forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 cze 2018, 8:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Agronomówka
Awatar użytkownika

No, witajta.
Koniec waszych męczarni - oto jestem.

http://www.youtube.com/watch?v=sY7g03ypxb4

Później może założymy jeszcze "Kółko rolnicze", czyli wątek fest, ino najsampierw trza Was tutej posztorcować i nabombić.

Nabombię Was łatwo, bo nie jesteśta mimo wszystko cyborgami ino głąbami, a głąbów można zahipnotyzować muzyką.
Zrobię tak jak Obywatel Jimi robił ("Wszystko mogę wytłumaczyć lepiej poprzez muzykę. Hipnotyzuję ludzi, aż dochodzą oni do podstawowego stanu, a gdy osiągnę moment największej słabości, mogę przemówić do ich podświadomości i wmówić im, co chcę.")

A potem to już pójdzie jak z płatka bławatka - będzie jakie plenum w drewutni; postawimy parę kuźni; zahartujemy to, rozhartujemy tamto; wzniecimy jedno, zgasimy drugie; poprzestawiamy trochę torów na bocznicy - no, takie tam, wiadomo, coby żyło się lepi: i mi i Wom.
Kierunek torów powinniśta już znać, bo nie będę się powtarzał.

Możeta powoli szykować mi jaki prezent powitalny, Obywatele Politycznie Poinformowani Acz Mimo To NIEwydolni.
Czujta się w agronomówce jak u siebie w domu, ino nie plujta na podłogę, bo pojedzieta precz (z panem Zielonka).

Nie bać się, nie będę ględził o wege, starczy na razie, acz sporo mam jeszcze obwieszczeń.

Najprzód będę urządzał te chate.
Można włazić, ino cicho.
Baby pierw, z ziołami najlepi.
Kwiotki - no, mogą być, ino żeby nie trzeba było się z nimi za bardzo uganiać, bo inaczej na łbie (baby) zostaną.
Chłopy też mogą przynieś zioła czy nasiona, ale wtedy się będę z nich śmiał jak pieron, że takie zbabiałe som.
Chłopy to muszą przynieś, wiadomo: wódę, słoninę, smalec, tasaki i pistolety. I jakie słowo obelżywe.

Dobra, starczy tych tłumaczeń.
Idę na "Srogą Maryśkę" ale zara wrócę.

http://www.youtube.com/watch?v=XfyEpmQM7bw

A, i trza mi będzie fest krawcowych, na fest mundur.
Mundur władcy naszej Ojczyzny.
No, to czuwajta, bo idę spać.

Awatar użytkownika

Gdzie bradiażniczył do tej pory?
Witaj.

Awatar użytkownika

Siemka.
Byłem w szoku, że tak rozwalono forum, które uważałem za doskonałe (przynajmniej wizualnie, użytkowo)...
Tamto miało styl, koncepcję, polot a to to jakaś masówka, raczej poniżej godności legendarnej (kultowej?) i niezależnej (czyli niemasówkowej), 24-letniej gazety...
Po 24 latach dorobiła się takiego badziewia...
Zresztą podobnie z FiM - poprzednie, choć wielce siermiężne, to jednak miało swój styl.
W sprawie skasowania zawartości, to cóż, oczywiście szkoda, ale widocznie tak miało być. A absencja, odstawienie niewątpliwie wszystkim wyszła na zdrowie...
Trudno.
Ważne, że jest tu jeszcze jakiś duch zespołu, w tym jakże niepowszechnym skupisku ludzi niezależnie myślących.
Dlatego lepiej z niego korzystać, póki Urban żyje, bo potem może być różnie - indywidualiści mogą się rozleźć wefchuj, że potem trudno ich będzie połapać.
No.
Pozdrawiam, Obywatelu piotrek.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

na!
Obrazek

żryj! :D

Awatar użytkownika

szczelba pisze:
na!
żryj! :D

I jeszcze ja siem dołożem

na!
Obrazek

Obrazek

żryj! :lol:

Awatar użytkownika

agronom siemka, ciekawe kim byles poprzednio? uronisz rompka :)

bo jak bys sie pytal kim ja bylem na starym foNIE to Ci odpowiem : IroB i se zmienilem tu na IroB :)

Awatar użytkownika

Przekarmiliście Bradziagę,przepadł.

Awatar użytkownika

Witam, Chopy, Chopy Ełropy.
Dobrze Was widzieć.

Na razie nie będę pił, ale Wam naleję co mi babka po drodze do toboła wrzuciła; jakieś ziółka chyba.
Dobrze, że szklanka jest; siemię se przesypę do kieszeni.

No, to siednijta; tu są pnioki i decha; proponuję koło parapetu, tam widno.
Zara poleję.

Dzięki ksioncu za zieleninę, jak zawsze świeża i nie parchata.

hornetu, Ty też wiedziałeś co przynieść.

IroBe, a Ty żeś chyba jakiś wczorajszy?
Masz, pierdolnij se łyka.

Dakota, jakie "przepadł"?
Społem.

Dobra, idę napalić w kuchni, zara wracam.
Zobaczta jakie pomidory fest za oknem.
Wstawię wodę, kawę pierdolnę, a co.

Czujeta tę żywicę?
https://www.google.co.uk/search?q=log+c ... 7#imgdii=_

Tam są worki (konopne), możeta se podłożyć.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

bradzxiage na czy zdrowaśki do mikrofali i wyleczony z wegeObrazek

Awatar użytkownika

nie w wczorajszy a na schlauchu stoje ( auf dem Schlauch stehen znaczy nic nie rozumiec nie miec odpowiedzi) i nic Cie nie poznaje ze z wczesnijszego wcilenia, ja jakis idiota musi jestem, czy ? :):) :) :) :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.