forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 13:00

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 kwie 2020, 17:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 3246
My tylko komisyjnie Redaktorka do dołu z wapnem... eutanazja taka. Co ma się chłop męczyć? I tak nie ma za co i po co żyć.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2020, 17:05 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
Ponieważ większość ludzi nie potrafi przeanalizować sytuacji całościowo, myśli krótkowzrocznie, emocjonalnie, kieruje się wiarą, naśladownictwem, instynktem stadnym, więc im kolejny raz pomagam
Jest nieuleczalnie i obłożnie chore dziecko w szpitalu. Trzeba podjąć decyzję: dziecko na wiele lat, póki nie umrze, można zostawić w szpitalu, bądź je bezboleśnie uśmiercić.
A są też zarażeni ludzie, którzy, łącznie, przyczyniają się do zarażeń, chorób, śmierci milionów ludzi, wielomiliardowych wydatków, długów, strat..
Jaką decyzję P. by podjęli. – Oczywiście większość zdecydowałaby, by dziecko zostawić dożywotnio w szpitalu, by jak najdłużej cierpiało psychicznie i fizycznie, aż by i tak umarło z powodu zarówno choroby jak i toksycznego tzw. leczenia. A tym samym w tym czasie nie wyleczono by, bo zabrakłoby na to pieniędzy, miejsca 100 innym ludziom, w efekcie 10 z nich by zmarło. Kolejne dziegieć stałoby się kalekami i pobierało rentę. Następne dziesięć chronicznie by chorowało. Następnych 10 osób stałoby się bezpłodne. Kolejne przekazałyby wady dziedziczne swoim dzieciom. Itd. Czy teraz wreszcie dotarło o co mi chodzi?!
Podobnie przedstawia się sytuacja w wielu innych dziedzinach...


https://pomorska.pl/uciekaja-i-zarazaja/ar/6922277 | 7 października 2007
UCIEKAJĄ I ZARAŻAJĄ
Jak zatrzymać chorego na gruźlicę, prątkującego, alkoholika w szpitalu? Najpierw trzeba go wyleczyć z alkoholizmu, a później z gruźlicy!
Wielu pacjentów szpitala to alkoholicy. Wychodzą napić się do miasta i po prostu
nie wracają. Każdy z nich, w ciągu roku, może zarazić prątkami gruźlicy nawet 15 osób.

Nie ma żadnych sankcji za uchylanie się od leczenia i kar za ucieczki - przyznaje dyrektor Lech Reichelt.

- Piją na oddziale, albo przychodzą pijani i wszczynają burdy - opowiada Maria Lewandowska, lekarka z Centrum. - Niejeden pacjent został pobity przez agresywnych alkoholików. A my po policję nie mamy co dzwonić. Żadna izba wytrzeźwień nie przyjmie przecież gruźlika.

Kilka lat temu w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu był oddział, w którym izolowano zarażonych gruźlicą psychicznie chorych i alkoholików. Zlikwidowano go. Od tej pory wszystkie przypadki trafiają do bydgoskiego Centrum. Skutki? Na jednym oddziale leczą gruźlicę zdrowi psychicznie, chorzy, alkoholicy. - Mamy tu chorą psychicznie, która sika innym kobietom do łóżek, mamy pacjenta, który biegał po oddziale z kawałkiem szkła w dłoni i chciał wszystkich pozabijać - opowiada Lewandowska.

Najczęściej uciekają alkoholicy i osoby niezrównoważone psychicznie. Brakuje im alkoholu, towarzystwa.

Ostatnio uciekł jeden, który na sumieniu ma żonę, jego dwuletnia córka na pewno też już jest nosicielem prątków gruźlicy. Żona jest w ciąży z kolejnym dzieckiem...

A połowa pacjentów to alkoholicy.

Wystarczy przypadkowy kontakt w tramwaju, kościele, sklepie - tłumaczą lekarze. - Potem stres, obniżenie odporności i prątki zaczynają atakować płuca. Gruźlica nie boli i często zanim pacjent trafi do nas jest leczony na przewlekłe choroby układu oddechowego.

Pacjenci są skazani w szpitalu na horror. Bójki, pijackie awantury są na porządku dziennym. - Ostatnio jeden z mężczyzn zaczął się ciąć nożem po rękach. Krew sikała wszędzie - wspomina jedna z lekarek.

Chory z połamanym nosem Pacjenci w Centrum są przerażeni. Niejeden miał złamany nos, czy poharatany łuk brwiowy po kontakcie z pijanym, agresywnym chorym.

