forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 cze 2019, 7:46

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 cze 2019, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
„Przed fotoreporterami stanęli: Edyta Górniak i Donatan. Z początku wszystko szło jak zwykle, jednak producent postanowił "uatrakcyjnić" tę część imprezy i... złapać Edytę Górniak za pośladek. Odpowiedź mogła być tylko jedna: Donatan został przez nią spoliczkowany. Wszystko stało się oczywiście w świetle fleszy. Większość komentarzy jest bezlitosnych wobec producenta, z którym współpracuje obecnie Edyta Górniak.
– Jeszcze bym mu poprawiła!
– Jaki cham
– Mogła jeszcze mocniej, bo gorszego buraka i chama niż ten prostak nie ma!
Pojawiają się jednak głosy, że mogła to być tzw. ustawka, która w zamierzony sposób wywoła poruszenie w plotkarskich mediach i serwisach społecznościowych. Sytuacja stała się pointą dla tegorocznego Festiwalu w Opolu, a my poznaliśmy kulisy tego incydentu.”

Najszanowniejsza pani Edyta Górniak tak się wypowiedziała na temat molestowania seksualnego:

„Ja niestety też doświadczyłam tego (molestowania) i to stosunkowo wcześnie w moim życiu od ludzi i co dziwne ci ludzie, ci mężczyźni nadal funkcjonują w show-biznesie.”

Jak w praktyce takie zachowania wyglądają mogli się przekonać telewidzowie oglądający program Big Brother:

Skandaliczne zachowania w Big Brotherze
Już kilka tygodni temu z programu odpadł Maciej, który został dyscyplinarnie usunięty z show za nienawistne komentarze i groźby wobec Łukasza. Od początku też dużo jest w Big Brotherze homofobicznych żartów i zachowań, które można odebrać jako molestowanie.
I tak na przykład Igor klepał koleżanki po pośladkach i - odgrywając rolę nauczyciela - wygłaszał w ich kierunku niewybredne komentarze.
Oleh z kolei symulował seks z Magdą, choć dziewczyna się przed tym wzbraniała. (...)
Oleh o seksie: mężczyzna nie pyta, tylko bierze
W rozmowie z Kubą pochodzący z Ukrainy uczestnik show głośno wypowiedział się na temat seksu i gwałtów. I zdecydowanie nie była do mądra wypowiedź.
O co chodzi? Jakub spytał kolegę, czy po programie "spróbuje pierd…ąć Madzię". Oleh zdziwił się na zadane mu pytanie i oznajmił, że "próbować" to złe słowo, on ją sobie po prostu weźmie, bo jest mężczyzną, więc kobieta mu się należy.

Najszanowniejszy panie prezydencie Andrzeju Dudo, najszanowniejsi czytelnicy, te wydarzenia to jawne przestępstwa. Bardzo proszę przypomnijmy sobie obowiązujące prawo:

Art. 197. Zgwałcenie lub wymuszenie do poddania się innej czynności seksualnej
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Programem Big Brather, jego producentami i uczestnikami koniecznie powinna się zająć prokuratura. Im wcześniej taka reakcja nastąpi tym lepiej.
Bardzo proszę zapoznajmy się z tym do czego doszło w brazylijskiej wersji tego programu:

„Gwałt w Big Brotherze. Zdarzenie pokazała telewizja
Sprawą zajęła się już policja.
Policja w Brazylii rozpoczęła dochodzenie w sprawie Daniel Echaniz, 31-letniego uczestnika programu typu reality-show.
Według doniesień Dailymail, uczestnik "Big Brothera" miał zgwałcić swoją koleżankę z programu. Do zdarzenia miało dojść pod wpływem alkoholu, po imprezie uczestników. Cała scena miała zostać pokazana przez telewizję.
Kamery zarejestrowały scenę, jak 31-latek przechodzi obok łóżka 23-letniej studentki, kładzie się do niej i uprawia z nią seks. Kobieta miała być wówczas nieprzytomna.
Policja już rozpoczęła dochodzenie, przeszukała nawet studio nagrań w Rio de Janerio.
W Brazylii "Big Brother" jest niezwykle popularnym programem. Jest to już jego 12. edycja. Średnia oglądalność wynosi około 8 milionów.”

Molestowania, pozorowanie gwałtów może doprowadzić do tragedii.
Bardzo proszę przypomnijmy sobie tragiczną historię, która się wydarzyła w Polsce:

„Samobójstwo 14-latki
Policja przesłuchała wczoraj napastników, którzy doprowadzili do śmierci Ani.
14-letnia gimnazjalistka z Gdańska powiesiła się, by nie wrócić do klasy, w której została upokorzona przez kolegów. (…) Policja przesłuchała wczoraj napastników, którzy doprowadzili do śmierci Ani. - Kolesie chcieli się popisać - mówią w szkole reporterom "Gazety Wyborczej".
Gdy w czasie lekcji polskiego nauczycielka wyszła z klasy, pięciu uczniów otoczyło Anię - śliczną, drobną blondynkę. Rzucili dziewczynkę na ławkę, ściągnęli spodnie i majtki. Klęli, obmacywali jej nagi brzuch, głośno się śmiejąc udawali, że gwałcą. Jeden nagrał 20-minutową scenę kamerą w komórce. Gdy nauczycielka do klasy wróciła, nikt nic nie powiedział. Tylko najbliższa koleżanka Ani - Iwona - płakała w ławce. Polonistka spytała, dlaczego. Usłyszała, że "chłopcy dokuczali Ani", więc ta uciekła do domu. Kolesie chcieli się popisać przed pozostałymi. To niezła beka tak obmacać dziewczynę. Chcieli pokazać, że są zajebiści - mówią uczniowie dziennikarzom - Wszyscy się nabijali, nikt nie sądził, że laska tego nie wytrzyma.”

Do tragedii mogą doprowadzić nie tylko czyny, ale również słowa:

„Skoczyła, bo dręczyły ją w internecie. Samobójstwo 12-latki wstrząsnęło USA
"Dlaczego się nie zabijesz?", "Wypij wybielacz i umrzyj wreszcie" - 12-latka zabiła się, bo koleżanki dręczyły ją w internecie. Zostały aresztowane, ale najpewniej nie pójdą nawet do poprawczaka.”

„15-latka popełniła samobójstwo. Przez plotki?
Tragedia w Trąbkach Wielkich niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Na początku tygodnia 15-latka powiesiła się we własnym domu. Według informacji "Gazety Wyborczej" nastolatka miała powiesić się we własnym domu, ponieważ nie wytrzymała presji otoczenia – koleżanki i koledzy, a także mieszkańcy Trąbek Wielkich plotkowali o jej rzekomych kontaktach z nauczycielem w gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka, do którego uczęszczała nastolatka.”

