forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 paź 2018, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Może GW jako katolsko-bolszewicka tuba chciałoby tego, bo NIE nieraz opisał prawdę o nich. Moim zdanie NIE z tego powodu nie padnie. Raczej wpłynie na zainteresowanie Tygodnikiem. Bo przecież nie wyobrażam sobie aby redakcja nie wykorzystała faktu, iż stała się ofiarą nagonki ideologicznej.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2018, 9:19 
Cytuj:
Do tej pory Polska miała od S&P rating BBB+ wydany dla długu emitowanego w walucie zagranicznej i A- dla długu we własnej walucie. Teraz obie te oceny zostały podniesione o jeden stopień - odpowiednio do poziomu A- i A.
Agencja S&P w komunikacie podkreśliła, że Polska od 2015 roku cieszy się silnym, zrównoważonym wzrostem gospodarczym, a wyniki budżetu są lepsze niż wcześniejsze prognozy. Poza tym także wskaźniki zadłużenia poprawiają się w relacji do PKB (zwłaszcza zadłużenie zagraniczne).

Analitycy chwalą Polskę za silny sektor przedsiębiorstw i otwartość gospodarki. Eksport z Polski jest już wart 55 proc. PKB,


Cały świat wam mówi, wy gupie pisofoby, że jest dobrze, a wy dalej brniecie.
Do garów i Kubicę oglądać!
:lol:


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2018, 9:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Miało cie nie być dwa tygodnie harcowniku.

A co do tematu, jak ktoś jest ślepy albo durny i nie widzi innych ważniejszych kwestii, które walą u nas na ryj to co kto za to może? Tylko dla prostaków ważna jest pełna micha, która tylko z pozoru jest pełna. Do której w tym katolskim zadupiu daleko. Kto korzysta z prosperity? Polar? Moje gratulacje. Ja jakoś nie czuję poprawy. A PiSowski młyn łamania w Polsce praworządności mieli dalej i nie ma zamiaru zwalniać. I już wkrótce taki gamoń zdziwi się dlaczego to nagle ziemia mlekiem i miodem pisowskim płynąca przestaje karmić swoich idiotów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2018, 10:09 
Boruch pisze:
Miało cie nie być dwa tygodnie harcowniku.

Przecież dla ciebie nie istnieję. Nie widzisz mnie. Bo masz mnie w ignorowanych.
No chyba, że jak zwykłe, delikatnie mijasz się z prawdą.
:lol:

Co do michy. Oddaj emerytkę i idź walczyć pod Sąd. Ciekawe jak długo powalczysz?
Nigdy nie korzystałem z żadnej prosperity, czy to chui spod szyldu AWS, czy gnoi z SLD-PSL, PO, a tym bardziej pisowskiej hałastry.

I jeszcze raz - fakty są takie, cymbale, że fachowcy z twojej półki oceniają ten kraj pozytywnie. I nie zmieni tego twój manipulatorski ton, skierowany "merytorycznie" w moją osobę.

P.S.
Naprawdę nie widzisz jaki jesteś słaby?
I małostkowy?
Pisać o polarze? Spawaczu?
Ja pier... :?


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2018, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Miało cie nie być dwa tygodnie harcowniku.

Przecież dla ciebie nie istnieję. Nie widzisz mnie. Bo masz mnie w ignorowanych.
No chyba, że jak zwykłe, delikatnie mijasz się z prawdą.
:lol:

Co do michy. Oddaj emerytkę i idź walczyć pod Sąd. Ciekawe jak długo powalczysz?
Nigdy nie korzystałem z żadnej prosperity, czy to chui spod szyldu AWS, czy gnoi z SLD-PSL, PO, a tym bardziej pisowskiej hałastry.

I jeszcze raz - fakty są takie, cymbale, że fachowcy z twojej półki oceniają ten kraj pozytywnie. I nie zmieni tego twój manipulatorski ton, skierowany "merytorycznie" w moją osobę.

P.S.
Naprawdę nie widzisz jaki jesteś słaby?
I małostkowy?
Pisać o polarze? Spawaczu?
Ja pier... :?


Otóż tak, tak samo jak ty złamasie rozmyśliłem się i wyjąłem wszystkich z ignorów. Nie ma to sensu, stwierdziłem. Przecież nie zmieni to tego, że taki jak ty to łajza.

