forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 13 lip 2020, 19:05

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 353  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2019, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 16974
Śmieszy mnie to wyrzygiwanie sobie w sejmie kto ile zrobił, lub nie zrobił przeciwko pedofilii w kościele. Nie ma tam ludzi, którzy mają czyste sumienie. Nawet ci, którzy są pierwszy raz. Dopiero dziś papuchy drą mocno. Nawet taka pani Kamila Gasiuk Pihowicz oraz Joanna Scheuring-Wielgus. Oczywiście każdy ma mniejsze lub większe "zasługi" ale dopiero dziś podnosi się wielki wrzask. Obie te panie niedawno były jeszcze w "Nowoczesna". Pamiętam na początku obecnej kadencji jakie partia Nowoczesna miała stanowisko w sprawie np aborcji. Jacy byli wycofani. Dziś poszczególni jej członkowie, którzy zmienili barwy klubowe, ale i sama partia Nowoczesna nagle zmieniła front w tej sprawie. Śmiało twierdzi, że obecna ustawa aborcyjna powinna przewidywać przywilej kobiety aż do aborcji na życzenie. Tak więc kierunki zmieniają się politykom w miarę zmian sytuacji. Jak się pod dupa pali to i pakt z diabłem podpiszą. Dziś są obrońcami ofiar pedofilów w sutannach. Gdzie byli wcześniej?

Ogrom tego zjawiska przedstawia baner i mapa na której zaznaczone są miejsca gdzie dochodziło do tej zbrodni. Tylko, że to jeszcze nie koniec. Mam nadzieję, że ludzie dopiero odzyskają odwagę. Oby tak się stało. A klechów nie ma już co słuchać. Niech się walą ze swoim przepraszam.

Nycz dał wczoraj popis jakim jest paskudnym szamanem. Na końcu filmu Sekielskiego mowa jest kto odmówił współpracy. Jest tam również nazwisko Nycza. Dziś ten zakłamany klecha przeprasza łaskawie. Ja pierdole...

Dla tej mafii nie ma żadnej litości. To zarezerwowane jest dla ludzi zagubionych. Oni to zwyrole, działający z rozmysłem w tym co robią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7133
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
canislupus pisze:
maerose pisze:
Cytuj:
Politycy, którzy teraz ścigają się z PiS-em na potępienie pedofilii, odmawiali jeden po drugim – mówi w rozmowie z naTemat Barbara Labuda, działaczka "Solidarności" w PRL. Kilka miesięcy temu zapraszała ich do komitetu obywatelskiego, który właśnie zakończył prace nad projektem ustawy rozliczającej kler z pedofilii. Zakłada on, że powstanie Komisja Prawdy i Zadośćuczynienia.

https://natemat.pl/272669,projekt-ustaw ... uda-wywiad
Czarna dupa, żadne wybory nic nie zmienią , jeżeli chodzi o lizodupienie klechów.
Tylko tak zwani wierni opuszczając kościoły mogą tym kurwa polytykom pokazać fucka.
Niestety, może w innym życiu.

Też jestem tego zdania, nawet jak PiS odsuną od władzy to tylko zmienią się gęby "całowaczy" w pierścień. PSL pierwszy gwizdnie na kolana.


Kamysz jako pierszy , bo on je tradycjonalista i dobry katolyk. Zresztą Schietynie takoż nic pod tym względem nie brakuje.

_________________
*******


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 9:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 3130
A jak już granat w szambie eksploduje do się dopiero dowiemy kto z tych ze świecznika na Dworzec Centralny biegał.
Pamiętacie tę aferę? Miały być jakieś znane nazwiska ze świata kultury, mediów, biznesu, polityki a nawet wymiaru i co...?
Na razie się śp mistrzowi Wajdzie oberwało, że Młynarską upijał ponoć...

