław zaś stracił szansę udowodnienia z drabinki, że gdyby nie Lech Kaczyński to prawdę o Powstaniu III RP zatarłaby dla potomnych. Widać to wydarzenie nie nadaje się do mielenia przez ich szubrawe kłamliwe umysły. Nie ma tam zdrady. Jest dobra wielkopolska solidność i determinacja w dążeniu do sukcesu. Jest zwycięstwo. Nie można nad tym beczeć i rwać szat. A to jest wbrew obyczajowy przeciętnej pisowskiej gnidy. Dziś innych mamy bohaterów. Tu aby być zapamiętanym i czczonym trzeba polec w zakrapianej wycieczce na grillowanie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_wielkopolskie

Chwała Bohaterom!!!!!


I to jest właśnie kwintesencja PiS-lamów , ale nie tylko PO-jebom też nie przychodzi do łbów aby chociaż wspomnieć o tym jednym z niewielu udanych powstań, LSD tysz milczy, o chłopkach z PeSLu nie ma co gadać. Czyli polska norma , nie ma straceńców i walenrodów nie ma świętowania. Zresztą w/g teorii jaro-zbafcy Poznaniacy spełniają wszelkie normy "zakamuflowanej opcji niemieckiej" zatem wszystko chyba jasne.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2017, 12:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Co do PSL, Kosiniak-Kamysz wyskoczył z głupek z pudełka.
Owoż wymyślił, żeby emerytury i renty nie były opodatkowane.
Pomysł bardzo dobry, tylko co chuj z przybłędami z PO robili przez 8 lat, kiedy Polcy i Polaki.......beeeee
W tym tkwi całe chamstwo wybrańców, strugać głupa i liczyć na sklerozę ludu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2017, 13:07 
opozycyjny koalicjant zawsze coś fajnego pierdolnie, prezes może spać spokojnie.


Na górę
  
 
Post: 31 gru 2017, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobrze by było gdyby spał jak 13 grudnia. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2017, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Co do PSL, Kosiniak-Kamysz wyskoczył z głupek z pudełka.
Owoż wymyślił, żeby emerytury i renty nie były opodatkowane.
Pomysł bardzo dobry, tylko co chuj z przybłędami z PO robili przez 8 lat, kiedy Polcy i Polaki.......beeeee
W tym tkwi całe chamstwo wybrańców, strugać głupa i liczyć na sklerozę ludu.


Bo to je prafdziwy chłopek-roztropek z PeSLu - im zawsze chodziło i chodzi o dostęp do koryta. Teraz trochę bidujom, ale do tej pory czyli do 2015 praktycznie zawsze mieli dostęp do koryta bo jak nie z LSD to z PO-jebami tylko za pierszego PiS-lamu mieli krótką przerwę - chyba.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2020, 16:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://oko.press/duda-wychwala-efekty- ... 1581920161

Ta fotka jest bardzo wymowna, bo oddaje w pełni Dudzia arogancję do tego problemu

Obrazek

Kiedy ustawa ta powstawała PiS ogłaszał, że jest to ustawa, która ma wrócić sprawiedliwość. Ma być czymś w rodzaju zadośćuczynienia wobec ofiar służb represyjnych PRLu. Niestety ustawa ta nie jest w zadnym stopniu tryumfem sprawiedliwości tylko zwykłym ordynarnym prymitywnym odwetem. Zemstą. Przecież nie tak powinno być stanowione prawo w kraju praworządnym. Jeżeli Duda bądź co bądź dr prawa tego nie wie to nie nadaje się na prawnika i na prezydenta. Jeżeli ma satysfakcję z tego, że tak koślawa ustawa za jego podpisem funkcjonuje, to znaczy, że jako człowiek jest zwykłym zerem moralnym. Czy on zdaje sobie sprawę z tego, że wielu ludzi poczuło się ustawą tą skrzywdzonych i odebrało sobie życie? Czy on ma tego świadomość? Nie gryzie go sumienie? Jak widać nie. I ten człowiek z tak pokiereszowanym kręgosłupem moralnym chce być prezydentem?!.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2020, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Piszesz tak, jakbyś wczoraj poznał Maliniaka.
Po ostatnich 5 latach nawet dziecko widzi przecież, że ten osobnik nie ma żadnych kwalifikacji do piastowania stanowiska prezydenta kraju.
Ani moralnych, ani merytorycznych.
Brak mu charakteru, inteligencji i wiedzy.
To, że ukończył UJ i zrobił doktorat to żywy dowód na beznadziejny poziom szkolnictwa wyższego w Polsce.
Tak, czy inaczej, żadna podłość nie budzi refleksji w głowie tego osobnika.
On tylko bezmyślnie wykonuje polecenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2020, 17:39 
Taka duda jedna!!! :)


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2020, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Piszesz tak, jakbyś wczoraj poznał Maliniaka.
Po ostatnich 5 latach nawet dziecko widzi przecież, że ten osobnik nie ma żadnych kwalifikacji do piastowania stanowiska prezydenta kraju.
Ani moralnych, ani merytorycznych.
Brak mu charakteru, inteligencji i wiedzy.
To, że ukończył UJ i zrobił doktorat to żywy dowód na beznadziejny poziom szkolnictwa wyższego w Polsce.
Tak, czy inaczej, żadna podłość nie budzi refleksji w głowie tego osobnika.
On tylko bezmyślnie wykonuje polecenia.


Czyli co, nie pisać? Nie, no ja mogę użyć tu inwektyw, których jak wiecie mam szeroki wachlarz, ale nie chcę zaczynać nowej wojenki boruch i inni. A pisać trzeba i dziwić się, bo jak nie będziemy i zaczniemy przyjmować jego zachowania jako normę, to sami ochujejemy. I zaczniemy przechodzi kolo tego co robi jak koło kamienia na rozstaju dróg, który leży w tym samym miejscu od setek lat i gdzie pokolenia juchasów z Gąsieniców rodu podążając na redyk kupę zrobi. Wszak normalnymi ludźmi jeszcze jesteśmy. Chyba. Tak myślę. Czy? Bo może ja nie jestem? Czy? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2020, 23:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Duda to jest poprostu zwykly czlowiek ktory postal prezydentem i stal sie czlowiekiem niezwyklym dla wielu, nie dla mnie, on nie jest moim prezydentem mimo ze ostatnio twiedzi ze jest prezydentem wszystkich Polakow, klamie!!!!! moim nie jest!!!!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group