Dzieci są szczególnie narażone na niebezpieczeństwo w szkołach, które często zamiast uczyć żyć, uczą fantasmagorii pomieszanych z kłamstwami. Szerzej problem ten opisałem w 29 liście otwartym. Szkoła jest przymusowa, a sami nauczyciele przyznają, że nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa dzieciom:

„Nauczyciele bezsilni: nie obronimy uczniów
– Nie zdążyłam cię uratować – mówiła podczas pogrzebu matka zasztyletowanego nastolatka. Pedagodzy: my też nie mamy jak zapewnić bezpieczeństwa w szkole.
We czwartek na Muzułmańskim Cmentarzu Tatarskim odbyły się uroczystości pogrzebowe 16-letniego Kuby. Chłopiec zginął od ciosów nożem zadanych mu przez szkolnego kolegę Emila B. Od ubiegłego piątku (wtedy doszło do ataku) stołeczna policja zatrzymała pięć osób..
Zbrodnia w stołecznej podstawówce uświadomiła nauczycielom, że choć odpowiadają za bezpieczeństwo uczniów, nie mają żadnych środków, by zapobiec podobnym wydarzeniom.”

Najszanowniejszy panie prezydencie Andrzeju Dudo, najszanowniejsi czytelnicy bardzo proszę wyciągnijmy jakieś wnioski z tych zdarzeń.

Gwałt na człowieku, to nie tylko przemoc fizyczne, ale również słowna.
Jeżeli chcemy jej przeciwdziałać to powinniśmy je dusić w zarodku.
W dzisiejszych czasach kobiety bywają molestowane cieleśnie i słownie.
W mailach i esemesach.
Mężczyznom też się to zdarza.
Myślę, że trzeba z tym skończyć pisząc odpowiednie prawo. Wytyczyć precyzyjne nieprzekraczalne granice zachowania i wypowiedzi. Bardzo proszę powróćmy myślami do zwierzenia najszanowniejszej pani Maryli Rodowicz:

„Czy doznałam mobbingu i molestowania w pracy? Tak. Różni ludzie w show-biznesie próbowali mnie wykorzystać. Ale raczej byłam zadowolona, że się podobam... W związku z tym, że miałam wiele kompleksów, to kiedy oni zwracali na mnie uwagę, to było mi miło. Były niemoralne propozycje. Czy korzystałam? Różnie to bywało...”

Wpis ten świadczy o tym, że nie każdy w tak zwanych innych czynnościach seksualnych widzi coś złego. Mogą istnieć ludzie, którzy chcą być tak traktowani, ale mogą też istnieć ludzi, którzy w żadnym przypadku tego sobie nie życzą.
Według chrześcijańskich norm biblijnych nie tylko rozpustne czyny, czy słowa, ale również spojrzenia i myśli są grzechem. Żyjemy w kraju, w którym chrześcijanie stanowią większość i prawo koniecznie powinno uwzględniać ich stanowisko.
Bardzo proszę zapoznajmy się z biblijnym prawem moralnym dotyczący, seksualności. Według nauk najszanowniejszego pana apostoła Pawła chrześcijanie powinni unikać rozpustnych braci w wierze. Nawet z nimi nie jadać:

1 Koryntian 5:9-13
(...)Napisałem wam w liście, żebyście przestali się zadawać z rozpustnikami, nie mając na myśli ogólnie rozpustników tego świata albo chciwców i zdzierców lub bałwochwalców. W przeciwnym razie musielibyście po prostu opuścić świat. Ale teraz piszę wam, żebyście przestali się zadawać z każdym, kto jest zwany bratem, a jest rozpustnikiem albo chciwcem, albo bałwochwalcą, albo człowiekiem rzucającym obelgi, albo pijakiem, albo zdziercą — żebyście z takim nawet nie jadali. Bo cóż mi do sądzenia tych na zewnątrz? Czy nie wy sądzicie tych wewnątrz, podczas gdy tych na zewnątrz sądzi Bóg? „Usuńcie niegodziwego spośród siebie”.

Chrześcijanie powinni uciekać od rozpusty – nawet o niej nie wspominać:

Efezjan 5:3; Kolosan 3:5; 1 Koryntian 6:18, Jana 8:34
A rozpusta i wszelka nieczystość lub chciwość niech nawet nie będą wśród was wspominane, jak się godzi świętym, Dlatego zadajcie śmierć członkom waszego ciała, które są na ziemi, jeśli chodzi o rozpustę, nieczystość, żądzę seksualną, szkodliwe pragnienie oraz zachłanność, która jest bałwochwalstwem. (…) Uciekajcie od rozpusty. Każdy inny grzech, który by człowiek popełnił, jest poza jego ciałem, ale kto się dopuszcza rozpusty, grzeszy przeciw własnemu ciału. (…) Zaprawdę, zaprawdę wam mówię: Każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu.

Przekaz ten jest w kwestii seksualności chrześcijan tak jednoznaczny, że nie wymaga komentarza.
Najszanowniejszy władca Jehoszua Masziach (Jezus Chrystus) zwrócił uwagę na fakt, że już namiętne wpatrywanie się w kobietę jest przestępstwem:

Mateusza 5:27-30
(...)„Słyszeliście, że powiedziano: ‚Nie wolno ci cudzołożyć’. Ale ja wam mówię, że każdy, kto się wpatruje w kobietę, aby do niej zapałać namiętnością, już popełnił z nią cudzołóstwo w swym sercu. Jeśli więc twoje prawe oko cię gorszy, wyłup je i odrzuć od siebie. Pożyteczniej bowiem jest dla ciebie, żebyś stracił jeden z twych członków, niż żeby całe twoje ciało wrzucono do Gehenny. Także jeśli twoja prawa ręka cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie. Pożyteczniej bowiem jest dla ciebie, żebyś stracił jeden z twych członków, niż żeby całe twoje ciało znalazło się w Gehennie.

Trwanie w grzechu rozpusty może chrześcijan zaprowadzić do Piekła – Gehenny, jeziora płonącego ogniem i siarką:

Galatów 5:19-21
(…) Jawne zaś są uczynki ciała, a są nimi: rozpusta, nieczystość (…) Co do nich przestrzegam was, jak już was przestrzegłem, że ci, którzy się czegoś takiego dopuszczają, nie odziedziczą królestwa Bożego. (…) Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. (…)

Według biblijnych mierników etycznych trwanie w grzechu jest jest jednocześnie trwaniem w bezprawiu:

1 Jana 3:4
(…) Każdy, kto trwa w grzechu, trwa także w bezprawiu, toteż grzech jest bezprawiem.

Są w polskim prawie paragrafy, które gdyby były stosowane to powinny chronić chrześcijan i innych ludzi chcących żyć bezgrzesznie, bowiem każdy kto próbuje nakłonić człowieka do grzechu powinien odpowiedzieć za podżeganie do czynu zabronionego:

Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

Każda osoba, która składa jakiemuś człowiekowi niemoralną propozycję lub też zachęca innego człowieka do popełnienia grzechu popełnia przestępstwo.

