forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lip 2019, 7:27

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 63  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 wrz 2018, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 2746
" A ksiaze Andrzej Korczynski w "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej "sial" wiedze pod przyslowiowe strzechy "

:lol: :lol: :lol:

ps. nadrabiam forumowe zaległości

" Najlepiej wychodzi to nam naukowcom, bo slowa potwierdzamy istniejacymi tezami naukowymi podajac ich autorow i naukowow, ktorzy pracowali nad "popchnieciem" teorii do przodu. W dysertacji jest to najwazniejsze, bo bez tego modelu nie sposob jej napisac."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 6:37
Posty: 5704
Lokalizacja: Kongresówka
Czepiasz się Mania, bryka czytała, a nie książkę :D
Choć w tamtych czasach nawet bryki były na poziomie i nikt nie awansowałby Korczyńskiego nieboszczyka :lol:

_________________
- Jaki jest ulubiony zespół muzyczny moderatorów?
- Al Bano.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 20:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 2746
Ale ona z tym księciem to nie po raz pierwszy wyjeżdża :mrgreen:

Co do Tuwima...zabawne, że ta prosta łysa dziewica z odzysku i grafomanka podnieca się piosenkami, które powstały do wierszy Tuwima
tyle, że "naukowiec" jakózka o tym nie wie i pieje z zachwytu wklejając linki do
Grande Valse Crillante itd
co za tłuk :lol:

ps. a pamiętasz jak Pulpecik pojechał do niej tekstem A może byśmy tak, najmilsza,
wpadli na dzień do Tomaszowa?

i ta kretynka podziękowała mu, że piękny wiersz dla niej napisał
jezu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 6:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 6:37
Posty: 5704
Lokalizacja: Kongresówka
Pamiętam :lol: :lol: :lol:

Co znaczy "W uważności, jestem"?

Cytuj:
Uważność, Mindfulness… – te słowa robią ostatnimi czasy ogromną karierę.
Koncepcja uważnego życia, bycia tu i teraz i postrzegania rzeczywistości taką, jaką ona jest pochodzi z Buddyzmu, a osobą, która opracowała ją jako technikę terapii jest Jon Kabat-Zinn, który praktykę medytacji połączył z badaniami naukowymi.


Języka polska jest trudna.

_________________
- Jaki jest ulubiony zespół muzyczny moderatorów?
- Al Bano.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 7:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6661
Diakon Marcin Gajda, M. D pisze:
Spokojnie, jestem prawdziwym filozofem, doktorem w dysertacji. To nic strasznego i z tym się da żyć.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 8:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 3964
Czyli że co chory na dysertacje jest czy jak? :shock:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2018, 19:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 2746
I to jest przewlekła choroba
jak chwyci to trzyma.
:lol: :lol: :lol:

ps. tak z 20 lat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2018, 21:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16488
Mało ofiar w dzisiejszej strzelaninie.Szkoda pisać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2018, 8:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 18:21
Posty: 2746
Wysłany: Wto 22:48, 25 Wrz 2018

wrednecycki paciaciuket pisze:


stanax napisał:
Gdy coś jeszcze znajdę, jakiegoś śmiesznego gifa lub fotkę, to tu wrzucę.
-> viewtopic.php?p=272713#p272713

Redakcja NIE została poinformowana, że pisemne zgłoszenie o zamieszczeniu przez ciebie mojej prywatnej zawartości skradzionej przez włamanie na konto YT było skierowane do wiadomej moderatorki. Nie przypuszczam żeby Zarząd NIE był zainteresowany współpraca z Prokuratura Rejonowa w Warszawie Śródmieściu i usuwaniem twojej dzialanosci kryminalnej po pracy na budowie. Mam przeczucie, że pracujesz nad szansa ponownej lekcji pokory na różowo czego ci serdecznie życzę.

imgur.com napisał:
By uploading a file or other content or by making a comment, you represent and warrant to us that (1) doing so does not violate or infringe anyone else's rights; and (2) you created the file or other content you are uploading, or otherwise have sufficient intellectual property rights to upload the material consistent with these terms. - Przesyłając plik lub inną zawartość lub komentując, oświadczasz i gwarantujesz, że (1) nie narusza to ani nie narusza praw innych osób; oraz (2) utworzyłeś plik lub inną zawartość, którą przesyłasz, lub w inny sposób masz wystarczające prawa własności intelektualnej do przesłania materiału zgodnego z tymi warunkami.


Dear Imgur Administrator:

Please note that the below content was stolen from my private YT account via hacking on 4/12/17 for which a Police Report #17-2707-OF was filed with the City of P*******t, RI, USA. The perpetrator most likely using an ID of mrstanax or stanax, is a Polish immigrant and a blue collar worker residing near Oslo, Norway. He is using your platform to publicize my private content without the sound, and this action is not consistent with your terms of use. Please remove the content immediately and notify me accordingly.

It is regretfully unfortunate that a male over the age of forty who is living in a non-committed relationship with a female and the mother of his 3 minor sons instead of spending time with his progeny to teach them values spends time outside of working in harsh conditions to hack computer systems of private parties to remove and proliferate private content.

