forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 314  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 maja 2017, 20:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ja widziałem, nawet kilka razy, w brudnych butach na bazarze w Milanówku, była bez capa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2017, 22:05 
... - tu, o namietnym uczuciu do owcy, Daisy. Pierwszy, krotki fragment filmu, z napisami w jez. rosyjskim; drugi fragment nie wymaga objasnien :)

Armenians, Love and Sheep by Woody Allen
https://www.youtube.com/watch?v=X2uMkz_1xPI

Dirty Deeds Done with Sheep - Parody
https://www.youtube.com/watch?v=ZbMa7BpPsNc


Na górę
  
 
Post: 21 maja 2017, 7:08 
Pantryglodytes pisze:
Ja widziałem, nawet kilka razy, w brudnych butach na bazarze w Milanówku, była bez capa.

Opis mnie zaintrygował.

1. „Martin i Stevie są szczęśliwym małżeństwem. Mają osiemnastoletniego syna Billego, który jest homoseksualistą.”

Czyli zaczyna się niewinnie. Prawie bez propagandy. No, PRAWIE.

2. „Podczas wywiadu rozkojarzony Martin wyznaje, że mimo olbrzymiej miłości do żony, której nie zdradził, podczas wyjazdu na wieś zakochał się w (kozie) Sylwii.”
Brakuje mi wzmianki, że koza domaga się aborcji, żeby mieć przestrzeń w oborze. „I dlatego będę głosowała na zandBEEEEEErga” – tłumaczy koza.

3. „Zdrada, odrzucony homoseksualny syn, silna żona i konserwatywny zapatrzony w małżeństwo przyjaciel.”

Zwróćcie uwagę: konserwatywny przyjaciel został opisany jako ,,zapatrzony w małżeństwo”. Sarkastyczne, negatywnie nacechowane określenie. Jego kumpel ma ciągotki do bzykania kozy, ale on jest równie czarnym charakterem, bo chce go od tego odwieść i przypomina mu, bezczelny, że nie może podymać kozy bo przecież ma żonę. Ciemnogród zaściankowy. Na 99% pisowiec.

4. „Sztuka ta jest wyzwaniem rzuconym „społecznemu tabu”.
Rzucanie w widzów kozim łajnem też wyczerpuje znamiona wyzwania rzuconego społecznemu tabu. Próbowaliście? Nie, czekaj, nie odpowiadajcie… Chyba nie chcę wiedzieć.

5. „To studium upadku człowieka.”

Studium upadku człowieka jest świadomość, że kiedyś teatry poruszały skomplikowane tematy dotyczące ludzkiej psychologii, ważne tematy moralne i filozoficzne. A dzisiaj widz płaci za bilet by zobaczyć sztukę o zoofilu zakochanym w kozie.

6. „Punktem wyjścia jest niedorzeczna sytuacja – miłość mężczyzny do kozy. Nawet jeśli budzi śmiech, jest to śmiech gorzki.”Nawet nie wiecie jak bardzo gorzki… Kiedy głupi śmieje się do sera, też wzbudza śmiech. I też jest to gorzki śmiech.

7. „Scenariusz banalny: ona, on, ta trzecia. Niby można się z tym uporać, da się coś wyjaśnić, porozmawiać.”

Porozmawiać…? K**wa, Z KOZĄ…?

W sumie, z dwojga złego lepiej z nią rozmawiać niż ją…

8. „Tą trzecią w ich życiu nie jest bowiem długonoga blondynka, tylko zwierzę, koza Sylwia. Śmierdząca, okryta sierścią.”

Przepraszam, a to przypadkiem nie jest kierowanie się krzywdzącymi stereotypami, mowa nienawiści i jawna kozofobia…?9. „Nie wiadomo, czy (ta koza) w ogóle potrafi wyrażać uczucia”

Myślę, że potrafi. I gdyby wpuścić ją na widownię teatru Jandy, i kazać jej obejrzeć to dzieło sztuki, zabeczałaby żałośnie.


Na górę
  
 
Post: 13 kwie 2020, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2020, 19:36 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Fajną ma tą rurę wydechową...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2020, 19:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Wszystko jest zajebiste. Nawet Parafon ze starych lamp nie zrobiłby czegoś takiego. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2020, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,6 ... 13134.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 12:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
A ja se tak Reksia wkleję, a cooo

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2020, 7:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Jak już malowanki, to może taka?


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2020, 8:54 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jakoś mnie nie kręci. Wolę takie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 314  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group