Alkoholicy to największy problem. Nie biorą leków, bo zmieniają one działanie alkoholu.

A jak któryś z pacjentów zaczyna wariować, personel i pacjenci po prostu się chowają. Jeden kiedyś się nie schował. Dostał nożem w plecy. Na szczęście nóż osunął się po żebrach i nie uszkodził płuc.
| Maja Erdmann

[To trzeba jeszcze więcej pieniążków zabierać normalnym umysłowo, zdrowym psychicznie, fizycznie, dbającym o zdrowie abstynentom, pracującym i dawać na i dla degeneratów, chorych psychicznie, fizycznie przyznawać im renty itp...
Do tego trzeba dodać miliony innych świadomie i nieświadomie zarażających HIV, innymi mikrobami, nikotynizmem, alkoholizmem, narkomanią, religijnością, debilów, sadystów, psychopatów, o których się dba, w tym ich leczy, utrzymuje, wypłaca renty, itp. zabierając na te cele pieniądze pod przymusem ich ofiarom... – red.]


Jestem nikotynowcem, alkoholikiem, narkomanem, lekomanem, żywieniowym degeneratem, sekciarzem (uwielbiam prać mózgi i wyłudzać dzięki temu forsę), homopedofilem, zoofilem i wciągam w to, uczę tego wszystkiego, pośrednio i bezpośrednio, innych.
Jeśli chodzi o dzieci, to gdy są na głodzie, to daję im narkotyki za seks, podczas którego zarażam je, gdyż mam HIV i wirusa wywołującego zapalenie, a następnie marskość, a potem raka wątroby.
Przy okazji dziękuję społeczeństwu za miliony zł na operacje i renty dla mnie i moich chorych psychicznie, fizycznie, anormalnych dzieci, które spłodziliśmy z partnerką (na wszelki wypadek truliśmy się na maksa, by były w jak najgorszym stanie, bo wtedy dostaje się więcej pieniędzy, a przecież papierosy, alkohol, narkotyki nie są tanie).
Dziękuję za kolejne miliony zł za moją sekciarską działalność.
B. dziękuję, za propagowanie niestosowania eutanazji, uśmiercania, że są P. za życiem (oczywiście póki wszyscy zarażający i zarażeni nie umrą), by wszyscy mieli takie same prawa, że traktują P. wszystkich ludzi tak samo!!! Są Państwo b. odpowiedzialnymi, mądrymi, dobrymi ludźmi.
Ja i moi kompani jesteśmy Państwa zwolennikami i życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i pozdrawiamy.
Gdyby chcieli Państwo kandydować do Sejmu, założyć partię polityczną, to damy państwu pieniądze i zagłosujemy na Was, państwa ugrupowanie…

100 zdrowych ludzi, łącznie, spłodzi kilkadziesiąt zdrowych dzieci i będą po kilkadziesiąt lat pracować i zapłacą kilkadziesiąt mln zł podatku.
100 chorych ludzi spłodzi chore dzieci i pochłonie kilkadziesiąt mln zł, będą zajmować kilkadziesiąt mieszkań, absorbować lekarzy itd…


Jeśli dalej uważasz, że należy przeznaczać na to pieniądze, to przeznaczaj wyłącznie własne, a nie czyjeś…!!


„Śmierć w ramionach matki albo operacja warta fortunę. Oliwce kończy się czas!
Wsparło 230 868 osób
5 267 362,70 zł (105,8%)”…!!

„Są pieniądze na operację Dawidka.
Darczyńcy wpłacili ponad 5 milionów 260 tysięcy złotych.”…!!

http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 18.07.2015 r.
Pochodzący ze Śremu w woj. wielkopolskim dwuletni Kajtek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Pieniądze są potrzebne na jego leczenie w USA. TVP Info podaje, że widzowie stacji przekazali już na rzecz chłopca 7,5 mln zł...