Bardzo proszę zastanówmy się nad powyższym prawem w kontekście pedofilii i grzechu na przykładzie z życia wziętym. Bardzo proszę zapoznajmy się opisaną historią, która rozegrała się w Polsce:

„19-latek całował się z dziewczyną. Prokurator: pedofil!
Dziewiętnastolatek - Janusz spod Wrocławia, całował się z Renatą - swoją czternastoletnią dziewczyną. Został przez prokuraturę oskarżony o pedofilię. Janusz T. z Renatą był parą przez miesiąc. Z jej koleżanką – także czternastoletnią - Dorotą kilka miesięcy. W drugim przypadku akt oskarżenia wymienia więcej niż tylko całowanie się. Nastolatka oskarżono o dotykanie w miejscach intymnych i dotykanie piersi. Grozi mu dwanaście lat więzienia.
Wszystko działo się w miejscowości niedaleko Trzebnicy. Śledztwo prowadziła od 2017 roku tamtejsza prokuratura rejonowa. Doniesienie złożyła matka Doroty. Zaniepokojona, że córka jest w związku ze starszym chłopakiem i dochodzi między nimi do „niestosownych pocałunków i uścisków”.
Śledztwo potwierdziło informacje mamy dziewczyny. Dorota przyznała na przesłuchaniu, że Janusz „omamił ją, owinął wokół palca”. Była w nim bardzo zakochana. Poznali się latem 2017 roku. On miał już wtedy skończone 19 lat. Ona - 14. Gdy matka zabroniła kontaktów z Januszem, dziewczyna groziła, że popełni samobójstwo. Trafiła do szpitala. Potwierdziła wymienione w zarzucie „inne czynności seksualne”, dokonywane przez Janusza za jej zgodą. On też przyznał się do winy.
Ale to nie wszystko. Młody mężczyzna częstował Dorotę marihuaną. Zdaniem dziewczyny, próbował ją namówić na twarde narkotyki ale ona się nie zgodziła. Właśnie z powodu narkotyków zakończył się związek Janusza z koleżanką Doroty - Renatą. Byli parą od grudnia 2016 do stycznia 2017. Renata mówiła w śledztwie, że się przytulali i całowali. Owo całowanie prokuratura uznała za „inną czynność seksualną”. A że Renata miała wówczas mniej niż 15 lat, młodzieniec usłyszał zarzut pedofilii.
Zakochana w chłopaku zorientowała się, że jest uzależniony od narkotyków. Próbowała wyciągnąć go z nałogu, ale się nie udało. Wtedy zerwała i przestała się z nim kontaktować. Niedługo później zaczęła go widywać ze swoją koleżanką.
Badający chłopaka lekarze nie stwierdzili u niego „zaburzenia preferencji seksualnych”. Janusz nie jest więc pedofilem. Ma za to „nieprawidłowo kształtującą się osobowość. Ale to za sprawą uzależnienia od narkotyków.
Za doprowadzenie dwóch czternastolatek do „innych czynności seksualnych” grozi mu od 2 do 12 lat więzienia. Do tego może trafić na listę sprawców przestępstw na tle seksualnym - choć do jej niejawnej części. Imiona bohaterów zostały zmienione.”

Bardzo proszę zwróćmy na fakt, że gdyby uwodzone dziewczyny były starsze, nie były by przez prawo bronione. Namawianie do spożycia narkotyków oraz do niemoralności chociaż teoretycznie jest karalne jest powszechnie akceptowane. Nie tylko w reżimowej telewizji można zobaczyć filmy dozwolone od lat 12 propagujące niemoralność (na przykład serial Bodo) lub alkohol (serial Świat według Kiepskich) – alkohol będący jednym z najpowszechniejszych i najgroźniejszych narkotyków.

Najszanowniejszy panie prezydencie Andrzeju Dudo, najszanowniejsi czytelnicy, kiedy oglądam filmy dozwolone od lat 12, w których propaguje się niemoralność, alkoholizm, dewiacje seksualne przypomina mi się fragment książki 'Protokoły mędrców Syjonu': ...

Ciąg dalszy być może nastąpi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2019, 9:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
㤠17. Alkoholizm, klasycyzm, prywata
Spojrzyjcie na odurzone wódką zwierzęta, do której użycia nadmiernego prawo otrzymywane jest razem z wolnością. Czyżbyśmy mieli pozwolić, by i ,,nasi" doszli do podobnego stanu? Narody gojów (nie izraelitów) odurzone są przez napoje wyskokowe. Młodzież ich zatraciła inteligencję wskutek złej edukacji i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwernantki w domach zamożnych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatnich włączam również tak zwane ,,damy z towarzystwa", które są dobrowolnymi naśladowczyniami tamtych pod względem zbytku i rozpusty.”

Według głupców, którzy te słowa napisali wynika, że w ten sposób wpływowi izraelici chcą zdobyć panowanie nad światem. Uważam, że to bardzo zła droga, która może ich do Piekła zaprowadzić.
Zauważyłem też, że nie za każdym filmem propagującym grzechy musi się kryć kapitał izraelski, dlatego, że jak jakiś film, muzyka, gra komputerowa propagująca niemoralność dobrze się sprzedaje zyskuje wielu naśladowców, producentów, wykonawców, którzy chcą podobnie na propagowaniu grzechu się wzbogacić.
Warto dodać, że nakłanianie człowieka do grzechu jest prastarą metodą psującą stosunki ludzi z Bogami. Jeszcze przed dotarciem do ziemi obiecanej izraelici doświadczyli zgubnego skutku niewierności i tylko szybka i stanowcza reakcja zapobiegła większej tragedii. Bardzo proszę zapoznajmy się z tym wielce pouczającym biblijnym sprawozdaniem:

Liczb 25:1-13
A Izrael mieszkał w Szittim. Wtedy lud zaczął uprawiać nierząd z córkami Moabu. I kobiety te przyzywały lud do ofiar składanych ich bogom, a lud zaczął jeść i kłaniać się ich bogom. Izrael przystał więc do Baala z Peor; i zapłonął przeciw Izraelowi gniew Jehowy. Przeto Jehowa rzekł do Mojżesza: „Weź wszystkich zwierzchników ludu i wystaw ich Jehowie ku słońcu, by płonący gniew Jehowy odwrócił się od Izraela”. Wtedy Mojżesz powiedział do sędziów Izraela: „Niech każdy z was zabije swych mężczyzn, którzy przystali do Baala z Peor”. Lecz oto przyszedł mężczyzna spośród synów Izraela i prowadził do swych braci Midianitkę na oczach Mojżesza i na oczach całego zgromadzenia synów Izraela, oni zaś płakali u wejścia do namiotu spotkania. Kiedy to zobaczył Pinechas, syn Eleazara, syna kapłana Aarona, od razu wstał spośród zgromadzenia i wziął w rękę dzidę. Następnie poszedł za tym mężczyzną izraelskim do sklepionego namiotu i przebił ich oboje, mężczyznę izraelskiego i kobietę przez jej narządy rozrodcze. Wtedy została powstrzymana plaga spadająca na synów Izraela. A tych, którzy ponieśli śmierć od tej plagi, było ogółem dwadzieścia cztery tysiące. Potem Jehowa rzekł do Mojżesza, mówiąc: „Pinechas, syn Eleazara, syna kapłana Aarona, odwrócił mój srogi gniew od synów Izraela przez to, że nie tolerował pośród nich żadnej rywalizacji ze mną, tak iż w swym domaganiu się wyłącznego oddania nie wytraciłem synów Izraela. Dlatego powiedz: ‚Oto ustanawiam z nim moje przymierze pokoju. I będzie ono służyć jemu i jego potomstwu po nim za przymierze kapłaństwa po czas niezmierzony, ponieważ nie tolerował rywalizacji ze swoim Bogiem i dokonał przebłagania za synów Izraela’”.