A PiS zrobi wszystko by pokazać, że omerta dotyczyła też świeckich i to elit pro-POKO, gejowskich, artystycznych itp.
Nawet jakiegoś swojego będą w stanie poświecić jak był. Zauważcie już taką narrację mają.
O DOBRZE! Bo może w końcu się wezmą za gnoi. Nie ważne kto i w jakim ukrytym celu.

PS. Z tymi z Dworca Centralnego trochę gorzej będzie bo to jednak dotyczy dzieci, które prostytuowały się za kasę (większość dobrowolnie). Takie osoby nie są zbyt skore do zwierzeń bo to też uderza nieco w nich.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 10:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 16974
W kwestii samej Młynarskiej - bo przyznam nie wczytywałem się w temat. Dopiero teraz. Dziwię się nawet po co ona to ujawnia. Czy tylko tak dla pucu? Jeżeli chce pokazać obraz środowiska artystów, to tak jak z kościołem Polacy o tym wiedzą. Tylko, że tu akurat przypadki takie mają swoją indywidualną historię i chyba w większości wynikają z innych pobudek niż te kościelne. Może należałoby zapytać, po coś tam lazła dziewczyno? Przecież nie dla modłów przed bogiem Wajdą. Choć zaraz pojawia się pytanie, czy 14-latka ma świadomość tego w co się pakuje? Mogła tej świadomości nie mieć. Sam Wajda, że takie rzeczy robił ma u mnie minus jak stąd do Watykanu. Też był z niego niezły herbatnik jeżeli chodzi o lizanie dupy katabasom.

Pytam, więc co robił tatuś Młynarskiej, człowiek wrosły głęboko korzeniami jak dąb jaki w to środowisko. Nie jedno widział, niejedno pił i jadł. I zapewne niejedne figle wyprawiał. Nie ostrzegł swojej córki? Trochę wydaje mi się to dziwne. Ufał Wajdzie? I znowu pojawia się inny aspekt sprawy, że w tym środowisku nikt nikogo zaufaniem nie powinien darzyć, albowiem każdy tam świnię i to nie taką mógł serdecznemu przyjacielowi/ciółce zrobić. Począwszy od zwlekania z oddaniem długu z ostatniego chlania w Spatifie po skradzenie żony i majątki.

Ale jak było z panią Pauliną Młynarską nie dowiemy się od jej ojca Wojciecha, bo ten przecież jakiś czas temu niedawny przeszedł był na łono Abrahama.

Piszę to po to aby czytając przypadek pani Pauliny mieć i to na względzie. Co oczywiście, o ile prawdą jest to co mówi owa urocza niewiasta, odpowiedzialności z naszego Oscarowca nie znosi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 10:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8127
Cytuj:
Może należałoby zapytać, po coś tam lazła dziewczyno?

Takie pytania zadaje policja kobiecie zgłaszającej gwałt.
Po co lazła to lazła, na pewno nie na odurzanie i sceny erotyczne bez zgody.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 16974
Żeśmy się nie zrozumieliźmy. Nie o to chodzi. Głównie o to, że jak w przypadku, kiedy córuś bądź synuś idzie na plebanię do księżula rodzice jakby spali, choć mówi się o tym co może się stać powszechnie. Tak samo i w tym środowisku zwłaszcza, że jest się w nim, powinno się wiedzieć jakie są zagrożenia. Ona sama winna nie jest. Tak zakładam, bo była gówniarą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 15:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 16974
Cytuj:
W projekcie zatytułowanym "Świeckie Państwo" wnioskodawcy wskazali trzy główne postulaty. Chodziło m.in. o zakończenie finansowania lekcji religii ze środków publicznych, zakończenie finansowania ubezpieczenia społecznego księży i likwidację Funduszu Kościelnego, a ponadto zlikwidowanie wspólnych komisji rządowo-kościelnych i stworzenie jednej komisji składającej się z przedstawicieli rządu, kościołów i związków wyznaniowych.