Na emeryturę pracowałem i mi się należy. A ty w tym systemie zapierdalaj na mnie, bo jak nie to kopa zasadzę. Zapracujesz sobie to też będzie ci ona miła. A te oceny ważne są najbardziej dla wielkiego biznesu i dla polityków banksterów takich jak Morawiecki Matousz kłamczuchów i mataczy. Dla przeciętnego obywatela, w tym takiego zapierdalającego spawacza jak ty niewielkie. Bo to oni biznes skorzysta najwięcej nie ty łajzo. Tobie da gówno. Nie wiesz tego? Kto wyjmuje w ocenie kraju tylko jego status gospodarczy, ekonomiczny ten jest dopiero małostkowy. Liczy się całość, bo sukces gospodarczy może być wynikiem przede wszystkim dobrej koniunktury gospodarczej na świecie. Tak jak mamy obecnie. Większość gospodarek w Europie i na Świecie notuje dobre wyniki. Nie znaczy to jednak, że obywatele to czują. Oceniam sytuację na podstawie własnego rozumu. I tak w 2015 r na podstawowe zakupy na dwie osoby wydawałem około 100zł. I to na kilka dni. Dziś muszę wywalić około 200zł. I jak mają się do tego tzw oceny? Ja ich nie czuję. A tobie jak jest dobrze to jedź na Żoliborz i zliż śmietankę z kolana konusa. Może przy okazji go uleczysz. W środowisku jakim się żyje ważne jest wszystko. Poza pełną michą ważne są i wartości ludzkie, prawa i wolność. Jeżeli dla ciebie jedynie pełna micha to już samo to kwalifikuje ciebie jako ludożercę a nie homo sapiens sapiens.

Może jestem "słaby". To czy ktoś jest słaby czy nie ma znaczenie tylko dla takiego prostaka i zadymiarza jak ty. O słaby, dojebałem mu. Sobie dopierdalasz, sobie łajzo. Kiedy tylko ryja tu otworzysz dopierdalasz sobie. Spawacz? Obraziłbym wielu porządnych ludzi, których znam, a którzy parają się tą profesją. Ty jesteś łajza nie spawacz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2018, 13:17 
Zaczynasz trochu walić. Nawet więcej niż trochu.:)

Zapomniałeś dopisać, że świat jest niesprawiedliwy. Byłoby to dopełnieniem prawd objawionych, głoszonych z takim zapałem przez cię.

Idę o zakład o każde pieniądze, że nie znasz nawet jednego spawacza, nie mówiąc już o tych wielu. Po prostu na potrzeby opluwania czy to mnie, czy Kaczyńskiego, czy reszty pisowców, o Polakach nie wspomnę, będziesz manipulował i łgał w zaparte. :lol:

Kaczyński z Ziobrą mogliby się uczyć języka nienawiści od Szanowanego Borucha.
Jedziesz, jedziesz dalej. :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2018, 13:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jeżeli ja łgam twoim zdaniem to ty spierdalaj. Nie mam zamiaru toczyć dyskusji z łajzą. Możesz czuć się zwycięzcą w tej potyczce. Mam to i ciebie w dupie.

Jest w tej chwili pilniejsze zadanie, bo w TV pokazują marsz równości w Lublinie i twoich kolegów karczków, którzy bronią ojczyzny przed zboczeńcami. Jest fajnie, bo w stronę tępych ryjów odzianych w czarne t-shirty z orłem na piersiach policja używa armatek wodnych. Chyba dlatego, że ich "miłość" do ojczyzny i do "wartości" jest tak wielka, że sami nie potrafią zapanować nad płomieniem. :lol:

Tak więc spierdalaj łajzo siać ferment na świnię.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2018, 14:02 
Boruch pisze:
(...)ty spierdalaj. Nie mam zamiaru toczyć dyskusji z łajzą.(...) Mam to i ciebie w dupie.
(...) twoich kolegów karczków, którzy bronią ojczyzny przed zboczeńcami. Jest fajnie, bo w stronę tępych ryjów(...) spierdalaj łajzo siać ferment na świnię.


Kwintesencja.
Intelektualista z fonie.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 13 paź 2018, 16:38 
no..


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2018, 8:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Włoski sąd wypuścił na wolność Pawła M. pseudonim "Misiek", lidera gangu kiboli Wisły Kraków - dowiedział się portal tvn24.pl.
W Polsce Paweł M. miał odpowiadać za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, handel narkotykami i usiłowanie zabójstwa. Śledztwo prowadzą prokuratorzy z Katowic i Krakowa wraz z policjantami Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak ustaliliśmy, 12 października włoski sąd zmienił jednak "Miśkowi" areszt na dozór. Zgodnie z jego decyzją Polak ma codziennie stawiać się na komisariacie policji. Taka forma dozoru ma trwać aż do 22 października, gdy "Misiek" ma wyznaczony transport do Polski. Według relacji oficerów polskiej policji, Paweł M. zatrudnił renomowanych włoskich i polskich prawników. Wśród argumentów, którymi się posługiwali, walcząc skutecznie o zmianę decyzji o areszcie, były problemy z praworządnością w Polsce.

Nie mamy pewności, czy 13 i 14 października stawił się w komisariacie. Informacja o zmianie przez sąd sankcji dotarła do Biura Międzynarodowej Współpracy w Komendzie Głównej Policji dopiero w poniedziałek. Teraz sytuacja jest taka, że tak naprawdę tylko od niego zależy, czy wróci do kraju - mówią nasi rozmówcy.


Pierwsze rezultaty "reformy" wymiaru sprawiedliwości w Polsce przez PiS i Ziobro. Tak trzymać - kurwa. Teraz każdy bandzior, każdy polski skurwysyn tego rodzaju ucieknie zagranicę i będzie korzystał z opieki innych wymiarów sprawiedliwości.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group