forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 paź 2018, 13:50

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1025 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Sprawę wzięła w łapy prokuratura. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Opozycja ma zadanie, śledzić sprawę.

Opozycja ma za zadanie..................jaja sobie robisz...?!
Dziś Schetyna chciał o coś zapytać to mu Kuchta mikrofon wyłączył i po zawodach.
To o jakim zadaniu dla opozycji dyskutujemy......?! :roll:

Awatar użytkownika

Jak myślisz? Ja wiem - jest jedno wyjście. Nic już nie pozostało. Tylko pytanie czy kogokolwiek w tym kraju na to stać. Albo inaczej kto ma odwagę aby tego się podjąć. W każdym razie sprawa dojrzewa. A pisory aż proszą się o to aby dostać po ryju.

Boruch pisze:
Co więc radzicie tow. Polar? No bo pewnie macie jakąś radę skoro tak łatwo przychodzi wam tow. wysnuwać takie wnioski.

Czyżby jedynym wyjściem Piskorski? Uczciwy obywatel?

Niepotrzebny sarkazm tow. Boruch.
Rad to i może mam, dużo, tylko problem w tym, że mogę je sobie w buty włożyć.
Przecież wiecie, że hołduję teorii, że wybory to igrzyska, a demokracja to zwykła dyktatura elit nad szarym tłumem.
Więc moje rady, szarego, bez odpowiednich narzędzi, mają wartość zerową i szkoda na nie klawiatury.

Awatar użytkownika

Jaka wspaniała rada! HURA! Pycha! Wyobrażam sobie jego minę! :D

Nie, no pewnie, będę zionął nienawiścią do pisu, bo mi za to płacą. :lol:

Ale mogę dać radę. Nawet za darmo. Pierwszy i ostatni raz.
NIE MANIPULUJEMY.
:D

Awatar użytkownika

Czy ja Pana Panie Polar namawiam do tego abyś Pan nienawidził pisu i pana prezesa?! A broń bobrze!

Nie manipulujmy mówisz Pan? A powiedz to Pan tym pisdzielskim zgredom też.

A słyszał Pan chyba jak Ziobro manipuluje w sprawie wczorajszego wyroku SN w sprawie odrzucenia kasacji którą złożył w sprawie jednego homofoba drukarza? Twierdzi, że wolność przekonań kurwa została złamana. No toż przecież czysta manipulacja. A gdzie wolność ludzi kochających inaczej do korzystania z usług drukarni? To taki przykład kto manipuluje. Niech się Pan tym nie przejmuje.

W głębokiej dupie mam prawa homoseksualnej mniejszości, gdy pracująca większość nie ma ich wcale, Panie Boruch.
Priorytety, priorytety.
Homosie nie mogą czegoś załatwić? To widocznie są nieudacznikami.

Awatar użytkownika

Nie ładnie Panie Polar Pan piszesz. Nie chcę Pana podejrzewać o homofobię. Słabszym a szczególnie prześladowanym przez społeczeństwo trzeba pomagać. A z tym nieposiadaniem praw przez społeczeństwo to Pan przesadza, choć nie twierdzę, że nie ma tu problemów. Niestety przeciętny Polak ma ich mniej niż zdeklarowany homoseksualista Polak. Kto np przyjmie do pracy jako pedagoga w szkole, oczywiście z kwalifikacjami homoseksualną dziewczynę? Albo faceta? To już mowy nie ma. Mówi Pan, że "homosie" nie mogą czegoś załatwić to widocznie są nieudacznikami". Jak cokolwiek załatwić będąc zgodnym z prawem w tym kraju jak na czele ministerstwa sprawiedliwości stoi kanalia homofob? Oka nie wyjmiesz.

Dla mnie, to możesz mi Pan przybić mordowanie fok na Helu. Jeszcze zabawniej będzie. :D
Fundamentem lewicy jest walka o prawa pracownicze i likwidowanie różnic dochodowych w społeczeństwie. Rozumiesz Pan co to fundament? Podstawy na których opiera się dalsza walka. Nie zbudujesz Pan budynku, zaczynając od dachu.
Analogicznie nie zlikwidujesz kościoła, chcąc li tylko kontrolować jego finansowanie.
Koniec finansowania kościoła pod każdym względem. Jedynie zabytki architektury pod pełnym zarządem Państwa.
Walka o prawa homo w społeczeństwie trapionym przez biedę i resztę patologii kapitalistycznej jest walką bezsensowną. Głodny człowiek ma w dupie prawo do swobodnej stymulacji analnej i epatowania tym przy każdej możliwej okazji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1025 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 103  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.