Projekt ustawy trafił jednak do kosza w ekspresowym tempie. Wystarczyło kilka minut, by Komisja ds. Petycji go odrzuciła. Prowadzący obrady wiceprzewodniczący komisji Andrzej Smirnow z PiS stwierdził, że w ogóle nie widzi powodów, by zajmować się tą sprawą. Ostatecznie nie było potrzebne nawet głosowanie. – Złożenie petycji jest żądaniem, aby to nasza komisja złożyła taki projekt ustawy. Otóż ja nie widzę takiej potrzeby – kontynuował Smirnow.


https://natemat.pl/272963,nie-bedzie-sw ... la-projekt

Czy ktoś, coś? :D :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 19:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 3130
Boruch pisze:
W kwestii samej Młynarskiej - bo przyznam nie wczytywałem się w temat. Dopiero teraz. Dziwię się nawet po co ona to ujawnia. Czy tylko tak dla pucu? Jeżeli chce pokazać obraz środowiska artystów, to tak jak z kościołem Polacy o tym wiedzą. Tylko, że tu akurat przypadki takie mają swoją indywidualną historię i chyba w większości wynikają z innych pobudek niż te kościelne. [...]


Panie Boruch, bo się wkurwię! Co to ma za znaczenie z jakich pobudek? I każde przypadki mają swoją indywidualną historie. Czy te kościelne czy inne.
Czyż naprawdę uważa Pan, że w przypadku Polańskiego, wizji Wajdy (bo nie bzyknął ani nie omacał tylko do scen nagich i erotycznych nakłaniał), ponoć Zanudziego co chłopczyków młodych lubi i innych to jakaś szczególna indywidualna historia? Bo co, bardziej wrażliwy, bo wyraz artystyczny, bo trauma z dzieciństwa (holokaust), bo mord na ciężarnej żonie o przyjaciołach (Polański) coś usprawiedliwia?
A pobudki są takie same. chuć i chęć wykorzystania seksualnego. Czy to katabas., czy dyrektor Słowików, czy Polańskiego czy inny kutas (lub pizda bo i takie się zdarzają). I też większość tych ze świecznika bezkarnych chodzi, sprawa pod dywan, a jak się nie już nie da tysiące tłumaczeń, w TV, Wyborczej, na FB...
I co to za uwagi - "po co lazła? "co robił tatuś czy mamusia (bo do Palańśkiego tę 13stkę matka ponoć wysłała albo się zgodziła na pobyt)? A po co lazły, leźli te klesze ofiary za zakrystie. plebanie? Co rodzice robili?

Skala może mniejsza, ale pewnie tylko dlatego, że tych ze świecznika jest mniej niż wikarych, zakonników, plebanów i innych.
Nie zdziwił bym się jednak jakby odsetek był podobny.
I jeżeli PiS przy okazji, nawet dla przeciwwagi aferze w krk będzie chciało zrobić z tym porządek, to ja jestem za.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2019, 19:47 
Komandor pisze:
Panie Boruch, bo się wkurwię!


Zadrżałem. :lol:

Mateusz Piskorski, pierwszy więzień polityczny III RP o którego upomniały się agendy ONZ, nakazując pisiorom natychmiastowe zwolnienie z pudła i wypłatę zadośćuczynienia, dzisiaj wyszedł na wolność. Po trzech latach.

A tu Młynarska i Wajda na topie.

:lol:

Goha, weś mnie zbanuj jak Baryckiego.
Wiem, że nie masz uprawnień. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 maja 2019, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 16974
Komandor pisze:
Boruch pisze:
W kwestii samej Młynarskiej - bo przyznam nie wczytywałem się w temat. Dopiero teraz. Dziwię się nawet po co ona to ujawnia. Czy tylko tak dla pucu? Jeżeli chce pokazać obraz środowiska artystów, to tak jak z kościołem Polacy o tym wiedzą. Tylko, że tu akurat przypadki takie mają swoją indywidualną historię i chyba w większości wynikają z innych pobudek niż te kościelne. [...]