http://www.wp.pl /www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 19.09.2015 r.
Rekordowe odszkodowanie dla 5-letniego Wojtusia. Szpital będzie płacił rentę
Ponad milion złotych odszkodowania dla małego Wojtka, do tego odsetki i miesięczna renta w wysokości 6 tys. zł. Tyle będzie musiał zapłacić szpital w Płońsku (woj. mazowieckie) po tym jak przegrał trwającą od kilku lat sądową batalię. Łącznie to niemal 2 mln zł.
Komornik już zajął pieniądze na koncie szpitala. To poważnie zachwiało jego finansami. Placówce z pomocą przyszło jednak starostwo, które nadzoruje jego pracę. Radni powiatu zdecydowali o poręczeniu 1 mln 200 tys. zł pożyczki. Gdyby tego nie zrobili szpital straciłby płynność finansową, a pracownicy najprawdopodobniej nie dostaliby pensji.
Wojtek urodził się 5 lat temu, jest niepełnospraw­ny i wymaga nieustannej opieki. Podczas porodu otrzymał 0 pkt. w 10-stopniowej skali Apgar. Zanim dziecko przyszło na świat jego matka w krótkim czasie kilka razy trafiała do płońskiego szpitala i kilka razy była z niego wypisywana - mimo że jak się okazało miała m.in. tzw. zatrucie ciążowe. W domu dostała krwotoku, dopiero po tym zdarzeniu zdecydowano wykonać cesarskie cięcie.
To nie koniec kłopotów płońskiego szpitala. W sądzie toczy się inna sprawa także związana z porodem z 2010 roku. Jeśli i tym razem placówka przegra to musi liczyć się z kolejnym ogromnym odszkodowaniem.
Obrazek


Za każdy wygracowany milion środka płatniczego zapłacili, płacą, zapłacą zdrowiem, życiem, ci, którzy go wypracowali i inni, którzy ponieśli tego konsekwencje, co wiąże się także z wydatkami na lecznictwo, renty. Za to wszystko płaci także przyroda, i zapłacą kolejne pokolenia.
Szczyt dobroci na planecie Ziemia: przeznaczenie milionów na operację chorego (a jeśli ją przeżyje, to, często, jeszcze utrzymywanie go na rencie, by truł tysiące ludzi zawartością moczu i kału – zawartymi tam substancjami po zażytych tzw. lekach, których produkcja również przyczynia się do skażania, zatruwania, dzięki czemu przybywa kolejnych osób do leczenia i utrzymywania, a do tego trzeba dodać wpływ tych substancji na geny, a więc i potomstwo (powstaje efekt lawinowy!)), następnie leczenie i utrzymywanie jego chorego dziecka, któremu przekazał wadliwe geny, podczas gdy m.in. miliony młodych, zdrowych ludzi żyje w nędzy, są analfabetami, niedojada, głoduje, choruje, umiera z głodu; więc m.in. przybywa kolejnych chorych do leczenia (powstaje efekt lawinowy!)... (można by też za te pieniądze wybudować np. elektrownię wiatrowo-wodną zapobiegając nędzy, chorobom, w tym wynikłym z skażania środowiska, trucia ludzi, przyrody przez np. elektrownie węglowe)).

W 2017 roku o 12,6 proc. wzrosła liczba śmiertelnych wypadków przy pracy. Poszkodowanych z ciężkimi obrażeniami było o aż 42,5 proc. więcej niż rok wcześniej.
88 330 osób uległo wypadkom przy pracy w 2017 r. - wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. To o 444 (0,5 proc.) więcej niż rok wcześniej. Bardziej niepokojące dane dotyczą jednak wypadków skutkujących ciężkimi obrażeniami ciała – było ich 661, czyli o 197 więcej – oraz śmiercią pracownika – 269 wobec 239 w 2016 r. To oznacza, że na każde 100 tys. pracujących życie w wypadku przy pracy straciły dwie osoby.

Źródło: stat.gov.pl
https://www.forbes.pl/gospodarka/wypadk ... ob/dlkh8st | 21.03.2018

Każdego roku na świecie 374 mln pracowników ulega wypadkom przy pracy, a ok. 2,8 mln umiera z powodu wypadków i chorób zawodowych (czyli tyle, ilu mieszkańców liczy np. Litwa) - alarmuje Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy.
https://www.prawo.pl/kadry/rocznie-z-po ... 02531.html | 28.04.2019

[I to jest b. dobre, by stawali się schorowani, kalekami, ginęli dla ludzi schorowanych, sparaliżowanych, starych, zniedołężniałych, psychicznie, fizycznie cierpiących itp., zajmujących miejsca w szpitalach, utrzymywanych na rentach, przyczyniających się, bezpośrednio i pośrednio, do cierpień innych ludzi, ich zaległości płatniczych, zadłużania się, rezygnacji z posiadania potomstwa itd., ekspansji islamu, opanowywania przez tzw. muzułmanów pozostałej części świata itd… - red.][I to jest b. dobre, by stawali się schorowani, kalekami, ginęli dla ludzi schorowanych, sparaliżowanych, starych, zniedołężniałych, psychicznie, fizycznie cierpiących itp., zajmujących miejsca w szpitalach, utrzymywanych na rentach, przyczyniających się, bezpośrednio i pośrednio, do cierpień innych ludzi, ich zaległości płatniczych, zadłużania się, rezygnacji z posiadania potomstwa itd., do popełniania samobójstwa, ekspansji islamu, opanowywania przez tzw. muzułmanów pozostałej części świata itd… - red.]


