forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 maja 2024, 14:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2015, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Vide gry i zabawy Wisła vs Cracovia.

Ich zabawy potępia większość grup kibicowskich. Wielokrotnie też wypomina się ich zgodowiczom, że tolerują nożowników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 22:25 
Panie Stary, prawo istniało od zawsze w każdej społeczności, a nawet i stado zachowuje się wg określonych reguł. Kodeks Hammurabiego, to nie pierwsze obowiązujące prawo, a tylko najstarszy z przetrwałych do naszych czasów zapisów prawa. Jeżeli tylko tyle ma Pan do powiedzenia na moje pytanie, to wniosek z tego taki, że dla Pana spełniającym warunek cywilizacji kreującej rozwój społeczny, jest już nawet tylko stado orangutanów będące ze sobą w uporządkowanych regułą relacjach. Jeżeli taka jest Pańska stratyfikacja, to upierać dalej się nie mogę, że cywilizacje wschodu wielkie nie są na tle stad wszelakich. A cha, jeszcze jeden Pański miażdżący mnie zarzut – Grecka cywilizcja nie jest inną od innych, bo powstała z innych, a jeszcze wcześniej siedzieli na drzewach. No cóż, w swojej głupocie, zapewne oszukany przez jakiego podłego fałszerza, tkwiłem w fałszywym przekonaniu, że kiedyś wszyscy siedzieli na drzewach i każda kultura nie spada z deszczem z chmur, a jest tworzona na bazie wcześniejszej kultury, aż ilość zmian przechodzi w nową jakość i po tej jakościowej przemianie nazywamy ją już inną kulturą, zupełnie tak samo, jak z cielakiem, przybywa kilogramów i mamy krowę, a cielaka ani śladu. Na szczęście już teraz, kiedy Pan mi wszystko tak mądrze wyjaśnił, naplwam na marksizm i będę już wiedział, że nie istnieją żadne krowy, a tylko duże cielęta.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2015, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Panie Stary, prawo istniało od zawsze w każdej społeczności, a nawet i stado zachowuje się wg określonych reguł. Kodeks Hammurabiego, to nie pierwsze obowiązujące prawo, a tylko najstarszy z przetrwałych do naszych czasów zapisów prawa. Jeżeli tylko tyle ma Pan do powiedzenia na moje pytanie, to wniosek z tego taki, że dla Pana spełniającym warunek cywilizacji kreującej rozwój społeczny, jest już nawet tylko stado orangutanów będące ze sobą w uporządkowanych regułą relacjach. Jeżeli taka jest Pańska stratyfikacja, to upierać dalej się nie mogę, że cywilizacje wschodu wielkie nie są na tle stad wszelakich. A cha, jeszcze jeden Pański miażdżący mnie zarzut – Grecka cywilizcja nie jest inną od innych, bo powstała z innych, a jeszcze wcześniej siedzieli na drzewach. No cóż, w swojej głupocie, zapewne oszukany przez jakiego podłego fałszerza, tkwiłem w fałszywym przekonaniu, że kiedyś wszyscy siedzieli na drzewach i każda kultura nie spada z deszczem z chmur, a jest tworzona na bazie wcześniejszej kultury, aż ilość zmian przechodzi w nową jakość i po tej jakościowej przemianie nazywamy ją już inną kulturą, zupełnie tak samo, jak z cielakiem, przybywa kilogramów i mamy krowę, a cielaka ani śladu. Na szczęście już teraz, kiedy Pan mi wszystko tak mądrze wyjaśnił, naplwam na marksizm i będę już wiedział, że nie istnieją żadne krowy, a tylko duże cielęta.

Czy możesz pan przenieść te swoje dywagacje do innego wątku, bo tu w ogóle nie trzymasz się tematu? Ja już pominę to, że pierdolisz jak potłuczony, chodzi mnie tylko o to, żebyś pierdolił gdzie indziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Może od razu wyślesz ich do Auschwitz? Niech zamiast jątrzyć jak Międzynarodowy Żyd, pracują na pożytek kraju?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 22:43 
Panie Krisbaum, a dlaczegóż to zabrania mi Pan wbiegania na murawę? Czy mam za przykładem tak przez Pana ukochanych wbiegających na murawę, przypierdolić Panu żelaznym drągiem w ryja? Mam nadzieję, że kiedy będę Panu żelaznym drągiem miażdżył czaszkę, nie będzie Pan do mnie strzelał. Panu przecie coś takiego nawet nie przystoi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2015, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Ależ panie Barycki, ja wam niczego nie zabraniam, ja tylko apeluję do waszego wyższego intelektu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 22:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Kończę dyskusję na tym wątku z Baryckim (w ogóle kończę z nim dyskusję) bo szkoda na niego mojego czasu. Pierdoli jak zmartwionego chuja brat.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
A kol. gustuje w napierdalaniu gimbusów, czy przedszkolaków?

Ty to już na prawdę odjechałeś w stylu Goebelsa czy propagandy sowieckiej. Na mecze Lechii i Arki przychodzą dziesiątki tysięcy kibiców, a ty na podstawie ataku dokonanego przez DWUNASTU idiotów wyrabiasz sobie pogląd o całej kibolskiej braci. I co ja mam z tym wspólnego!? Aż tak ci odjebało, że teraz każdy wyskok jakiś bandziorków będziesz projektował na moją osobę?

Czym ty się różnisz od Ku Kluxa, który twierdzi, że wszystkie czarnuchy to bezużyteczny motłoch, bo dziś w Teksasie dwóch dokonało napadu z bronią w ręku na stację benzynową, a wczoraj pięciu zgwałciło twoją teściową w Ohio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
W Knurowie zamieszki, dymią kibice miejscowej Concordii, Górnika Zabrze, Ruchu Chorzów, ROW Rybnik i Zagłębia Sosnowiec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2015, 23:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Fakt lecieli się napierdalać z kibicami przeciwnej drużyny a ta wredna policja użyła bezpodstawnie broni.A swoją drogą to była A klasa?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group