Najszanowniejszy pnie prezydencie bardzo proszę powróćmy myślami do propagowania pornografii. W przypadku osób nieletnich mamy do czynienie z przestępstwem:

Art. 200. Obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnościom seksualnym

§ 3. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 4. Karze określonej w § 3 podlega, kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.
§ 5. Karze określonej w § 3 podlega, kto prowadzi reklamę lub promocję działalności polegającej na rozpowszechnianiu treści pornograficznych w sposób umożliwiający zapoznanie się z nimi małoletniemu poniżej lat 15.

Na początek zapoznajmy się definicją słowa pornografia:

Pornografia - pisma, druki, przedstawienia teatralne, filmy, zdjęcia, obrazy, rysunki i inne przedmioty o treści nieprzyzwoitej, obliczone na wywoływanie podniecenia erotycznego u odbiorców.

Pojęcie pornografii jest bardzo szerokie, dodatkowo ludzie miewają różne seksualne dewiacje, które mogą w nich wywoływać erotyczne podniecenia. Zastanówmy się proszę nad Symforofilią:

„Symforofilia - przeżywanie w wyobraźni klęsk i katastrof żywiołowych lub innych, w których cierpią i giną ludzie, co wywołuje satysfakcję seksualna i u mężczyzn może doprowadzić do erekcji, a kobiety do orgazmu.”

Dla osób cierpiących na tę chorobę pornografią może być pomnik upamiętniający katastrofę smoleńską, udział w miesięcznicach i innych uroczystościach upamiętniających te sławetne wydarzenie. Jeżeli będzie to osoba nieletnia organizatorom tych uroczystości grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.
Co innego podnieca pigmalionistów:

Pigmalionizm - osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok zdjęć, obrazów, pomników roznegliżowanych ludzi. Osoby chore na to schorzenie mogą podniecać krucyfiksy.

Najszanowniejsza pani Veronika Louise Ciccone artystka znana pod pseudonimem Madonna wyznała:

„Krucyfiksy są seksowne, gdyż mają na sobie nagich mężczyzn.”

Na podobne schorzenia mogą cierpieć dzieci płci obojga. Każdy krucyfiks to potencjalne szerzenie pornografii osobom nieletnim. Są też zboczeńcy, których podniecają ludzie ubrani:

Endytofilia - dewiajca polegający na osiąganiu satysfakcji wyłącznie z ubranymi partnerami.

Na ludzi takich golizna wrażenia nie robi. Przypomniał mi się wywiad z najszanowniejszym panem piosenkarzem Zbigniewem Wodeckim, który przyczynił się do propagowania naturyzmu przy pomocy piosenki Chałupy Welcome Tu. Bardzo proszę przypomnijmy sobie fragment tej piosenki:

Jak co roku w Chałupach
Gdy zaczyna się upał
Słychać wielki szum
Można spotkać golasa
Jak na plaży w Mombassa
Golców cały tłum.
Znów się będą rozbierać
Miss Natura wybierać
Przez wieś przeszedł dreszcz
W krzakach siedzą tekstylni
Gryzą palce bezsilni
Zaklinają deszcz. (…)

W wywiadzie tym najszanowniejszy pan Zbigniew Wodecki wspominał jak był na plaży nudystów w Bułgarii. Czuł się zażenowany swą nagością:

„Kilka lat wcześniej podczas pobytu na wczasach w Bułgarii stwierdziliśmy z kolegą, że odwiedzimy lokalną plażę nudystów. Popłynęliśmy zobaczyć jak to jest - i zdjęliśmy majtki w morzu. Kiedy wyszliśmy na plażę, zrobiło mi się strasznie wstyd. Czułem się głupio tak w pełnym świetle z przyrodzeniem na wierzchu. Dlatego szybko się stamtąd zawinęliśmy bardzo rozczarowani.”

Ponadto stwierdził, że nagie kobiety nie działają na niego tak jak ubrane na przykład na kolacji przy świecach i kawiorze:

A jeśli chodzi o "Chałupy" - publicznie bym się nie rozebrał.
Teraz już nie, ale kiedyś...
- A, to było dawno temu, z Krzysztofem Materną chcieliśmy zobaczyć, jak to jest. W Rumunii czy Bułgarii. Przepłynęliśmy kawałek i wyszliśmy na plażę nudystów gołe baby obejrzeć. Też musieliśmy zdjąć majtki, żeby nas nie wyrzucili. I popatrzyliśmy na coś, co nas kompletnie nie kręciło - to było zdziwienie. Że nic, chociaż wszędzie tyłki wypięte. Uciekliśmy.
Tzw. research pan zrobił?
- Dla podtrzymania gatunku trzeba, uważam, pewne rzeczy zasłaniać, w ten sposób łatwiej być atrakcyjnym. Można też dołożyć świece i kawior.

Naturystów zaś nagość nie krępuje i nie musi podniecać. Piosenkarka, najszanowniejsza pani Celine Dion ma marzenie:

„Chciałabym, by ludzie byli cały czas nadzy. Zawsze wierzyłam, że liczy się to, co jest pod okryciem. Gdybyśmy byli zmuszeni do bycia nagimi, prawdopodobnie zaczęlibyśmy dostrzegać nieco więcej.”

Najszanowniejszy pan piłkarz Robert Lewandowski publicznie w znaczniej mierze się obnażył. W szale zdarł z siebie koszulkę i ręką mocno odsunął w dół część spodenek:

„W zakończonym sezonie "Lewy" do granicy 40 bramek dobił w ostatnim spotkaniu - finale Pucharu Niemiec przeciwko RB Lipsk. Polski snajper dwoma bramkami walnie przyczynił się do wygranej 3-0, dzięki czemu Bawarczycy pewnie sięgnęli po trofeum. Radość ze skompletowania dubletu była pożywką dla fotoreporterów, gdy Lewandowski celebrował gola bez meczowej koszulki.”

