forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lip 2018, 20:16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6976 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693 ... 698  Następna
Autor Wiadomość

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

troche dziwny z ciebie gość..

sfory szuka

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
Jestem gotowy.

agronom pisze:
Boruch pisze:
agronom pisze:

Dziwią mnie tylko te czarne prostokąty na tych wstrętnych ryjach. Czyżby zostali postawieni w stan oskarżenia? Za co? Rad bym zobaczyć tępe mordy tych bezdusznych skurwieli. Bez wyobraźni i bez uczuć. Odyńca świeżo ustrzelonego by se położył w tym koszyku dureń jeden.

Plon niesiemy plon w gospodarza dom :evil:

Co tu jest nie tak, że "bezduszne skurwiele" itd.?
Wyjaśnij, Boruchu, spytaj Szczelby jakby co.

Panie Agronom z Panem jest rozmowa jak z dupą. Pan rozumie tylko to co Pan chce. Ale proszę - moja opinia - oczywiście jak interesuje to Pana.

Pomijam tu emanowanie bezmyślnością i bestialstwem, ale to co ten bandzior w zielonym ma w koszu jest z punktu widzenia artystycznego czymś ohydnym. Nie ma to nic wspólnego z tradycją, lub z czymś takim. To jest zdziczenie obyczajów w XXI wieku. Pan jako wegetarianin powinien to zrozumieć. Jeżeli o artystyczny wyraz chodzi, to nawet nie jest kicz, to jest proszę Pana głupota, upadek człowieczeństwa. To można porównać do fotografii esemanów w czasie drugiej wojny światowej, którzy fotografowali się przy stercie trupów Żydów.

ps.

I dobra wiadomość dla wszystkich

Cytuj:
Zdjęcie martwego lisa w koszyku na pielgrzymce myśliwych zostało szybko usunięte z jednej ze stron. W internecie jednak nie zginęło, a w sprawie fotografii jedno ze stowarzyszeń zapowiedziało złożenie zawiadomienia do prokuratury.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=96

Oczywiście trudno przypuszczać, że tych debili prawo weźmie w tiurmu. Bo wiadomo, że działa na cyngiel zero. Ale być może sprawa uzyska jeszcze większy rozgłos, Polacy będą mogli zobaczyć jakie zbydlęcenie opanowało to społeczeństwo. Może przybędzie choć jeden Polak, który spojrzy na takie wybryki krytycznym okiem. I to już będzie sukces.

----------

A, więc za odmienny gustibus artystyczny "bezduszne skurwiele".

Emanuje Boruch mądrością i smakiem.

:mrgreen:[/quote]

------------

viewtopic.php?f=4&t=344&start=900#p265268

Pytanie brzmi, hejka, czy Boruch dobrze gada i dlaczego.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
agronom pisze:
Jeszcze kilkanaście momentów wyczekaj spokojnie se.

Huja do dupy szukasz? Znajdź sobie bliższą rodzinę jołopie. Hornetowi do dydla nie dorosłeś.

Hejka, kto władny przełożyć Borucha, niechaj przekłada, żeby moczem nie cuchło.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Składanie ofiar bogom jest zjawiskiem powszechnym.
Uczestnicy Pielgrzymki Myśliwych nie chcieli odstawać z tłumu i też dali Jasnogórskiej Panience jeden ze swoich ,,plonów"- w tym przypadku był to zdechły lis :lol: bo tylko zdechły lis może być owocem polowań.
No cóż :lol: cała sprawa zalatuje groteską ale odsyłanie tego do prokuratora i cały ten lewacki wrzask jest nieporozumieniem- wiadomo przecież że plonem polowań nie bedzie żywy lis a jedynie jego truchło.
W zeszłym roku na Kaszubach, w Świeto Huberta w kościołach pełno było zabitych dzików i jakoś nikt kurwa nie histeryzował- takie plony daje łowiectwo i padlinę się daje w ofierze, dzieje się tak od lat.

Człowiek poluje od tysięcy lat, zabija i zjada swoje ofiary, czy sie Wam to podoba czy nie. Jezeli któryś z Panów nie ogarnia tematu i histerycznie protestuje, zalecam serię elektrowstrząsów i okładanie krocza kawałkami lodu.
Sztuką bowiem jest podejść ofiarę, szybko i bezboleśnie zabić a jej białkiem nakarmić swoje młode. :D
I nie histeryzować mi tu ofermy życiowe tylko wypierdalać z płaczem pod Krzyż.
Porównywanie łowiectwa do esesmaństwa stawia porównującego w jeszcze gorszym świetle jak tych matołów ze zdechłym lisem. Ważcie słowa zatem, bo łatwiej zyskac tytuł Osła Roku niż się go później pozbyć.

Z poważaniem, myśliwy od trzydziestu lat, masywny członek PZŁ - Hornet :D

Owszem, Hornet, histeryzował i nie siej tu dezinformacji. Co do tego polowania od tysiecy lat to mozesz sobie wsadzic gleboko zgrane teksty majace usprawiedliwiac miedzy innymi tego typu dewiacje. Nikt normalny tak nie robi.

Awatar użytkownika

Zara zara: sam na autostopie z dziurawymi kieszeniami, z głodu kuręm upolował nie wiem czyją i z braku noża zarżłem ją słoikiem potłuczonym po uprzednim jebnięciu kamieniem w łepek. Nie uwazam tego za bestialstwo. Głodny byłem. Pewno ten chłop już nie zyje co jego kura była to sie moge przyznać.
1971 to przełomowy rok: pierwszy raz zabiłem.
Z głodu mozna polować, niekoniecznie na kury cudze, ale można. Dla przyjemnosci, gdy ma się forsę na zakup mięsa - nie!
A chuj tam, moralne rozterki.
Ludzie są jacy są.
Oka nie wyjmiesz ( chociaż widziałem wyjete ), swiata nie zmienisz.
Najbardziej okrutna istota na ziemi?
Proszę o konkretne odpowiedzi :)

P.S.:
Oko podobno najlepiej wyjmuje się łyżeczką do herbaty.
Tak albańscy fachowcy mówili.

Awatar użytkownika

No i wyczerpaliśmy temat- dla jednych łowiectwo to dewiacja a dla innych ,,sport" :D
Awansowałem więc na sportowca -dewianta i idę zmasakrować sarękę. Dodam tylko, że chuj mnie obchodzą wasze rady na życie Pozdrawiam poprzez celownik optyczny Kahles 10 na 50 z czerwonym punktem :D

Obrazek

Awatar użytkownika

Proszę zauważyć ponadto, że nie nazywam Korbaczeskiej wykolejencem z powodów jej nawyków żywieniowych i nie biję Jej po tlenionej głowie żeby żarła mięcho.
Tymczasem Korbaczeska coraz bardziej jest napastliwa, chamowata i obwinia mnie personalnie za całe zło płynące z Ustawy Łowieckiej
Jeżeli Korbaczeska nie zmieni sposobu dyskusji i nie przestanie w chamski sposób robić ze mnie wykolejeńca, ja pokażę swoje prawdziwe oblicze dewianta mordercy. :lol:
To nie ja kurwa Jasnogórskiej Panięce zaniosłem zdechłego lisa i prosze złości płynącej ze swego życiowego niedołęstwa na mnie nie obcierać. darz Kurwa Bór. :idea:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6976 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693 ... 698  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.