forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 paź 2019, 12:08

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908 ... 926  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

maerose pisze:
Cytuj:
Setki mieszkańców Grębowa pod Tarnobrzegiem przez dwa dni i dwie noce koczowali przed bankiem. Ktoś puścił w obieg wieść, że bank upada. Ludzie masowo wybierali oszczędności życia. W banku skończyły się zasoby, wypłacano pieniądze w banknotach 10 i 20 zł.

Cytuj:
Tego samego dnia zawieszona została rada nadzorcza banku w Grębowie, a członkowie jego dotychczasowego zarządu zostali odwołani.

To na wiorstę pachnie leworucjom.

Może to taki trening przed tym co nas czeka? Nie wolno o tym zapominać, bo ten scenariusz może wkrótce sprawdzić się w całej Polsce. Chwała 500+ na niebiesiech! :lol:

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nadszedł czas walki - ogłosił emerytowany biskup sandomierski Edward Frankowski podczas kazania na Jasnej Górze. Według duchownego "idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji".

Uło matko! A s ktury struny nadejdzie ten potop? Gdzie spierdalać? :lol: Ciemny lud to kupi.

https://wiadomosci.wp.pl/jasna-gora-bis ... 524146817a

A tak na poważnie to co wydalił z siebie ten ......( nie mam dla takich szacunku) jest w czystej postaci zachętą do agresji i nienawiści. Im wolno. Jeżeli ktokolwiek nazwie wyznawców takiego biskupa "motłochem" sieje nienawiść. Kur..... Polska stanęła na głowie. Kiedyś dojdzie do tego, że ciemny lud, który słucha takiego durnia odczyta to wprost i możemy mieć tragedie. Czy taki pacan i reszta tego zdewociałego narodu zdaje sobie z tego sprawę? Jeżeli krzywda stanie się komuś z LGBT, co wtedy? Powiemy i dobrze, jednego mniej? Niedaleko trzeba sięgać w historię, kiedy to w Europie dochodziło do wielkich rzezi właśnie na punkcie światopoglądowym. Czym dzisiejsi tzw katolicy różnią sie od tamtych sprzed 300lat i więcej?

Na taką nieodpowiedzialność powinny odpowiedzieć odpowiednie instytucję. Tylko, że tu nie mamy do czynienia z normalnym państwem. Tu państwo czuwa nad nienaruszalnością "uczuć religijnych". Choć tak naprawdę prawna definicja uczuć jest wątpliwa.

No taaa...a tu jak zwykle...boruch, boruch, boruch, boruch, wezyr, wama, wezyr, wezyr, boruch, boruch i czasami maerose. :D

No, ale nie o tym chciałem.
To znaczy w ogóle nie chciałem, ale moja wrodzona przekora i pulsujący przed oczyma post o polskich gnojach i dżętęlmenie :lol: Tusku, nie pozwala mi zapomnieć o kolegach spod znaku Kisiela.

Żeby zepsuć tę sielską atmosferę włala
Cytuj:
Wśród wszystkich twierdzeń, jakie padły podczas dyskusji na forum programowym Platformy Obywatelskiej, najbardziej frapująco brzmi chyba to, że "nie można być zbyt surowym wobec przedsiębiorców zalegających z wypłatami wynagrodzeń", a nawet "warto ich zrozumieć"...

Jeżeli coś warto zrozumieć, to chyba to, że wynik październikowych wyborów wydaje się coraz bardziej oczywisty

Czy to ja czegoś nie rozumiem, czy tylko Konopka jest tu w miarę ogarniętym userem?
:lol:

Awatar użytkownika

o Olderze zapomniales !?

Nie, nie zapomniałem, jakbym mógł. :lol:
Ale on jakby bardziej na priv i SB się udziela.

Awatar użytkownika

Jej!!! Czy ja nie pisałem do ciebie na priv przypadkiem po pijanemu?
No bo inaczej skąd te wiesci?
Szpieg zęzowy, kurwa!!! :) :) :)
A ten z hitlerowa czego się wcina?

Awatar użytkownika

bp Dec

Cytuj:
Dziś znowu znajdujemy się w rzeczywistości jakby potopu. Już nie szwedzkiego czy bolszewickiego, ale potopu ideologicznego, zalewającego Polskę głównie od zachodu - powiedział w niedzielę w homilii do uczestników pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę biskup Ignacy Dec. Krytykował między innymi marsz równości, który odbył się w Częstochowie. Jego zdaniem był on "w istocie propagowaniem i popieraniem grzesznych zachowań środowisk LGBT, wspieranych przez ofensywę zagranicznych ośrodków, usiłujących narzucić Polsce neopogańską ideologię gender".

komentarz

Marcin Zegadło

Cytuj:
Zegadło o słowach Deca

(...) Klasyczna narracja oblężonej twierdzy, nic nowego, nuda, sztampa, kazanko ściągnięte z netu. Lekko podrasowane. Robota dla stażysty. Ogólnie, katofaszystowski bełkot i język podziałów. Pinochet i Franco byliby poruszeni.

To zabawe. Jeżeli wysoki funkcjonariusz hierarchii Kościoła Katolickiego zarzuca komuś demoralizację to albo jest cynikiem, albo jest kompletnym zjebem. Stawiam na cynizm. To trochę tak, jakby Escobar zarzucał komuś, że ten ktoś ćpa kokę i poprawia ziołem. Jazda bez trzymanki pod flagą biało-czerwoną. A wszystkiemu z powagą przysłuchują się zastępy pisowskich aparatczyków, jeden bardziej wierzący od drugiego, a już najbardziej wierzący jest ten bankowiec, który został premierem, i wtedy nagle przypomniało mu się, że ma sumienie, tylko że nie bardzo wie, jak się tej abstrakcji używa, dlatego na wszelki wypadek zawierza co tam ma pod ręką Jasnogórskiej Pani. Ministrowie, premierzy, aktyw partyjny, sterczą tam tam jak początkujący ministranci, a o wszystkim i tak zdecyduje ksiądz proboszcz. Zamiast świeckiej republiki w ofercie mają wyłącznie prowincjonalną parafię. "Boże coś Polskę..." Taka jazda.

Co do tego kim jest ta kreatura w sutannie to ja celuję w to drugie.

Awatar użytkownika

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję dotycząca poszukiwań Dawida. To ścina z nóg..
https://pikio.pl/krzysztof-jackowski-150719-dawid/
===========
Ja nie jestem jasnowidzem i złe przeczucia miałem już na następny dzień po zarządzeniu poszukiwań Dawidka i bez zamykania oczu i łapania sie za głowę, a pan jasnowidz Jackowski dopiero po tygodniu objawił się z tą wizją. Takim jasnowidzem może być każdy a już w pewnością po 14 dniach bezskutecznych poszukiwań bez tytułu jasnowidza.

Awatar użytkownika

Dziwne, że dopiero dziś dowiadujemy się, iż policja znalazła ślady krwi Dawida w samochodzie oraz na odzieży ojca. Nie wiedzieli o tym przed tym?

Ogłoszono, że akcja poszukiwawcza była największą z dotychczasowych. Może tak. Jakoś dziwnie nasuwa mi się przypuszczenie, że ma to również związek z zbliżającymi się wyborami. Ciekawe czy wysiłek byłby podobny gdybyśmy mieli normalne wakacje polityczne? Ale może się czepiam. Wiele dziwnych rzeczy dzieje się w tym rozmodlonym społeczeństwie. Najgorsze jest to, że ofiarami są dzieci.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908 ... 926  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.