forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 cze 2019, 17:29

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 145  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Komandor pisze:
A mam takie pytanie wierzycie portalowi RT (Russia Today)? W pierwszej wersji nawet nie wspomnieli o tych armatach tylko o niebezpiecznych manewrach.
Ale też są tam zdjęcia. Oficjalne zdjęcia FSB. Normalne, W dobie kiedy fotografuje się i filmuje prawie wszytko aby dokumentować to normalne.

Ale coś ślepy jestem ostatnio strasznie. Jakoś tych armat pod kątem 45 st nie widzę. Ani skierowanych... Może nie te dali? Kurcze, na pewne nie te. Pomylili.

https://www.rt.com/news/444815-crimea-u ... al-waters/

PS. To jeszcze nie dowód, że nie mieli przez jakiś czas ustawione jak podaje strona Rosyjska ale jakoś tak zaczynam powoli wątpić.
Czytam od kilku dni dokładnie każdy z postów obu stron.
Zdanie na ten temat mam już wyrobione.
Odpuść sobie Komandorze, bo nikogo więcej nie przekonasz.
Szkoda Twojego czasu!

PS
Ja jebie, WW!
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, że ten, którego post jest ostatni w dyskusji
wygląda nie na jego zwycięstwo w niej, lecz porażkę?

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 19:00 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Nie ma powodu, żeby CNN, TVNowi czy GW wierzyć bardziej niż RT.

Pamiętam, jak był Smoleńsk.
Było święte oburzenie pisiorów, że na początku telewizja podawała, że było kilka podejść do lądowania, a potem podawała inną wersję.
To miał być dowód na spisek. :lol:

Stanax ma rację, zdania pozostaną podzielone.

Czyli jednak z tymi armatami to coś nabajerowali bo na zdjęciach nie widać aby aby mieli pod kątem 45 st i jeszcze obrócone. I nic nie wypominali. Nawet Rossija 1 w programie. już kawałek po fakcie, przy okazji sprawy sądowej, nic na ten temat nie wspomina. Jest o prowokacji zamierzonej, o tym razem starych a nie młodych załogach., o przewozie broni na pokładzie (mieli prawo przewozić ją od siebie do siebie), o rozkazie gdzie napisano o skrytym przejściu z Odessy do Cieśniny poza środkami wykrycia co normalne raczej w sytuacji pewnych zatargów. Ale skąd wniosek o skrytym przejściu kanałem to już nie wiem, bo takim wąskim przejściem nie da rady skrycie przejść. Jeszce w dzień. Potem jakaś notatka będąca dowodem niby znali zasady (ale tam też o ile przejrzałem nie było mowy o wnioskach na 48 h przed ) ale tu pewien nie jestem bo na odręcznym ciężko. Jest o tych agentach, wrogich dowódcach ale o obsadzeniu armat i celowaniu nie ma. JEst też wideo i na nim też nic. Więc jak? Może by tak w końcu wersję uzgodnili?
https://www.youtube.com/watch?v=9V3Sw6thRF8
Ja rozumiem. Myślenie jest proste.

relacja Rosja - USA - Rosja dobra, USA złe. Rosja mądra USA głupia. Kukuruźnik nawet lepszy niż F-35. Lepszy bo ruski. Armata duper - Anbrams be itd.

relacja Rosja - Ukraina podobnie tylko bardziej. Rosja - kultura, umiłowanie pokoju, ach, och, ach i ta nauka, ta prawość... Ukraina - nie języka nie mają, nie mają prawa, bydło, swołocz i riezuny.
No i tej nawet demarkacji nie mają wiec nawet formalnie nie istnieją.

No to teraz poproszę o delimitacje i demarkacje naszych granic. Szczególnie z Białorusią, Ukrainą i Litwą.

Umowa graniczna a tym bardziej konferencje (Krymska i Poczdamie) to jeszcze nie delimitacja nawet a co dopiero demarkacja. Proszę sobie poszukać definicje jak już się powołujecie.
No to można sobie brać co tak kto chce. Rzeszów. Tak Rzeszów się Ukraińcom pewnie spodoba. Co nie pasuje? Jak to? Dlaczego? Przecież demarkacji nie ma. :lol:

Witam w Państwie, które formalnie nie istnieje.

Awatar użytkownika

No tak, Komandorze, święta ukraińska dziewica została zgwałcona przez ruskich złoczyńców. :lol:
Twoja naiwność jest urocza.

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 19:11 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Ale zdaje Pan Komandorze sobie sprawę że jak grubasom będą się kończyć surowce to będzie wojna?

Awatar użytkownika

Czyli co mocarstwo Ukraina napadnie na zasobną co prawda ale niestety hieratyczną strukturalnie Rosję?

Już czynią próby bo przez cieśninę sobie pływają bez pozwoleństwa. Może szykują prowokację coś na wzór naszej radiostacji w Gliwicach. Te Ukraińce to jednak są.

Wielki Wezyr pisze:
No tak, Komandorze, święta ukraińska dziewica została zgwałcona przez ruskich złoczyńców. :lol:

A kto powiedział, że święta i co to ma do rzeczy, że nie święta?
Polska świętą dziewicą też nie jest. Chociażby dlatego, ze PiS u nas rządzi i jakieś tam praworządności lamie. Czechosłowację dwa razy najechaliśmy w ciągu ostatnich 100 lat, potem uznaliśmy Kosowo, W Iraku i Afganistanie mieszamy. To jakiś powód do rozbiorów jest, albo tylko aneksji Helu przez Szwecję np?
:shock:

st1111 pisze:
Ale zdaje Pan Komandorze sobie sprawę że jak grubasom będą się kończyć surowce to będzie wojna?

Zdaje sobie. I to nie bardzo my będziemy się nimi z innymi dzielić tylko nas podzielą. Ale świętą dziewicą nie jesteśmy wiec można. Zadem gwałt to...

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Wielki Wezyr pisze:

A kto powiedział, że święta i co to ma do rzeczy, że nie święta?
Polska świętą dziewicą też nie jest. Chociażby dlatego, ze PiS u nas rządzi i jakieś tam praworządności lamie. Czechosłowację dwa razy najechaliśmy w ciągu ostatnich 100 lat, potem uznaliśmy Kosowo, W Iraku i Afganistanie mieszamy. To jakiś powód do rozbiorów jest, albo tylko aneksji Helu przez Szwecję np?
:shock:

Alesz panie Komandorze, jak pan może. :shock: :lol:

Awatar użytkownika

Na Helu brak jest Szwedów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 145  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.