forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 lut 2020, 19:57

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401 ... 423  Następna
Autor Wiadomość

Cytuj:
Dlatego jeżdżą nad morze za 500+. :lol:
I niech mi teraz jakaś zidiociała do imentu persona powie, że ja manipuluję, że nie miałam racji. Czym manipulować, pytam? Czym do jasnej anielki?
Tu nie trzeba manipulacji, tutaj wnioski są oczywiste.
Żeby nie było, takich kwiatków są tysiące.
Kto chce, sam sprawdzi.

Awatar użytkownika

Ale pierdolisz.
Jak pojebana. :lol:
Zaraz, dlaczego jak? :lol:

Awatar użytkownika

Czy moderacja widzi ten bajzel trwający na tym wątku prowadzony pod kierunkiem jednej osoby? To jest wątek o 500+ i o urojeniach Donny Framugi tego fo czy o mocarstwowości Polski? Ja się tylko grzecznie pytam.

Wielki Wezyr pisze:
Ale pierdolisz.
Jak pojebana. :lol:
Zaraz, dlaczego jak? :lol:

.

Boruch pisze:
Czy moderacja widzi ten bajzel trwający na tym wątku prowadzony pod kierunkiem jednej osoby? To jest wątek o 500+ i o urojeniach Donny Framugi tego fo czy o mocarstwowości Polski? Ja się tylko grzecznie pytam.

No, Ewaj, Mańka, Prol, Komandor, Agafia, Prosię, Beton, Klecha, Małpka, kto tam jeszcze na naszą niebogę Borucha parol zagiął?
No zbanuj mnie Boruchu, zbanuj . Leć do redakcji ze skargą, a potem zrób ankietę czy Boruch ma zostać na forum.
Żałosne.

PS.
Cytuj:
DONNA FRAMUGA
to moje przezwisko , jak rozumiem. Tak czytałam, była już ''zwiędła ruta'' były ''motlochy'', ''katozjeby'', czego nie było...
Infantylny aż pękają oczy.

Ostatnio zmieniony 17 cze 2019, 20:13 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Cytuj:
Polska zmarnuje 90 proc. potencjału F-35? Generałowie ostrzegają

https://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/3061 ... egaja.html

O tym kurwa dyskutujcie, bo motłoch chce wydać nasze pieniądze i rzucić w błoto. To my za to płacimy, to nasza harówa pójdzie się jebać. I przez to służba zdrowia będzie dalej tonąć jak tonie a my będziemy umierać w SORach. Bo pojebom zachciewa się drogich gadżetów.

Awatar użytkownika

Nie, będziemy gadać o zasobach jodu. :lol:

Dodam jeszcze drobną sugestię, by pan Boruch napisał w sprawie zbanowania mnie do samego Urbana.
Mogę pomóc w redakcji donosu.. :lol:

canislupus pisze:
Komandorze, mieszkasz w części naszego kraju bardzo atrakcyjnie turystycznym i może skromniejsi turyści są ewenementem, a oni wdzięczni są losowi, że tam trafili. Sam mieszkam w regionie gdzie można spotkać więcej tych niezamożnych. Mój znajomy prowadzący usługi hotelarskie dokładnie wie jak będą zachowywali się goście z jakiego regionu. Atrakcyjność Helu przyciąga "szmalowną" młodzież i to wasze miasto odzwyczaiło się od takich "nie zblazowanych", dlatego byli tak widoczni. Nie oszukujmy się, że to były dzieci beneficjentów 500+. Bo to mogły być rodziny i dzieci z uczciwego biura podróży. "Fpakowałem" się w temat, a wątek przewodni jest inny, jestem przeciwny zakupom PAD sprzętu wojskowego.

A hotelarze i właściciele pensjonatów faktycznie narzekają. Albo narzekali jeszcze tak ze dwa lata temu. To racja. teraz im już przechodzi albo 500+ się cywilizuję. narzekają też Knajpiarze, a nawet sklepikarze bo co innego dobre zamówienie przy stoliku dla 3 osób a co innego dla 6 marne w stylu jedna woda i 6 szklanek. Miejsce zajmuje, dzieci jak to dzieci a 3-4 ciężko upilnować by nie rozlały, upaprały. Tak to racja. Nie przeczę.

A wracając do tematu bo nam się F-35 całkiem niewidzialny zrobił to powiem, że nie ma i nie będzie niewidzialnych samolotów, okrętów i chyba nigdy nie będzie. Ale nikt tego, oprócz laika nie oczekuje. To bardziej TRUDNO-WYKRYWALNE zabawki.
I nie chodzi o to by je nie wykryć tylko wykryć jak najpóźniej. Nie na 200 km a np na 50 czy nawet mniej 20. Czas reakcji się zmniejsza, ilość wystrzelonych pocisków i ich celność (też muszą złapać cel) itp.

Co do tego, że lecą zachowując ciszę radiową to nic nowego. Stosowane od lat, Od II WŚ.
Ze z sensorami w trybie pasywnym również. A świadomość operacyjną teatru działań czyli sytuacje też nie muszą ze swojego radaru tylko z samolotu AWACS lub podobnego będącego w strefie dyżurowania poza zasięgiem npla ma przesłane po linku 16.
I od biedy może zobaczyć jaka jest sytuacja 1000 km od niego. (coś jak te mapki co pokazują ruch lotniczy i morski w internecie. Nie mamy radaru a możemy sobie sprawdzić co lata czy płynie np. kolo Kanarów)

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
....
I od biedy może zobaczyć jaka jest sytuacja 1000 km od niego. (coś jak te mapki co pokazują ruch lotniczy i morski w internecie. Nie mamy radaru a możemy sobie sprawdzić co lata czy płynie np. kolo Kanarów)

Możemy, doskonale było to widać w przypadku lotu MH 370.
W warunkach pokojowych przy doskonałej pogodzie i braku zakłóceń.
Ciekawe co można zobaczyć w warunkach wojennych.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401 ... 423  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.