Mysia utopia: eksperyment Calhouna - Wojna Idei #12
https://www.youtube.com/watch?v=nCZzjA0KzSU | 15 sty 2018
[Z ludzkością jest jeszcze gorzej... A wystarczy wprowadzić pozytywną prokreację (sterylizację osób z dziedzicznymi wadami, osuwanie płodów z wadami, uśmiercanie noworodków z wadami), eutanazję, komisyjne uśmiercanie degeneratów, osobników biernie, czynnie szkodliwych. A b. szybko okaże się, że nikomu żadne, w tym nikotynowe, alkoholowe, narkotykowe, żywieniowe, zarówno, jeśli chodzi o skład, sposób przyrządzania, jak i ilość/obżarstwo, tzw. lekowe, na wzrost mięśni, trucizny nie są potrzebne, tak samo psychiczne, fizyczne znęcanie się, jak również paranie się "zawodowo" przestępczością, zarażanie wirusem HIV, zoofilia itp...
Aby gatunek, w tym ludzki, nie tylko przetrwał, ale i prawidłowo funkcjonował, by był w coraz lepszym umysłowo, psychicznie, fizycznie stanie, zachowywał równowagę z przyrodą, środowiskiem, to konieczne jest przestrzeganie naturalnych, oczywistych, logicznych praw, w tym Natury!!! Jeśli w czymkolwiek pójdzie się na ustępstwo, to będzie początek negatywnej lawiny/końca gatunku... Więc m.in. nie słucha się i nie pozwala na propagowanie, a co dopiero ich realizowanie, swoich wymysłów ludziom bezmyślnym, krótkowzrocznym, utopistom, osobnikom anormalnym, obłąkanym, histerycznym, debilnym, psychopatycznym itp. - red.]


Co większość ludzi uznaje za normalne, dobre, prawidłowe...; czego chcą, co realizują... I konstruktywna alternatywa
http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=248


EUTANAZJA, EUGENIKA
http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=217

http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=199
EUTANAZJA; SELEKCJA POZYTYWNA/DOGŁĘBNA ETYKA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2020, 20:54 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
Według danych policyjnych w 2018 roku, około 5276 osób popełniło w Polsce samobójstwo.

W ciągu roku około 800 tys. ludzi na świecie popełnia samobójstwo.

rocznie z powodu głodu umiera
https://www.google.com/search?client=fi ... odu+umiera


Eutanazja, komisyjne uśmiercanie powinno być legalne dla osób nieuleczalnie cierpiących, chorych, upośledzonych, w podeszłym wieku, zniedołężniałych, sparaliżowanych, osobników zajmujących się niszczeniem ludzi.

Jak bezboleśnie spowodować śmierć

Gaz rozweselający

https://estetika-lodz.pl/gaz-rozweselaj ... -wiedziec/ | 18 lutego 2019
Na czym polega sedacja wziewna?
Sedacja wziewna to rozwiązanie, które poprawia nastrój i komfort Pacjenta w trakcie leczenia. Polega na podaniu przez specjalną maseczkę, zakładaną na nos, podtlenku azotu zwanego potocznie gazem rozweselającym. Wykazuje on łagodne działanie ograniczające ból; często jednak w przypadku np. leczenia zachowawczego nie jest wymagane zastosowanie dodatkowego znieczulenia miejscowego. Najważniejszą właściwością podtlenku azotu jest jednak niwelowanie stresu. Pacjent zażywający gaz rozweselający już po kilku minutach czuje się odprężony, zrelaksowany i spokojny. Dzięki temu cały zabieg może przeżyć bez lęku w maksymalnie komfortowych warunkach. Gaz poprawia nastrój, a po dłuższej chwili wykazuje lekkie działanie euforyzujące. Ponadto jednym z działań gazu rozweselającego jest tzw. niepamięć wsteczna – zjawisko, które uniemożliwia dokładne przypomnienie sobie szczegółów dotyczących zabiegu, co jest szczególnie ważne u najmłodszych Pacjentów. W ten sposób po wizycie u stomatologa pozostają tylko pozytywne wspomnienia i dzieci chętnie powracają ponownie.