Please let me know if you have any questions.

I appreciate your corrective action and investment in betterment of the humanity as a collective.

Warmest regards, -

Drogi Administratorze Imgur:

Proszę zauważ, że zawartość poniższych linków pochodzi z mojego prywatnego konta YouTube i pozyskana została przez włamanie w dniu 12 maja 2017 r., w związku z czym raport policji nr 17-2707-OF został złożony w mieście P*******t w stanie RI w USA. Sprawca najprawdopodobniej posługujący się nazwą użytkownika mrstanax lub stanax to polski imigrant i pracownik fizyczny zamieszkały w pobliżu Oslo w Norwegii. Korzysta z Waszej platformy aby publikować moją prywatną zawartość ale bez dźwięku i jego działanie nie jest zgodne z Waszymi warunkami użytkowania. Proszę natychmiast usunąć zawartość i powiadomić mnie odpowiednio.

Niestety jest niefortunne, że mężczyzna powyżej czterdziestki, który żyje w niezaangażowanym związku z kobietą i matką swoich 3 małoletnich synów zamiast spędzać czas z jego potomstwem, aby uczyć ich wartości, spędza czas pozą pracą w trudnych warunkach na włamywanie się do systemów komputerowych podmiotów prywatnych w celu pozyskiwania i proliferacji treści prywatnych.

Proszę daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania.

Doceniam twoje działania naprawcze i inwestycję w poprawę człowieczeństwa jako zbiorowości.

Najcieplejsze pozdrowienia,

Cytat:
Stan, zabieram na fejsa :lol:
Mam tam, w ustawieniach dla ścisłego kręgu przyjaciół cały album ze zdjęciami psychopatki, jej tekstami etc.
Ucieszą się


Facebook napisał:
Combat harmful conduct and protect and support our community: People will only build community on Facebook if they feel safe. We employ dedicated teams around the world and develop advanced technical systems to detect misuse of our Products, harmful conduct towards others, and situations where we may be able to help support or protect our community. If we learn of content or conduct like this, we will take appropriate action - for example, offering help, removing content, blocking access to certain features, disabling an account, or contacting law enforcement. We share data with other Facebook Companies when we detect misuse or harmful conduct by someone using one of our Products.

What you can share and do on Facebook
We want people to use Facebook to express themselves and to share content that is important to them, but not at the expense of the safety and well-being of others or the integrity of our community. You therefore agree not to engage in the conduct described below (or to facilitate or support others in doing so): You may not use our Products to do or share anything:
That violates these Terms, our Community Standards, and other terms and policies that apply to your use of Facebook.
That is unlawful, misleading, discriminatory or fraudulent.
That infringes or violates someone else's rights. - Zwalczamy szkodliwe zachowania i chronimy naszą społeczność. Ludzie będą budować społeczność tylko na Facebooku, jeśli czują się bezpiecznie. Zatrudniamy wyspecjalizowane zespoły na całym świecie i opracowujemy zaawansowane systemy techniczne do wykrywania niewłaściwego wykorzystywania naszych produktów, szkodliwego postępowania wobec innych osób oraz sytuacji, w których możemy być w stanie pomóc wesprzeć lub chronić naszą społeczność. Jeśli dowiemy się o treści lub zachowaniu w ten sposób, podejmiemy odpowiednie działania - na przykład oferowanie pomocy, usuwanie treści, blokowanie dostępu do niektórych funkcji, wyłączanie konta lub kontaktowanie się z organami ścigania. Udostępniamy dane innym Firmom Facebook, gdy wykryjemy niewłaściwe użycie lub szkodliwe zachowanie przez kogoś korzystającego z jednego z naszych Produktów.

Co możesz udostępniać i robić na Facebooku. Chcemy, aby ludzie używali Facebooka do wyrażania siebie i dzielenia się treściami, które są dla nich ważne, ale nie kosztem bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia innych lub integralności naszej społeczności. W związku z tym zgadzasz się nie angażować w opisane poniżej postępowanie (lub w celu ułatwienia lub wsparcia w tym procesie): Nie możesz używać naszych produktów do robienia lub udostępniania czegokolwiek co narusza niniejsze warunki, nasze standardy społeczności oraz inne warunki i zasady dotyczące korzystania z Facebooka. Jest to niezgodne z prawem, wprowadzające w błąd, dyskryminujące lub oszukańcze. To narusza czyjeś prawa.
Jest niepowetowaną stratą społeczną dla Polski i nie tylko, że potomek emerytowanego oficera lotnictwa to osoba pozbawiona poczucia społeczności i bezprawna. Dodatkowo osoba ta nadużywa zaufania Redakcji Forum NIE służąc jako moderator Forum NIE, inicjując i biorąc udział w działaniach niegodnych człowieka cywilizowanego.
_________________
W uważności, jestem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2018, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 8152
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Laczemu zajmujecie siem pojebem?! Ona tego poczebuje, bez tego jest nikim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 63  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group