forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 14:14

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bzdura dnia
Awatar użytkownika

nick pisze:
I ma to swoją nazwę: hipokryzja.

Himalaje hipokryzji.
Wedle tych pseudo-elit są lepsi , godni szacunku, pedofile.
A zasługi i sława z automatu pedofila uniewinniają.

ps. aktor Łukaszewicz bardzo się zdumiał i zniesmaczył listem studentów

st1111 pisze:
Mam nadacie.dzieję że obrazów tego pedofila Leonardo nie oglądacie.

Świadectwa ewentualnych ofiar Leondara nie doświadczymy.
Ale kiedy feministki usprawiedliwiają, świat artystyczny, cały ten erzac moralny wylewający się ekranów który broni jurnego chuja Polańskiego, którego jarał seks z dziećmi, powtarzam, najmłodsza, znana ofiara ( znana, bo nieznanych może być sporo więcej, ale mogą być sprzątaczkami, paniami z Biedry, matkami 3-4 dzieci, więc nikt im nie uwierzy, a i środowisko potępi) miała 10 lat, to chyba przyznasz Prosię, że coś złego się dzieje.
Widział w niej lolitę, rozebrał, nagą ubrał w futerko i robił fotki, macając. Dla uzmysływiowienia, 10 letnie dziecko chodzi do 2-3 klasy podstawówki. Takie dziecko śpi z misiem i rysuje obrazki dla swiętego Mikołaja!
Lolitka akurat do wzięcia dla 50 letniego zboka? Nie, to tylko dziecko, małe dziecko!
Rzygać mi się chce, on tą 10 latkę macając miał ponad 50 lat!! Powinien resztę życia spędzić w pierdlu. Spędził je w 5 gwiazdkowych hotelach, prywatnych samolotach, limuzynach, a nasza pani Środa, wręcz z niego robi ofiarę, bo się tuŁał na tych jachtach kurwa. Odpokutował w Hiltonach i Waldorf Astoria, wpierdalając krewetki na przystawkę. A, że arysta, co tam, to okoliczność łagodząca, wszak Michael Jackson też łapał za siusiaki 7 letnich chłopców, ale wielkim artystą był.

Tak się rodzi przyzwolenie...

Awatar użytkownika

Maleńka uwaga. Tak poważny temat, bo przecież o reżyserzu Polańskim naszym oscarowcu, jednocześnie pedofilu, gwałcicielu a w tak niepoważnym wątku się odbywa, bo "Bzdura dnia". A padają tu poważne oskarżenia. Wiele emocji się wylewa. O np "...cały ten erzac moralny wylewający się ekranów który broni jurnego chuja Polańskiego, którego jarał seks z dziećmi..." I takie różne inne. Swoją drogą wydaje mi się, może się mylę. Bo już nie wiem. Chyba tylko jedna sprawa o gwałt przez Polańskiego zakończona jest procesem. I tu wyrok jest znany. O reszcie przypadków raczej wiemy z mediów. Nie bronię Polańskiego, bo jak już powyżej napisałem. Jego umiejętności i zasługi jako artysty potrafię oddzielić od jego namiętności jako człowieka. I tu może lepiej nie kierować emocjami i tym co się w brukowcach przeczytało.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Ale kiedy feministki usprawiedliwiają,

Używaj, proszę , " "
i nie używaj liczby mnogiej.

Środa - to dyżurna, zawodowa pseudo-feministka.
Szczuka także. I Żakowska. I jeszcze kilka.
Wielokrotnie się publicznie kompromitowały.

Z nich takie feministki jak z Prosiaka baletnica.

--------------

Ale raczej tu nie chodzi o ocenę Polańskiego jako artysty a nawet zboka. Od tego są fachowcy. Znawcy kina i prawa karnego.

Tu chodzi o postawę "naszych bojowniczek o prawa kobiet, dzieci" - i to jest bzdura dnia. Takie słowa w ustach prof Środy!!!????? I innych profesorów, w tym wielce potępiającego pedofilów w sutannach Hartmana????!!!!

Bzdurą jest to wychodzi na to, że są "dobrzy" a raczej zasługujący na wyrozumiałość czy wybaczenie pedofile i ci źli, do wytępienia bez pardonu i żadnej litości.

Bzdurą jest to, że jakby chodziło np o oskarżenia i obronę prałata co mu pomnik zwalili (też bez sądu, tylko na podstawie kilku oskarżeń po latach) to większość by tu zawyła jak wilcy. A broniącego (śmiącego bronic) skopali na śmierć i pożarli bez popicia. A tu już niby nie bronicie ale.... jakieś tam ale...

PS. Kiedyś, nawet tu na tym forum uznałem za słuszny wyrok sądu odmawiający ekstradycji do USA. Ale tylko pod względem formalnym. Bo faktycznie zostały naruszone zasady umowy sądowej - w USA normalnej procedury). Ale nie dlatego, że wielki wrażliwy artysta. I nie tłumaczyłem czynu. No i nie wiedziałem, że to nie jedyna ofiara, i że po ucieczce w USA dalej dzieci gwałcił. To może jednak by było lepiej jakby siedział. Stracilibyśmy wiele świetnych obrazów filmowych ale oszczędzilibyśmy cierpienia kliku dziewczynkom.

Awatar użytkownika

Rzecz w tym, że człowiek przyzwoity
nie podaje ręki pedofilowi. Nie wita go oklaskami, nie fetuje.
Zamyka przed nim drzwi.

-------

A feministki protestowały pod Filmówką. ( te bez " " )
Były wyzywane, popychane i uciszane.
Jedna z nich została uderzona i zniszczono jej telefon.

A któż to zrobił? Może ktoś zwany przez etyka i filozofa Hartmana chamem?

Ależ skąd, zrobił to wykształcony człowiek kultury,
wykładowca Filmówki i reżyser Grzegorz Wiśniewski.

Awatar użytkownika

A co tam słychać u Polskich Słowików?
Mają jakiegoś dyrygenta niepedofila?

Przestępstwa i sztuka to temat stary jak świat.
Leonardo, o którym wspominała Aga, Benvenuto Cellini - genialny artysta, a przy tym oszust i złodziej.
No i Polański, a i jeszcze paru takich by się znalazło.
Mogę podziwiać ich sztukę, bo talent może narodzić się wszędzie. Ale rozgrzeszanie ich z przestępstw - absolutnie nie.

Sama jestem feministką, jak najbardziej. I słusznie Mania mówi, że są to pseudo-feministki.
Ociekające hipokryzją.
Wszyscy wiemy, jak gwałcone są prawa kobiet w krajach islamskich. Jakoś nie słyszę ich głosu w obronie tych kobiet.
Bo poprawność polityczna.
A niech chuj strzeli taką poprawność.

Awatar użytkownika

a ja powiem tak, prawo co do ktorego sie ludzie umowili jest najczesciej spisane na bawolej skorze i kazde slowo, zdanie, opis , paragraf, jest tak sprecyzowane ze kazdy normalny po podstawowym szkoleniu w nauce czytania i pisania powinien z tego wyczytac ze to spisane prawo obowiazuje kazdego i to prawo napisane i umowione mowie ze wszyscy jestesmy rowni wobec niego........to ja sie , kurwa, pytam skad tyle banasi, kaczynskich, ziobrow..........sie pytam?

nie oczekuje odpowiedzi, mam na to wyjebane...sorry nie tak chcialem powiedziec ale mi sie wyrwalo, chcialem powiedziec ze mam na to wzroszenie ramionkami :)

Skoro nie oczekujesz odpowiedzi, to po co zadajesz pytania?
W dodatku zmieniając temat.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.