https://www.medonet.pl/zdrowie,gaz-rozw ... 30039.html | 05.01.2019
Gaz rozweselający działa niemalże natychmiastowo. Z płuc przenika do krwiobiegu, a następnie w około 15 sekund dociera do mózgu.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-s ... Id,1855317 | 19 lipca 2015
W szczególnie dużych dawkach może doprowadzić do problemów z sercem, częściowej utraty pamięci i słuchu, a w skrajnych przypadkach - nawet do śmierci z powodu drastycznego niedotlenienia organizmu.

http://radio-merseyside.co.uk/gaz-rozwe ... ala-prawda |
Gaz rozweselający – cała prawda o podletnku azotu!
Gaz rozweselający jest obecnie drugim najpopularniejszym narkotykiem wybieranym przez osoby w przedziale wiekowym 16-24 lat.

Jakie są zagrożenia?
Niektórzy mówią, że ma lekko słodki zapach i smak. Swoim działaniem spowalnia mózg i reakcje całego organizmu.
Jednak wpływ narkotyku zależy od ilości wdychanego gazu. Zażywanie podtlenku azotu może wywołać uczucie euforii, relaksu i spokoju, a także napady chichotów i śmiechu, stąd przydomek „gaz rozweselający”.
W innych przypadkach może również powodować zniekształcenia dźwięku i halucynacje, a także silny ból głowy i krótkotrwałe, ale intensywne uczucie paranoi.
Wdychanie podtlenku azotu bezpośrednio z pojemnika jest bardzo niebezpieczne, ponieważ gaz jest pod tak wysokim ciśnieniem.
Może powodować skurcz mięśni gardła i zatrzymać oddech.
Od 2001 r. w skutek zażywania tego narkotyku poniosło śmierć 36 osób w Anglii i Walii.
Po utracie przytomności, wiele osób zmarło wskutek uduszenia z powodu braku tlenu, gdyż przyjęli zbyt dużą ilość.


https://www.samoloty.pl/156-archiwum-sp ... download=0 |
Hipoksja
Piloci jak i pasażerowie doznali hipoksji, czyli niedoboru tlenu, a w konsekwencji niedotlenienia mózgu. Ofiary hipoksji nie są jej świadomi, gdyż nie odczuwają różnicy w oddychaniu. Zmniejsza się za to sprawność psychofizyczna, człowiek staje się senny, aż w końcu umiera. Ale bez męczarni, po prostu zasypia...


http://www.f5.pl/moto/tak-wyglada-maszy ... ntrowersje | 19 kwietnia 2018
Tak wygląda maszyna do samobójstwa. Umożliwia bezbolesną śmierć, ale budzi kontrowersje
Uwalnianie azotu w kapsule pozbawia organizm tlenu i powoduje śmierć hipoksyczną. Nie brzmi to za bardzo przyjemnie, ale Nitschke twierdzi, że osoba znajdująca się w kapsule szybko traci przytomność, a cały proces jest bezbolesny i nie wiąże się z żadnym dyskomfortem.

[Można odpowiednio połączyć powyższe metody. - red]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2020, 16:37 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
budżet bez deficytu 2020...
https://www.google.com/search?client=fi ... ent=psy-ab


https://innpoland.pl/159237,polski-rzad ... powiedziec | 23 kwietnia 2020, 13:14
Polski rząd w tajemnicy zaciągnął kolejny dług. Gigantyczna kwota
Według danych KDPW 16 kwietnia wyemitowano 3 serie obligacji skarbu państwa łącznie za 30 mld zł, a dodatkowo od 8 kwietnia wyemitowano papiery za 48 mld zł. Wszystko działo się w tajemnicy.
Według danych KDPW 16 kwietnia wyemitowano 3 serie obligacji skarbu państwa łącznie za 30 mld zł, a dodatkowo od 8 kwietnia wyemitowano papiery za 48 mld zł. Wszystko działo się w tajemnicy. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Ministerstwo Finansów bez podania do publicznej wiadomości wyemitowało obligacje warte 78 mld zł. Oznacza to tyle, że zaciągnęliśmy właśnie niemały, bo sięgający prawie 3 proc. PKB dług, który będą jeszcze spłacać przyszłe pokolenia.
Rząd zadłużył się w tajemnicy

"Według danych KDPW, 16 kwietnia wyemitowano 3 serie obligacji Skarbu Państwa łącznie za 30 mld zł, a dodatkowo od 8 kwietnia wyemitowano papiery serii OK0521 za 48 mld zł. Daje to łącznie emisje o wartości 78 mld zł, o których do tej pory nie informowało Ministerstwo Finansów" – czytamy w komunikacie PAP.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że rząd pożyczył pieniądze za naszymi plecami. Najprawdopodobniej wyemitował specjalne obligacje dla wybranego odbiorcy – zapewne dla Banku Gospodarstwa Krajowego.