Panie Boruch, bo się wkurwię! Co to ma za znaczenie z jakich pobudek? I każde przypadki mają swoją indywidualną historie. Czy te kościelne czy inne.
Czyż naprawdę uważa Pan, że w przypadku Polańskiego, wizji Wajdy (bo nie bzyknął ani nie omacał tylko do scen nagich i erotycznych nakłaniał), ponoć Zanudziego co chłopczyków młodych lubi i innych to jakaś szczególna indywidualna historia? Bo co, bardziej wrażliwy, bo wyraz artystyczny, bo trauma z dzieciństwa (holokaust), bo mord na ciężarnej żonie o przyjaciołach (Polański) coś usprawiedliwia?
A pobudki są takie same. chuć i chęć wykorzystania seksualnego. Czy to katabas., czy dyrektor Słowików, czy Polańskiego czy inny kutas (lub pizda bo i takie się zdarzają). I też większość tych ze świecznika bezkarnych chodzi, sprawa pod dywan, a jak się nie już nie da tysiące tłumaczeń, w TV, Wyborczej, na FB...
I co to za uwagi - "po co lazła? "co robił tatuś czy mamusia (bo do Palańśkiego tę 13stkę matka ponoć wysłała albo się zgodziła na pobyt)? A po co lazły, leźli te klesze ofiary za zakrystie. plebanie? Co rodzice robili?

Skala może mniejsza, ale pewnie tylko dlatego, że tych ze świecznika jest mniej niż wikarych, zakonników, plebanów i innych.
Nie zdziwił bym się jednak jakby odsetek był podobny.
I jeżeli PiS przy okazji, nawet dla przeciwwagi aferze w krk będzie chciało zrobić z tym porządek, to ja jestem za.


Przepraszam panie Komandor alem był zatopion w ścieżki muzyczne na wątku muzycznem i już śpieszę z próbą wyjaśnienia.

Nie stój Pan w rozkroku. Albo się Pan fkurf, abo nie. A najlepij nie, bo nie ma o co. Nastąpiło jakieś nieporozumienie. Ze wszystkim się zgadzam, tylko uważam jedynie, że szanowny tatuś pani Pauliny z tego samego środowiska pochodzi i powinien wiedzieć co córeczkę może spotkać. Zwłaszcza, że w filmie grała to i scenariusz dostępny był. Temat filmu tysz. I pewnie rola w nim zapisana taka jakaś tam że Pani Paulinka .....Jak nie wiedział to Fronczewskiego mógł się spytać. Ona sama mogła być nieświadoma co się szykuje, choć nie sądzę. Wiedziała kogo w filmie ma zagrać i co przyjdzie jej robić. Był czas odmówić. Pan Wajda mógł "kaskaderkę" zamówić do pewnych scen, ale nie chciał, bo mu wyraz artystyczny by umknął. Z premedytacją wykorzystał dziewuchę paskud jeden. Poza tym film został ukończony, pewnie wyemitowany i nikt do nikogo wtedy pretensji nie miał. Zresztą data ukończenia tego filmu to rok 1986, a wtedy Paulinka miała lat 16. Załóżmy, że film średnio kręci się rok. Tak więc w momencie rozpoczęcia zdjęć miała lat 15.


Ja nie bronię zboków i za jaja wszystkich bym wieszał. Jednak widzę delikatną niezauważalną może dla niektórych różnicę pomiędzy sprawą Młynarskiej bo świadomego ojca miała a rodzicami zaślepionymi wiarą, którzy posyłają swoje dzieci świadomie w łapy zboka w sutannie. A jak skarżą się to im się nie wierzy i dalej każe być ministrantem. Taki przypadek, dziś faceta a kiedyś ministranta opisywany był w filmie Sekielskiego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 353  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group