forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 wrz 2018, 12:02

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Pleva, ty się najpierw naumiej pisać.
Radzę przez „podgląd ” sprawdzić, co napieprzyłeś.
A potem „ wyślij ”.

[quote="zritah"]Pleva, ty się najpierw naumiej pisać.
Radzę przez „podgląd ” sprawdzić, co napieprzyłeś.
A potem „ wyślij ”.[/quote]

Thanks.

Uczą mnie całe życie i...

Awatar użytkownika

Cytuj:
Wilku, przypominasz mi czasy gdy musialem uczeszczac na wyklady SW. Byl tam taki Omelan (podobny do ciebie) nazywal sie pulkownik Waszczykowski [zbieznosc nazwisk nieprzypadkowa, ten z PiSu ma podobne zachowania (Sikorski kupil dyplom Oxfodu za 10 funtow)]. Plk W. (taka sierota po Moczarze) jak go potrzeba naszla (a nachodzila niestety czesto) wyjmowal chusteczke odwracal sie do kata i smarkal po czym (uwaga!) z powrotem odwracal sie do szerokiej publicznosci ostentacyjnie przez czas dluzszy ogladal zawartosc tego co wysmarkal, nastepnie, rownie ceremonialnie i ostentacyjnie ja skladal. Rzec by mozna swoista idiosynkrazja…

Nigdy nie zrozumielismy do konca tego rytualu. Podejrzewano, ze kiedys wysmarkal cos cennego i mial nadzieje na replay. Ja jednak sklanialem sie ku teorii, ze chcial nam pokazac, ze smarka jednak w chusteczke a nie w rekaw czy na podloge (I do apologise if anyone was eating a sandwich meanwhile).

W bejsmencie – jak widac – sami tytani intelektu, rzec by mozna smietanka intelektualna polskiej emigracji. IQ podchodzace prawie pod setke – nie wiem jak sie to na omelany rekalkuluje? Patrzac na rure, czy innych kretynow wiadomo. Nikt idioty nie zna a idiota korzystajac z mozliwosci skrabania – skrabie, przelewajac co “mysl” z pustego lba na klawiature nakapie. Wiem, ze powinienem to olac ale wstyd za polskiego kretyna, ktory obnaza swoja polska glupote nie pozwala mi byc cicho! Wiem, ze to walka z wiatrakami. Ludzka glupota i smierc, jest nie do pokonania, ale mam iskierke nadziei, ze jeden POLAK z druga POLKA zanim zawiesi w bejsmencie swoje “chachacha” (obraz swojej glupoty) zasatanowi sie zanim bedzie chcial zobaczyc czy jego wytwor umyslu jest widoczny? Owszem, “Bejsment” to nie jakas opiniotworcza witryna ot magiel, ale kazde zdanie napisane z sensem oswieca a glupota objawiona informuje czytelnika o autorze danego postu.
Coz, swiata nie zmienie, idiotki tym bardziej. Idiotka lubi skrabac – po co? Ona sama nie wie!

Rzyg-nam

http://bejsment.com/2014/09/10/odnalezi ... franklina/

Awatar użytkownika

MMM?!!!
Piszesz się do trzody!? :)

Awatar użytkownika

Cham opuścił nasze forum na zawsze...

Cytuj:
Gen. Jemielniak nie jest już szefem Inspektoratu Sił Powietrznych. Zaskakujące kulisy odwołania
Minister Mariusz Błaszczak odwołał szefa Inspektoratu Sił Powietrznych gen. Mirosława Jemielniaka. Z źródeł bliskich MON wynika, że powód dymisji generała może być absurdalny. Poszło bowiem o nagrodę dla dziennikarza TVN

https://wiadomosci.wp.pl/gen-jemielniak ... 383851649a

Dobra zmiana :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144

Strefa czasowa UTC+1godz.