forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 mar 2019, 13:07

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 947 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wysypisko
Awatar użytkownika

Bardzo mi sie podoba pielgrzymka do Compostello, do Jakuba niejakiego Mozna przez te pare tysięcy kilometrów z naszego pięknego kraju podczas solennego, pieszego, zapierdalania wyleczyc się z katolicyzmu i wiary wszelakiej. Oby tylko przestrzegać zasad. Pieszo i o suchym prawie pysku :) :) :)

Awatar użytkownika

Miałeś jakiś kubłaczek ze sobo? :)

Oldi...?! - kubłaczek....?!
On miał dwa wory z koźlej skóry wypełnione okowitą.
Jak Go znam........to po drodze z pięć razy uzupełniał.......... :lol:

Awatar użytkownika

WLR pisze:
Za co? Za jajco! Wzrusza mje do dzisiaj czystość tej
formy moderancji.

Widocznie ci się nie należało. Byłbyś teraz solidaruchem-kombatantem. :lol:

Tytuł: Re: POGODA
Awatar użytkownika

Imć Zagłoba przez ciebie przemówił, epigonie.
Oleum sreum.
Wino ważniejsze od siemienia, kurwa, siemie moze jeść ten tutej jeden co głodne kawałki pierdoli gospodarskie - nie normalne ludzie.
Ale jak lubisz, proszba...! :)

Czytał..! paczcie Państwo....czytał.........!
A nie podejrzewałem..... :lol:

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
... psy na ekologach....

Psy to wytwór ludzi, natura potrafi sobie z nimi radzić, podobnie jak i z ludźmi, z fałszywcami, jak ekolodzy poradzi sobie również.

Awatar użytkownika

WLR pisze:
Pantryglodytes pisze:
Śliwki wszystkie robaczywe,

Ajajaj! A tak lubię śliwowicę.
A tak dla porządku: śliwowica na robaczywkach to dalej wódka, czy już bardziej rosół?

Śliwowica bez robaków i popsutych śliwek, nie istnieje, podobnie jak jednorożec.

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
Dzień dobry się z Państwem z rana.
Wstaję ja sobie raniusieńko wesolutki jak szczygieł, idę z suko na spacer, wracam, siadam do klawiatury by z przyjacioły się przywitać a tu, na powitanie, - manifa anty ekologiczna od rana.
Po przeczytaniu, usiadłem i zapłakałem. Stwierdziłem bowiem, że nie ma ratunku dla Ciebie - kochana przyrodo, - gdyż homo sapiens sapiens miast ewoluować do przodu, zaczął się cofać.
W skrytości ducha liczę jednak, że sobie z to bando poradzisz stosują niezawodne metody jako to wiatry okrutne a w cięższych przypadkach ebole czy inszo goronczke zachodniego Nilu.
Albowiem innego wyjścia nie masz. Nie od rzeczy będzie abym Ci- Przyrodo, - wytknął, że samaś sobie winna wymyślając takie indywiduum jak homo erectusa .....czy jak tam mu było na początku.
Wszystkim zaś, wieszającym psy na ekologach - za wyjątkiem przypadków oczywistych, - polecam zamiast picia okowity, - wino i pogryzanie jego siemieniem lnianym które to siemię zawiera oleum.
Ten zaś, jako lżejszy, unosi się do góry trafiając tym samym do łbów co w wielu przypadkach zbawienny odnosi skutek.
Ale to jedynie moja rada i nikt z niej korzystać obowiązku nie ma...........howgh!

Zagłoba radził trunki mocniejsze pijać, miody co od wina mocniejsze som. Tylko, że my Polacy wszystko bierzem od koloru do wyboru od Przemysławki po mszalne i chyba wielce rozumu od tego nam nigdy nie przybyło.

Chyba Panu Boruchu.. Ja tam uważam się mądrą Polkę, mało tego, znam mnóstwo równie mądrych Polaków. No..

I prosze mi na Polskę nie napierdalać, dziś se wspomniałam jak mój Dziadziuś Kołobrzego bronił,. i jako smyka zabrał, pokazywał, ja wtedy średnio kumałam, Dziadziusia już nie ma, a ja kumać zaczełam. Polacy są fajni, kraj mamy kochany..a, że znajdują się ewenementy, jak wszędzie. Polska nie jest specjalnie durniejszym krajem od innych. Fakt mamy pecha do polityków, ale bez jajec. Polacy jednak na tle Europy nie są tacy głupi, jak mogłoby się to wydawać.

A pogoda piękna była..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 947 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.