Chrześcijanie zwani Adamitami lub Adamianami, to zwolennicy naśladowania bezgrzesznego życia pierwszych rodziców w raju; głoszą pochwałę nagości. Praktykowanie nagości podczas wspólnych zgromadzeń ma utwierdzać ich w przekonaniu, że tylko ten, kto wyzbył się cielesnych słabości, może bez podniecenia i pożądania patrzeć na nagie ciała. Ludzie inaczej myślący są dla nich dewiantami niegodnymi do przynależności do Kościoła Adamitów.

Kolejną grupą dewiantów są ludzie szukający satysfakcji seksualnej w kontaktach z zwierzętami: ...

Ciąg dalszy być może nastąpi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2019, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9182
Cytuj:
W wywiadzie tym najszanowniejszy pan Zbigniew Wodecki wspominał jak był na plaży nudystów w Bułgarii. Czuł się zażenowany swą nagością:

„Kilka lat wcześniej podczas pobytu na wczasach w Bułgarii stwierdziliśmy z kolegą, że odwiedzimy lokalną plażę nudystów. Popłynęliśmy zobaczyć jak to jest - i zdjęliśmy majtki w morzu. Kiedy wyszliśmy na plażę, zrobiło mi się strasznie wstyd. Czułem się głupio tak w pełnym świetle z przyrodzeniem na wierzchu. Dlatego szybko się stamtąd zawinęliśmy bardzo rozczarowani.”


Panie, szatan, zlituj się Pan, jak ma się czuć goły facet z gołym "kolegą" wśród rozebranego towarzystwa płci obojga?

Czuli się jak cioty i słusznie, jak pedały byli postrzegani, gdyby był sam, doszłoby do niego dojmujące przekonanie że jest co najwyżej niewydarzonym koniobójcą i słusznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2019, 10:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
Pantryglodytes pisze:
Cytuj:
W wywiadzie tym najszanowniejszy pan Zbigniew Wodecki wspominał jak był na plaży nudystów w Bułgarii. Czuł się zażenowany swą nagością:

„Kilka lat wcześniej podczas pobytu na wczasach w Bułgarii stwierdziliśmy z kolegą, że odwiedzimy lokalną plażę nudystów. Popłynęliśmy zobaczyć jak to jest - i zdjęliśmy majtki w morzu. Kiedy wyszliśmy na plażę, zrobiło mi się strasznie wstyd. Czułem się głupio tak w pełnym świetle z przyrodzeniem na wierzchu. Dlatego szybko się stamtąd zawinęliśmy bardzo rozczarowani.”


Panie, szatan, zlituj się Pan, jak ma się czuć goły facet z gołym "kolegą" wśród rozebranego towarzystwa płci obojga?

Czuli się jak cioty i słusznie, jak pedały byli postrzegani, gdyby był sam, doszłoby do niego dojmujące przekonanie że jest co najwyżej niewydarzonym koniobójcą i słusznie.


Najsz :) Najszanowniejszy panie Pantryglodytes, myślę, że każdy człowiek może się czuć odrobinę inaczej. Szczerzy naturyści mogą się czuć na plaży nudystów jak ryby w czystej wodzie. Spotkałem się z teorią, że w przyszłości, najszanowniejszy Bóg Jehowa przywróci na ziemi rajskie warunki, a ludzie którzy dostąpią przywileju życia w Raju będą chodzić nadzy jak nasi biblijni prarodzice. Ludzie tekstylni wyginą jak kiedyś wyginęły dinozaury.
Pozdrawiam najserdeczniej i życzę najlepszości na zawsze. Naj :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2019, 18:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
...

„Zoofilia zboczenie seksualne polegające na zaspokajaniu popędu płciowego ze zwierzętami.”

Być może zoofilem jest najszanowniejszy pan poseł Jarosław Kaczyński, który zasłynął tym, że podczas posiedzenia sejmu oglądał pornograficzny atlas z gołymi kotami uśmiechając się przy tym podejrzanie, być może lubieżnie. Po jakimś czasie wspomniany atlas zmienił właściciela:

„Licytacja zakończona. "Atlas kotów" z dedykacją Kaczyńskiego ma już właściciela
Spóźnieni mogą obejść się smakiem. Licytacja książki, którą prezes Prawa i Sprawiedliwości czytał na posiedzeniu Sejmu, już się zakończyła. "Atlas kotów" z podpisem Jarosława Kaczyńskiego trafi do osoby, która zaproponowała za niego aż 25 300 złotych.”

Ja nie twierdzę, że najszanowniejszy pan poseł Jarosław Kaczyński jest zoofilem, ale nie wykluczam też możliwości, że do kontaktów seksualnych z kotem dochodzić może i nie koniecznie musi to wiązać się z penetracją kociej pochwy lub odbytu. Niektórym zoofilom wystarcza dotyk futra:

„Hyphephilia - dewiacja polegająca na dotykaniu skóry, włosów, futra celem osiągnięcia satysfakcji seksualnej.”

W grę może wchodzić również zelofilia:

„Zelofilia - typ dewiacji, w której satysfakcja seksualna jest osiągana wyłącznie na drodze fantazjowania.”

Jaka jest prawda z najszanowniejszym panem posłem Jarosławem Kaczyńskim tego nie wiem, ale coś może być na rzeczy i sprawa może być dobrze znana w kocim świecie. Nie byłem zdziwiony, kiedy przeczytałem, o kocie, który poleciał samolotem do Warszawy bez opiekuna i na dodatek bez biletu:

„Koci pasażer na gapę w samolocie do Warszawy
Osobliwe zgłoszenie wpłynęło wczoraj wieczorem do strażników z Ekopatrolu - dowiedział się reporter RMF MAXXX Przemysław Mzyk. Prośba dotyczyła zaopiekowania się... kotem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zgłaszająca instytucja - było to bowiem Lotnisko im. Fryderyka Chopina.
Gdy funkcjonariusze pojawili się na Okęciu, okazało się, że kot przyleciał prawdopodobnie z Poznania rejsowym samolotem. W trakcie lotu jedna z pasażerek chciała umieścić swój bagaż pod fotelem. Niestety miejsce było zajęte już przez... kota. Nie wiadomo, jak znalazł się on na pokładzie.
O pomoc poproszono lotniskowego sokolnika, który zawiadomił stołeczną straż miejską, funkcjonariusze zaopiekowali się pasażerem bez biletu. Kot został przewieziony do schroniska dla zwierząt na warszawskim Paluchu.”
... ciąg dalszy być może nastąpi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2019, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9182
ahmadeusz szatan pisze:
... w przyszłości, najszanowniejszy Bóg Jehowa przywróci na ziemi rajskie warunki, a ludzie którzy dostąpią przywileju życia w Raju będą chodzić nadzy jak nasi biblijni prarodzice. ....