Przed pandemią rekordowy przyrost długu Skarbu Państwa w ciągu jednego miesiąca wynosił niecałe 25 mld zł. W marcu wzrost sięgnął aż 40 mld zł, a na wynik z kwietnia trzeba jeszcze poczekać, ale na pewno będzie rekordowy.

– Rząd potrzebuje pieniędzy, bo wciąż wydaje więcej niż wynoszą jego dochody (budżet bez deficytu to tylko kreatywna księgowość – państwo jako całość się zadłuża dalej) – wyjaśniał w rozmowie z INNPoland.pl dr Aleksander Łaszek.
| Izabela WojtaśIzabela Wojtaś


https://www.biznesinfo.pl/dlug-publiczn ... -ks-polska | 24 Kwietnia 2020
Dług publiczny z ogromnym wzrostem. Zadłużenie powiększy się o 200 mld zł
Premier Mateusz Morawiecki – jak przypomina Money.pl – zapowiedział już, że rząd nie będzie wsłuchiwał się w opinie środowisk liberalnych, nawołujących do cięć budżetowych, po to by nie powiększać długu publicznego. O ile zatem może wzrosnąć dług publiczny?

- Można się spodziewać przyrostu długu o około 10 proc. PKB, czyli 200 mld złotych – prognozuje w rozmowie z Money.pl prof. Jacek Tomkiewicz z Akademii Leona Koźmińskiego
| Autor Radosław Święcki - 24 Kwietnia 2020


"My będziemy na pewno zwiększać dług publiczny, ponieważ dzisiaj budżet państwa i dług publiczny są głównym mechanizmem stymulowania gospodarki, są głównym impulsem fiskalnym, impulsem finansowym - przekonywał premier."
[Tłumaczenie: Dalej będziemy dawać łapówki naszym wyborcom... Dalej będziemy słuchać doradców bankierów, opierać się na ideologiach mających za podstawę zwiększanie PKB i dzięki temu zadłużanie się, podporządkowywać się interesom obcych kapitałów, innych rządów itp... Dalej będziemy zwiększać podatki, ich ilość, będzie wzrost cen, będą rosły długi polskich firm, Polaków... Polskie firmy będą bankrutować... - red.]

[Aby oddać pieniądze, to trzeba je pewnie zainwestować, a nie przejadać, przeznaczać na przedwyborcze łapówki itp...
Tylko i wyłącznie cięcia budżetowe, eutanazja, komisyjne odbieranie zasiłków, rent, emerytur, uśmiercanie osobników biernie, czynnie szkodliwych. - red.]

https://innpoland.pl/152195,wiesz-ile-w ... zl-rocznie | 06 maja 2019,
Policzyli, ile każdy z nas wydał na działalność państwa. To kwota dużo wyższa niż rok temu
Na działalność państwa każdy z nas wydał w zeszłym roku 23 135 złotych. Ten rachunek jest aż o 1644 złote wyższy, niż rok wcześniej – wynika z obliczeń Forum Obywatelskiego Rozwoju. Najwięcej poszło na emerytury i renty oraz edukację i zdrowie. Na program 500+ każdy z nas wydał 589 złotych.

Na co rządzący wydają najwięcej?
Emerytury (pamiętajmy, że tegoroczna trzynastka nie jest tu wliczona) i renty, edukacja oraz służba zdrowia łącznie odpowiadają za ponad połowę wydatków państwa.

W 2018 roku największe pozycje w Rachunku (w przeliczeniu na jednego mieszkańca) to:
- emerytury i renty - 7025 zł
- edukacja - 2596 zł
- opieka zdrowotna - 2534 zł
- pomoc społeczna - 2136 zł (w tym 589 zł programu Rodzina 500+)
- transport - 1981 zł
- wojsko, policja, więzienia, sądy - 1675 zł
- administracja - 1119 zł
- odsetki od długu publicznego - 826 zł.

