forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 03 gru 2020, 15:49

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Najsz.
Najszanowniejsi Forumowicze. do napisania tego listu zainspirował mnie taniec najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy podczas zwodzenia ludzi w Lednicy.
Taniec ten można było zobaczyć między innymi tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=cXGOMceYWWo&t=8s
Najszanowniejsi Forumowicze, co myślicie o tym tańcu i tym wydarzeniu?
Naj.

siemka najszahmadeusz..

Awatar użytkownika

ladaco pisze:
siemka najszahmadeusz..

Najsz, najszanowniejszy ladaco.
Jak się najszanowniejszemu panu podobał taniec najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy?

Najszanowniejszy pan prezydent podczas zwodzenie młodzieży w Lednicy, nie tylko tańczył.
Wygłosił też kazanie.
Można je posłuchać tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=4XOz2321qc4

Osobiście nie wiem, co najszanowniejszy pan prezydent lepiej potrafi - prawić kazania, czy też tańczyć?

Myślę, że jako tancerz lepiej rokuje na przyszłość.
Pod okiem dobrej trenerki tańca mógłby być może mógłby odnieść sukces w Tańcu z Gwiazdami.
Z drugiej zaś strony, trenerka mogła by osłabić więzi małżeńskie, dlatego myślę, że lepiej było by dla najszanowniejszego pana prezydenta, by dał sobie spokój z karierą taneczną.

Najszanowniejszy panie ladaco, a jak pan ocenia taniec, a jak przemówienie najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy?

Naj.

Awatar użytkownika

Panie Kwaśniewski Pan tu sobie facecyje czy tam inne trefne opowiastki urządzasz a tymczasem sprawa jest poważna.
Nie można traktować Pana Prezydenta jak jakiego dynastycznego władcy któremu to mogą uchodzić rozmaite błazeństwa.
Prezydent Polski jest Urzędnikiem Państwowym który został wybrany przez suwerena na konkretną, krótko trwającą kadencję po to by w imieniu suwerena pełnił obowiązki z korzyścią dla kondycji całego Państwa.
Suweren za to mu płaci.
Nie wolno nawet dopuszczać myśli że pochodzący z wolnych wyborów Urzędnik Państwowy w czasie gdy jest powołany do wykonywania służbowych obowiązków oddaje się wszetecznym pląsom w takt podejrzanej muzyczki,
a innym razem wygłasza nikomu niepotrzebne dziwacznie brzmiące mowy.
Takie lekceważące nadużycie zaufania i cierpliwości suwerena na pewno nie miało miejsca.
To samo dotyczy każdego urzędnika na służbie.
Jeżeli nawet podobne błazeństwa, ukazujące w złym świetle, powagę państwa, zdarzyły się, to zapewne nie bez przyczyny.
Wyższa, niejawna, konieczność mogła je spowodować.
A Pan Prezydent w stosownym czasie wszystko dokładnie wyjaśni.
Z Premierem, podobna sprawa.

Powaga Państwa, Konstytucja i przepisy kodeksu karnego to gwarantują.

Awatar użytkownika

Co jest kurwa? A gdzie konstytucja.

Awatar użytkownika

Zabył

No! - tera toście panie Małpa do pieca dołożyli.......... :roll:

Awatar użytkownika

Pantryglodytes pisze:
Panie Kwaśniewski Pan tu sobie facecyje czy tam inne trefne opowiastki urządzasz a tymczasem sprawa jest poważna.
Nie można traktować Pana Prezydenta jak jakiego dynastycznego władcy któremu to mogą uchodzić rozmaite błazeństwa.
Prezydent Polski jest Urzędnikiem Państwowym który został wybrany przez suwerena na konkretną, krótko trwającą kadencję po to by w imieniu suwerena pełnił obowiązki z korzyścią dla kondycji całego Państwa.
Suweren za to mu płaci.
Nie wolno nawet dopuszczać myśli że pochodzący z wolnych wyborów Urzędnik Państwowy w czasie gdy jest powołany do wykonywania służbowych obowiązków oddaje się wszetecznym pląsom w takt podejrzanej muzyczki,
a innym razem wygłasza nikomu niepotrzebne dziwacznie brzmiące mowy.
Takie lekceważące nadużycie zaufania i cierpliwości suwerena na pewno nie miało miejsca.
To samo dotyczy każdego urzędnika na służbie.
Jeżeli nawet podobne błazeństwa, ukazujące w złym świetle, powagę państwa, zdarzyły się, to zapewne nie bez przyczyny.
Wyższa, niejawna, konieczność mogła je spowodować.
A Pan Prezydent w stosownym czasie wszystko dokładnie wyjaśni.
Z Premierem, podobna sprawa.

Powaga Państwa, Konstytucja i przepisy kodeksu karnego to gwarantują.

Najsz. Najszanowniejszy panie Pantryglodytes, myślę podobnie i myślę, że w przyszłości być może pojawi się szansa by sprawiedliwości stała się zadość. Najszanowniejszą panią Beatę Szydło, najszanowniejszego pana Mateusza Morawieckiego, najszanowniejszego pana Andrzeja Dudę oraz jak na razie anonimową listę posłanek i posłów głosujących za ustawami łamiącymi konstytucję i sprawiedliwe prawo wpisuję na czarną listę osób do ukarania. Myślę, że stosowną karą będzie ich dekomunizacja, czyli wyjęcie ze wspólnoty państwowej. Jeżeli mieli oni jakieś państwowe dyplomy, świadectwa, świadczenia socjalne, etc, to się im je odbierze. Myślę, że powinno się też wprowadzić 25 letni zakaz zajmowania jakichkolwiek stanowisk pracy w spółkach państwowych i podmiotach gospodarczych świadczących usługi dla spółek państwowych.
Najszanowniejsi Forumowicze, co myślicie o takich karach?
Czy nie są zbyt łagodne?
Pozdrawiam wszystkich najserdeczniej i życzę najlepszości. Naj.

Awatar użytkownika

st1111 pisze:
Co jest kurwa? A gdzie konstytucja.

Najsz.
Najszanowniesze st1111, właśnie się zastanawiamy nad tańcem najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy, oraz nad jego kazaniem wygłoszonym podczas zwodzenia młodzieży w Lednicy.
Właśnie piszę list otwarty w tej kwestii.
A konstytucji do tej pory poważnie nie traktowała żadna znana mi partia polityczna.
Pisałem o tym w jednym z wcześniejszych listów.
Myślę, że warto do tej kwestii wrócić.
Winnych znaleźć i ukarać.

Czy to dobry pomysł?

Pozdrawiam najserdeczniej i życzę najlepszości.
Naj.

w huj chybiony.., f chuj najlepszości..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.