Drogi Panie szatan, nie wiem co myśleć o przyszłych rajskich dziejach.
Biblia wiele nie mówi na ten temat.
O przeszłym raju też niewiele.
Na ten przykład interesującą kwestią wydaje się czas przebywania pierwszych rodziców w raju.
Czy coś na ten temat wiadomo?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 9:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
Pantryglodytes pisze:
ahmadeusz szatan pisze:
... w przyszłości, najszanowniejszy Bóg Jehowa przywróci na ziemi rajskie warunki, a ludzie którzy dostąpią przywileju życia w Raju będą chodzić nadzy jak nasi biblijni prarodzice. ....


Drogi Panie szatan, nie wiem co myśleć o przyszłych rajskich dziejach.
Biblia wiele nie mówi na ten temat.
O przeszłym raju też niewiele.
Na ten przykład interesującą kwestią wydaje się czas przebywania pierwszych rodziców w raju.
Czy coś na ten temat wiadomo?

Najsz :) Najszanowniejszy panie Pantryglodytes, czasu trwania rajskiej sielanki pierwotnych ludzi w Biblii nie podano. Wiadomo tylko, że biblijni prarodzice byli naturystami i swojej nagości się nie wstydzili:

Rodzaju 2:25
I oboje, człowiek oraz jego żona, pozostawali nadzy, a mimo to się nie wstydzili.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 10:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9182
ahmadeusz szatan pisze:
Pantryglodytes pisze:
ahmadeusz szatan pisze:
... w przyszłości, najszanowniejszy Bóg Jehowa przywróci na ziemi rajskie warunki, a ludzie którzy dostąpią przywileju życia w Raju będą chodzić nadzy jak nasi biblijni prarodzice. ....


Drogi Panie szatan, nie wiem co myśleć o przyszłych rajskich dziejach.
Biblia wiele nie mówi na ten temat.
O przeszłym raju też niewiele.
Na ten przykład interesującą kwestią wydaje się czas przebywania pierwszych rodziców w raju.
Czy coś na ten temat wiadomo?

Najsz :) Najszanowniejszy panie Pantryglodytes, czasu trwania rajskiej sielanki pierwotnych ludzi w Biblii nie podano. Wiadomo tylko, że biblijni prarodzice byli naturystami i swojej nagości się nie wstydzili:

Rodzaju 2:25
I oboje, człowiek oraz jego żona, pozostawali nadzy, a mimo to się nie wstydzili.


To że byli nadzy jest mało ważne, ważniejsze jest że zlekceważyli boski nakaz rozmnażania się.
Cytuj:
28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną;

Ewa nie została brzemienną!,
Nie zaszłą w ciążę, nie urodziła dziecka!
To stawia cały projekt pod tytułem "Raj" pod znakiem zapytania.
Lenistwo i oportunizm Adama lub? co?
Co spowodowało że Ewa nie została zapłodniona?
Ludzie płci obojga, zdrowi, idealni bo dopiero co stworzeni przez boga, nie płodzą potomka?
Adam a i Ewa, zapewne, gdyby byli normalni, bardzo mało by spali nie ustając w wysiłkach nad stworzeniem nowego życia, tymczasem co mamy? Kaput? jak krew w piach?
Bóg co robił? nie sprawdził że Adam nie sprostał zadaniu?
A Ewa pozostała dziewicą? Takie rzeczy sprawdzają nawet prości Beduini, Żydzi czy Cyganie.
Ewa niezapłodniona dostała okresu i w takim stanie została wygnana?
Czy może latami w tym raju tkwili łażąc bez celu po jakimś tam ogrodzie?
Pan wybaczy to wszystko kupy się nie trzyma, no chyba że odwrotnie, nawet myśleć nie chcę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
...

Najszanowniejszy panie prezydencie Andrzeju Dudo, najszanowniejsi czytelnicy bardzo proszę powróćmy myślami do obowiązującego prawa i prezentacji nieletnim treści pornograficznej:

„Art. 200. Obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnościom seksualnym
§ 3. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”

Wykazałem, że treścią pornograficzną może być pomnik smoleński, atlas kotów, ubrani ludzie.
W naszym kraju liczną grupę stanowią dewianci tekstylni, ludzie na co dzień noszący ubrania i podniecający się na widok nagich ciał i to do nich zazwyczaj bywają kierowane nagie ciała kobiet lub mężczyzn. Zauważyłem, że treści takie nieustannie przemyca reżimowa telewizja. Nie raz widziałem film dozwolony od lat 12, a tu nagle golizna. A to jakiś mężczyzna się obnaża. Raz ściągnął spodnie i pokazał penisa. Mężczyźni ekshibicjoniści najczęściej obnażają swoje piersi – ekshibicjonizm taki można zobaczyć nawet na zawodach sportowych.
Widziałem piłkarza, który po strzeleniu gola ściągną koszulkę i półgoły biegał po boisku.
Nawet na tak zwanych tekstylnych plażach widok taki bywa normą, a może działać podniecająco na nieletnie dziewczynki. Zdarza się też, że w filmach od lat 12 można zobaczyć gołe lub półgołe kobiety. Weźmy na przykład serial Bodo. Był dozwolony od lat 12 i nie brakowało w nim treści pornograficznych. Jeden z widzów tak zrecenzował film:

„Sceny erotyczne w każdym odcinku by przyciągnąć publikę.”

Bezspornie w świetle obowiązującego prawa sprawa kryminalna.
Wszystkie osoby odpowiedzialne za dopuszczenie filmu do oglądania przez osoby nieletnie powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej. Ukarane też powinny być osoby odpowiedzialne za nadzór telewizji.

Według obowiązującego w Polsce prawa Biblia jest książką propagującą i pornografię i pedofilię i rozpustę. Według podań najszanowniejsza panienka Miriam (Maria – Maryja) miała 12 lat kiedy zaszła w ciążę, a sprawcą ciąży nie był jej małżonek. W biblii Tysiąclecia tak opisano to zdarzenie:

Mateusza 1:18
Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego.

Można też w niej znaleźć opisy nagości:

Ezechiela 16:7, 20-22
Obie piersi w pełni się rozwinęły, a twoje włosy bujnie urosły, gdy jeszcze byłaś naga i goła (...)
I brałaś swoich synów oraz swe córki, których mi urodziłaś, i składałaś im w ofierze na pożarcie — czy to nie dosyć twoich nierządów? I zarzynałaś moich synów, i dawałaś im, przeprowadzając ich przez ogień. I we wszystkich swych obrzydliwościach oraz swoich nierządach nie pamiętałaś o dniach swej młodości, kiedy byłaś naga i goła; tarzałaś się w swej krwi.