Politycy zaszaleli
FOR przypomina, że wydatki państwa to nie tylko wydatki budżetu państwa, ale także samorządów, NFZ, FUS zarządzanego przez ZUS, KRUS i wielu innych podmiotów. Cały sektor finansów publicznych obejmuje ponad 61 tys. różnych jednostek.
| Konrad Bagiński


Waloryzacja wzrost emerytur 2020...
https://www.google.com/search?client=fi ... ent=psy-ab

Waloryzacja wzrost rent 2020
https://www.google.com/search?client=fi ... CAs&uact=5


https://www.prawo.pl/kadry/jaki-jest-pr ... 97886.html | 13.02.2020
W Polsce jest ponad 6 milionów emerytów
Wydatki Funduszu Emerytalnego w 2020 roku wyniosą 177,4 mld zł - co stanowi 11 proc. PKB. Deficyt ma wzrosnąć do 28,6 mld zł – wynika z planu finansowego.

W ciągu jednej kadencji parlamentu przybyło 1 mln emerytów, a roczne zobowiązania sytemu emerytalnego wzrosły o 50 mld zł.


https://www.zus.pl/o-zus/dla-mediow/ana ... r_/3150676 | 13 lutego 2020
Fundusz Rentowy – plan na 2020 r.
Plan finansowy funduszu rentowego na 2020 r. przewiduje wydatki na poziomie 48,9 mld zł.


https://www.zus.pl/documents/10182/2422 ... 5cd3ccb783 |
FUNDUSZ UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH―PLAN NA 2020 r.
Planowane koszty ustalono na kwotę 261,4 mld zł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2020, 10:13 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
30.04.2020 r.
Do Kancelarii Sejmu

Komisja wyborcza - jawne wybory dokonywane przez kompetentnych wyborców na podstawie merytorycznych, publicznie przedstawionych argumentów, z pełną indywidualną surową odpowiedzialnością (w miejsce milionów niekompetentnych wyborców, za miliony zł...)

Przedstawiam najkrócej, jak to jest merytorycznie możliwe, jak powinny przebiegać profesjonalne, a więc możliwie najkorzystniej, wybory na radnego, posła, senatora, ministra, członka rządu, i na inne funkcje, stanowiska.
Racjonalny system/racjonalny rząd
http://wolnyswiat.pl/racjonalnyrzad/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2020, 12:49 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
https://teresagarland.neon24.pl/post/15 ... -wirtualne | 02.05.2020
Teresa Garland na Prezydenta - ogłaszam wybory wirtualne

ze strony:
https://teresagarlandprezydent.wordpres ... wirtualne/

Teresa Garland na Prezydenta – oddaj na mnie swój głos - ogłaszam wybory wirtualne

Szanowni Państwo,

23 IV 2020r. nadeszła odpowiedź z SĄDU NAJWYŻSZEGO na moją skargę na PKW że nie zarejestrowali mojej INDYWIDUALNEJ kandydatury na Prezydenta Polski w 2020r.

Z odpowiedzi Sądu Najwyższego wynika, że Państwowa Komisja Wyborcza która opiera swoje decyzje i działania tylko na podstawie Kodeksu Wyborczego, nie wydała żadnej uchwały ani w sprawie odmowy zarejestrowania mojego komitetu wyborczego ani też w sprawie odmowy zarejestrowania mnie jako kandydatki na Prezydenta Polski w wyborach 2020r.

Zatem moja INDYWIDUALNA kandydatura która nie mieści się w procedurach wyborczych Kodeksu Wyborczego jest jak najbardziej aktualna.

W związku z powyższym ogłaszam wybory wirtualne na Prezydenta Polski, w których będę brała udział ja oraz kapitan Artur Głowacki. Więcej chętnych się nie zgłosiło.

Poniżej sposób jak należy na mnie zagłosować.
Należy przelać w formie darowizny 1 grosz na moje konto osobiste. Dane i nr konta na które należy dokonać przelewu poniżej:

Teresa Garland nr konta 77 1090 2590 0000 0001 4451 2509

W tytule przelewu należy wpisać: „Dar od (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Teresę Garland na Prezydenta Polski”.

Zasady:
Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego. Można zagłosować na danego kandydata tylko raz. Można zagłosować na więcej niż jednego kandydata ale tylko po jednym razie. Należy przelać tylko 1 grosz. Tu celem jest możliwość zagłosowania a nie zbiórka pieniędzy. Wyniki takiego głosowania będzie można odczytać w wyciągu bankowym każdego kandydata.

W powyższym systemie głosowania jesteśmy w zgodzie z Konstytucją która mówi że obywatela zgłasza 100 tys. osób, gdyż Konstytucja nie neguje możliwości w tym samym momencie zgłaszania kandydata i głosowania na kandydata.