A Biblia bywa czytana w Kościołach również w obecności nieletnich. W Kościołach też można spotkać krucyfiksy z nagimi mężczyznami, co też jest propagowaniem pedofilii.
Po wyemitowaniu omawianego filmu zaczęto wiele mówić o konieczności zaostrzenia kar oraz o tym by zbrodnie pedofilii nie ulegały przedawnieniu.
Według obowiązującej Konstytucji zbrodnie przeciw ludzkości nie ulegają przedawnieniu.
Bardzo proszę zapoznajmy się z tym prawem:

Art. 43. Brak przedawnienia zbrodni wojennych i przeciw ludzkości
Zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości nie podlegają przedawnieniu.

Skoncentrujemy się na zbrodniach przeciwko ludzkości. Bardzo proszę zapoznajmy się co znaczy słowo zbrodnia. W słowniku języka polskiego PWN pisze:

„Zbrodnia - poważne przestępstwo naruszające normy społeczno-etyczne.”

Słowo poważny jest słowem wieloznacznym i bywa definiowane tak:
Poważny - zachowujący powagę, pełen powagi; dostojny, majestatyczny, wyrażający powagę, nacechowany powagą, będący objawem powagi, cieszący się poważaniem, mający autorytet, uznanie; wiarygodny, wybitny, poważany, szanowany.

Każde przestępstwo przeciw ludzkości jest poważne.
Z Konstytucji wynika bezspornie, że zbrodnie przeciw ludzkości nie ulegają przedawnieniu.
Jeżeli na przykład ktoś naubliża kotu lub psu, to przestępstwo takie może ulec przedawnieniu, ale jeżeli naubliża człowiekowi to przestępstwo takie nie ulega przedawnieniu.
Takie mamy prawo i jeżeli jacyś sędziowie nie wymierzali sprawiedliwości powołując się na przedawnienie przestępstwa łamali postanowienia Konstytucji i koniecznie powinni odpowiedzieć za swoje zbrodnie i nie jest to jakiś mój wymysł, ale takie mamy prawo, ale bywa ono przez sędziów lekceważone. Nie tylko przez sędziów, ale również przez pana, najszanowniejszy panie prezydencie Andrzeju Dudo.
Za tę sytuację na dzień dzisiejszy ponosi odpowiedzialność przede wszystkim rządząca koalicja, która powinna o tym doskonale wiedzieć. Wie o tym ponad wszelką wątpliwość herszt partii o przekornej nazwie Prawo i Sprawiedliwość, najszanowniejszy pan poseł Jarosław Kaczyński. Bardzo proszę przypomnijmy sobie jego słowa:

„Polskie sądownictwo, to jest jeden gigantyczny skandal (…) My wiemy, jak w Polsce funkcjonuje prawo, że opowieść o państwie prawa jest kompletną bajką. (…) Słabe państwo służy wyłącznie gangom.”

Być może, kiedyś w Polsce zapanują rządy najlepszego prawa i sprawiedliwości i wszystkie, nawet umorzone przez sądy zbrodnie zostaną należycie osądzone. ...
Ciąg dalszy być może nastąpi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 8:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 182
Najszanowniejszy panie prezydencie Andrzeju Dudo, najszanowniejsi czytelnicy, bardzo proszę powróćmy myślami do pedofilii i księży.
Synod Kościoła Katolickiego przed kilkunastoma wiekami tak o pedofilach - gwałcicielach dzieci zdecydował:

„Gwałciciele dzieci nawet na koniec nie otrzymają komunii.”

Kryje się za tym wielki dramat osób duchowych mogących za karę do Piekła. Tymczasem z doniesień medialnych wynika, że wśród duchownych dzieją się rzeczy zwyrodniałe:

„Orgie w austriackim seminarium Skandal, który wstrząsnął Austrią
Seminarium w St. Pölten
Zaczęło się niewinnie - do prasy oraz władz kościoła katolickiego w Austrii docierały informacje o gejowskich orgiach w seminarium w St. Poelten. Po plotkach pojawiły się zdjęcia: Regent Kuechl, wpychający uczniowi seminarium łapę w krocze, jego zastępca Wolfgang Rothe całujący namiętnie mężczyznę. Nic nowego. Kolejne "zagejone" seminarium, kolejna porcja sensacji dla austriackich brukowców a dla znawców tego środowiska kolejny dowód na to, że nigdzie nie nawiązuje się tak łatwo kontaktów homoseksualnych jak w seminarium. Bez wątpienia cała historia poszłaby po kilku dniach w niepamięć, gdyby nie kolejne fakty, które wyszły na światło dzienne. W momecie gdy padło hasło "pedofilia" sprawą zainteresowała się policja.
Wyniki przyszukania budynku seminarium były zniewalające. Na dyskach komputerów znaleziono ok. 40.000 fotografii pornograficznych, setki filmów hardcore, zdjęcia uczniów wkładających sobie do odbytu różne przedmioty użytku codziennego i wiele innych materiałów, których nie powstydziłyby się największe firmy oferujące pornografię. Dla niektórych to szokujące, dla innych tylko śmieszne. Incydent przestaje być jednak śmieszny i przestaje być incydentem, gdy w grę wchodzi pornografia z udziałem dzieci. W cyfrowej kolekcji seminarzystów znaleziono na przykład fotkę przedstawiającą 5-letnią dziewczynkę, która zadowala oralnie dwóch dorosłych mężczyzn. (…) Wydarzenia, które mają obecnie miejsce w Austrii, doskonale ukazują perwersyjność kościoła katolickiego, jego kompletnie skrzywione zrozumienie moralności.”

Jeżeli wierzyć temu co pisze w Biblii i co nauczają chrześcijanie najszanowniejszy władca Jehoszua Masziach (Jezus Chrystus) tam też był.
Proszę przeczytajmy.

Mateusza 18:20
Bo gdzie jest dwóch lub trzech zebranych w moim imieniu, tam jestem pośród nich.

Z Biblii wynika, że chrześcijanie są ambasadorami zastępującymi najszanowniejszego władcę Jehoszua Masziach (Jezusa Chrystusa):

2 Koryntian 5:20
Jesteśmy więc ambasadorami zastępującymi Chrystusa.

Według słów nieczynnego papieża najszanowniejszego pana Josepha Ratzingera znanego też pod pseudonimem Benedykt XVI wynika, że kapłani świadczą o Królestwie Niebieskim.
Proszę przeczytajmy:

„Kościół wcześnie doszedł do przekonania, że być kapłanem to świadczyć o Królestwie Niebieskim.”

Jeżeli takie rzeczy można znaleźć w ‘ambasadach’ Królestwa Niebieskiego’, to co dopiero można znaleźć w samym Królestwie Niebieskim?

W Biblii możemy znaleźć przedsmak tego co może chrześcijan czekać w Królestwie Niebieskim.
W dziejach narodu izraelskiego był czas, kiedy władał nimi sam najszanowniejszy Jehowa Bóg. Było to w czasie, kiedy dotarli do Ziemi Obiecanej. Bardzo proszę zapoznajmy się z historią jaka wydarzyła się w tym królestwie pod rządami najszanowniejszego Jehowy Boga:

Sędziów 19:1-30
W owych dniach nie było króla w Izraelu. Pewien Lewita mieszkał przez jakiś czas w najdalszych częściach górzystego regionu Efraima. Z czasem pojął za żonę nałożnicę z Betlejem w Judzie. A jego nałożnica zaczęła się przeciw niemu dopuszczać rozpusty. W końcu odeszła od niego do domu swego ojca w Betlejem w Judzie i była tam pełne cztery miesiące. Potem jej mąż wstał i poszedł za nią, by mówić do niej pocieszająco i żeby przyprowadzić ją z powrotem; a miał ze sobą sługę i parę osłów. Ona więc wprowadziła go do domu swego ojca. Gdy ojciec tej młodej kobiety go zobaczył, od razu się uradował, że się z nim spotkał. Toteż jego teść, ojciec tej młodej kobiety, zatrzymał go, tak iż mieszkał u niego trzy dni; i jedli, i pili, i tam nocował. A czwartego dnia, gdy jak zwykle wstali wczesnym rankiem, on podniósł się, by iść, lecz ojciec tej młodej kobiety rzekł do zięcia: „Pokrzep swe serce kawałkiem chleba, a potem pójdziecie”. Usiedli więc i obaj zaczęli razem jeść i pić; potem ojciec młodej kobiety powiedział do tego męża: „Proszę, zechciej zostać na noc i niech twe serce będzie w dobrym nastroju”. Gdy ów mąż wstał, by iść, jego teść upraszał go, więc znowu tam przenocował. Gdy piątego dnia wstał wcześnie rano, by iść, ojciec tej młodej kobiety powiedział do niego: „Proszę, pokrzep swe serce”. I zwlekali aż do schyłku dnia. I obaj jedli. Potem ów mąż wstał, by iść, on i jego nałożnica, i jego sługa; lecz jego teść, ojciec tej młodej kobiety, rzekł do niego: „Oto teraz dzień się nachylił ku wieczorowi. Proszę, zostańcie na noc. Oto dzień się kończy. Zostań tu na noc i niech twe serce będzie w dobrym nastroju. A jutro wstaniecie wcześnie do swej podróży i udasz się do swego namiotu”. Jednakże mąż ten nie zgodził się zostać na noc, lecz wstał i ruszył w drogę, i dotarł aż przed Jebus, czyli Jerozolimę; a miał ze sobą parę osiodłanych osłów oraz swoją nałożnicę i swego sługę. Gdy byli blisko Jebus, a światło dnia wyraźnie przygasło, sługa rzekł do swego pana: „Chodźmy więc i zajdźmy do tego miasta Jebusytów, i zostańmy w nim na noc”. Lecz jego pan powiedział mu: „Nie zachodźmy do miasta cudzoziemców, którzy nie należą do synów Izraela; musimy iść aż do Gibei”. I rzekł jeszcze do swego sługi: „Chodźmy i zbliżmy się do jednej z tych miejscowości, i zostaniemy na noc albo w Gibei, albo w Ramie”. Przeszli więc i poszli dalej, a słońce zaczęło zachodzić nad nimi, gdy byli blisko Gibei, która należy do Beniamina. A zboczywszy tam, weszli, aby przenocować w Gibei. I weszli, i usiedli na placu miejskim, a nikt nie przyjmował ich do domu na nocleg. Lecz oto wieczorem wracał pewien starzec z pracy w polu, a człowiek ten był z górzystego regionu Efraima i mieszkał przez jakiś czas w Gibei; lecz tamtejsi mieszkańcy byli Beniaminitami. Gdy podniósł oczy, zobaczył męża, wędrowca, na placu miejskim. Starzec ten rzekł więc: „Dokąd idziesz i skąd przybywasz?” On mu odrzekł: „Przechodzimy z Betlejem w Judzie do najdalszych części górzystego regionu Efraima. Jestem właśnie stamtąd, ale szedłem do Betlejem w Judzie; i udaję się do swego domu, a nikt nie przyjmuje mnie do domu. Jest zarówno słoma, jak i pasza dla naszych osłów, jest też chleb i wino dla mnie i twojej niewolnicy, i dla służącego, który jest z twoim sługą. Niczego nie brakuje”. Lecz starzec rzekł: „Pokój z tobą! Niech każdy twój brak będzie moją sprawą. Tylko nie nocuj na placu”. Potem zaprowadził go do swego domu i zadał obrok osłom. Następnie umyli swe stopy i zaczęli jeść i pić. Kiedy dogadzali swym sercom, oto mężczyźni z miasta, nicponie, obstąpili dom, cisnąc się jeden przez drugiego do drzwi; i mówili do starca, właściciela domu: „Wyprowadź mężczyznę, który wszedł do twego domu, żebyśmy mogli z nim współżyć”. Wtedy właściciel domu wyszedł do nich i rzekł im: „Nie, moi bracia, proszę, nie czyńcie nic złego, ponieważ ten mąż wszedł do mojego domu. Nie dopuszczajcie się tego bezeceństwa. Oto moja córka, dziewica, oraz jego nałożnica. Pozwólcie, proszę, że je wyprowadzę, a wy je zgwałćcie i uczyńcie im, co w waszych oczach jest dobre. Lecz wobec tego człowieka nie dopuszczajcie się takiego bezeceństwa”. Ale ci mężczyźni nie chcieli go posłuchać. Toteż ów mąż wziął swą nałożnicę i wyprowadził ją do nich na zewnątrz; a oni zaczęli z nią współżyć i pastwili się nad nią przez całą noc aż do rana, po czym ją puścili, gdy nastawał świt. Kiedy nastawał ranek, ta kobieta przyszła i upadła u wejścia do domu tego człowieka, gdzie był jej pan, i leżała aż do świtu. Później jej pan wstał rano i otworzył drzwi domu, i wyszedł, by udać się w drogę, a oto ta kobieta, jego nałożnica, leżała u wejścia do domu z rękami na progu! Rzekł więc do niej: „Wstań i chodźmy”. Lecz nie było odpowiedzi. Wtedy ten mężczyzna wziął ją na osła i wyruszywszy, udał się do swojej miejscowości. Potem wszedł do swego domu i wziął nóż rzeźniczy, a chwyciwszy swą nałożnicę, porozcinał ją według kości na dwanaście części i porozsyłał do wszystkich terytoriów Izraela. I każdy, kto to zobaczył, mówił: „Czegoś takiego nigdy nie popełniono ani nie widziano od dnia, gdy synowie Izraela wyszli z ziemi egipskiej, aż po dziś dzień. Rozważcie to w swych sercach, naradźcie się i powiedzcie”.

Tak się żyło w Królestwie Bożym na ziemi, a powyższe zdarzenie dało początek krwawej bratobójczej wojnie, o której być może jeszcze napiszę w liście o wstrząsającym Katolicyzmie najszanowniejszego pana prezydenta, który zacząłem pisać. ...

Ciąg dalszy być może nastąpi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group