Dla tych co będą krzyczeć o tajności wyborów powiadam: głosowanie jest dobrowolne a ponadto „Chcącemu nie dzieje się krzywda”. W końcu suwerenem w Polsce jest Naród Polski i to on zadecyduje co jest dla niego dobre i czy opłaca mu się w ten sposób zagłosować.

Zostanę legalnym i demokratycznie wybranym prezydentem Polski ja lub kapitan Artur Głowacki w momencie kiedy któryś z nas zbierze większą ilość głosów poparcia od obywateli od ilości głosów oddanych na kandydata który wygra w planowanych nadchodzących wyborach państwowych.

Podaję link do strony mojego kontrkandydata na Prezydenta – kapitana Artura Głowackiego. Wkrótce i on zamieści swoje bankowe konto wyborcze. http://www.artur-prezydent.pl

z pozdrowieniami
Teresa Garland,
Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2020, 12:53 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
Korzystając z powyższego rozwiązania.

Osoby zgłaszające i wybierające moją kandydaturę, a jednocześnie chcące przekazać darowiznę na Wolnyswiat.pl powinny przelać w formie darowizny dowolną sumę na moje konto osobiste:
mBank: Piotr Kołodyński
25 1140 2004 0000 3002 3533 2874

W tytule przelewu należy wpisać: (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Piotra Kołodyńskiego na Prezydenta Polski, a jednocześnie przekazuję darowiznę na Wolnyswiat.pl.

Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego.


Mój forowy publikator: http://wolnyswiat.pl/forum/viewforum.php?f=2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2020, 17:26 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
Co do komentarzy…

Ktoś chce pożyć sobie za friko, to b. chętnie przekaże mu swoje "zarobki" za 20 lat pracy...

Ktoś chce pieniędzy, to niech przedstawi za co, na co...

Ktoś chce kandydować, to proszę przedstawić, wykazać, udowodnić: co sobą reprezentujesz, jaki jesteś konstruktywny, w tym odpowiedzialny, dalekowzroczny, ile pożytecznej pracy wykonałeś, jak jesteś pracowity, wytrwały, uczciwy, wiarygodny; kompetentny!

Ktoś żałuje mi pieniędzy za konstruktywną działalność, a miliardów zł, przez kilkadziesiąt lat, na pensje dla destruktorów nie szkoda było, jest pieniędzy…

Ktoś chce się ze mną - merytorycznie - zmierzyć, to zapraszam.

https://racjonalizm.neon24.pl/post/1550 ... nta-polski | 04.05.2020 r.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2020, 18:15 
Offline

Rejestracja: 19 mar 2016, 16:54
Posty: 283
Równe szanse kandydatów na urząd prezydenta Polski…
Ja:

- nie mam wpływu na media publiczne…
- nie mam dostępu do mediów publicznych…
- nie tylko milionów zł na kampanię, ale nawet tysięcy…
- zastępców, asystentów, sekretarek itp., itd., w dodatku opłacanych za publiczne pieniądze…
- tysięcy członków partii…
- nie przekupuję wyborców zabranymi komukolwiek, pożyczonymi pieniędzmi; nikogo nie okradam, nie zadłużam…
- nie tylko nie zarabiam kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie za ogłupianie, manipulowanie, okłamywanie, szkodzenie, niszczenie, pogrążanie, ale wręcz przeciwnie – ponoszę koszty swojej konstruktywnej działalności…
- ja od 20 lat udowadniam, że jestem osobą konstruktywną, rządzący zaś, że są destrukcyjni…
Itp., itd…

M.in. moim pismem zajmuję się od 2000 roku. Moje wydatki ściśle z tym związane wynoszą łącznie blisko 40 tys. zł. Poświęciłem na to do tej pory około 4 tys. dni x 100 zł = 400 tys. zł nieotrzymanego wynagrodzenia.
http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=238


Skoro system jest prodestrukcyjny, to trzeba go obejść, bo inaczej nigdy nic pozytywnego się nie osiągnie!

To Wy ich wybieracie, albo na to przyzwalacie, to Wy ich utrzymujecie, na swoją szkodę, zgubę…

Wybór należy do Was.


Ostatnio zmieniony 05 maja 2020, 19:04 przez redaktor1966, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2020, 23:29 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 856
Jeśli chodzi o samobójstwo w interesie społecznym (parę postów wyżej) - to ja jestem za.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group