forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 12:50

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość

Nie wiem czy w Puszczy ale u mnie - tak.
Na krzewach i drzewach zaczynają zielenić się pączki......wprawdzie jeszcze skromnie ale już co raz bardziej............a dziś rano Kosy tak się darły, że spać nie szlo.
Znaczy, - wiosna za pasem.
Wczoraj do garażu zajrzałem i się zastanawiam, czy aby kolo utki nie zacząć chodzić........bo taki syf, że tydzień mi zajmie czyszczenie....... :roll:

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Jak ktoś lubi, niech sobie całe stadko kupi, mnie to nie przeszkadza.

W puszczy już wiosna?

Raczej nie. tam wszystko jest jakieś opóźnione w rozwoju. Popatrz choćby na zamieszkujących tamte tereny. :lol:

Awatar użytkownika

wezyr pisze:
AGAFIA pisze:
Jak ktoś lubi, niech sobie całe stadko kupi, mnie to nie przeszkadza.

W puszczy już wiosna?

Raczej nie. tam wszystko jest jakieś opóźnione w rozwoju. Popatrz choćby na zamieszkujących tamte tereny. :lol:

To Ty Czukcza? :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Lekko nie w temacie, ale w temacie.
Pojeb zamordował 49 osób, ranił 49 osób z imieniem Breivik'a na ustach, jako idola. Breivik (może źle piszę, ale pies go jebał) zamordował coś ze 77 młodych ludzi dlatego, że nie byli w jego mniemaniu dobrymi Norwegami - bez względu na religię, tylko ze względu na przekonania. Teraz jakiś pojeb morduje muzułmanów - jako wyznawca Breivika - bez względu na przekonania. Muzułmanie w Nowej Zelandii są ilościowo jak Polacy. Ale muzułmanie są tam sunnitami, nie uznają szariatu, kalifatu i traktują Koran jako księgę pokoju i miłości. A pojeb ich zamordował. Teraz chrześcijanie - katole mordowali jako odłam chrześcijaństwa po soborze nicejskim (IV w n.e.) w imię wiary, i biblii którą po tym soborze napisano (co na to Chrystus?) w wielu wojnach "krzyżowych" około 30 mln ludzi. Gratulejszyn. I teraz ja, jako nie katol, bo bez mojej zgody zostałem prawosławnym, czyli nie odstępcą od nauk Chrystusowych (jak katole) mam się bać, że siepacze Gęsi wybiorą się po mnie bo nie lubię PIS , Rydzyka, Maciarericza i całego tego burdelu wokół "kościoła" chroniącego pedałów i pedofilów (a sam Gęś nie wiadomo jakiej prowinencji) ??? Chyba wolę Białoruś... jak na razie.

Cóż, fanatycy już zapowiedzieli odwet. I tak się zaczyna ta trzecia światowa.. Już sie dzieje i na naszych oczach.

Awatar użytkownika

Tym pojebom (po obu trzech stronach) tylko na tym zależy. Aby się mordować wzajemnie i nabijać kasę producentom kałachów i M16. Kasa, Misiu, kasa się liczy, a że 22 Centy (tyle kosztuje nabój do M16 czy kałacha) jest warte życia człowieka.

Awatar użytkownika

Mamy tutaj od 2017 (początki 2007) roku ciągłe przepychanki z tak zwanymi kurwa "ekologami" oraz Niewidzialnym Uniwersytetem (to taka placówka naukowa z chowem wsobnym). I to, co zaczynają wyczyniać te "ekologi" to przechodzi wszelkie pojęcie. Niedawno niejaki Wajrak Adam stwierdził, że na chuj nam tu drogi i infrastruktura jak tu jest las naturalny i trzeba go chronić. Ten (...) zaczyna się zachowywać jak kurwa pępek świata. Orzeka, co jest dla ludzi potrzebne a co nie, co ma być a czego nie być. No w mordę Mojżesz jakiś czy inny Pol Pot! Pierdoli te swoje farmazony w Wyborczej i na TokFM (taka fajna stacja a takich jełopów puszcza) i wydaje mu się, że jakimś Kaczyńskim zostanie. Nieomylnym i nie do ruszenia. Ma ze dwóch apologetow którzy pierdzielą jego chore wypierdki i co z takim gnidą zrobić? Z drugiej strony jest na prawdę dobrym relkamodawcą naszego regionu - i cześć mu za to. A puszcza przestała być lasem naturalnym jakiś wiek temu.

Ostatnio zmieniony 03 kwie 2019, 12:32 przez Parafon, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Panie Parafon niech Pan nie kpi z pana Wajraka :lol:

Z wikipedii

Cytuj:
Syn Teresy Wajrak[1]. Wychowywał się na warszawskim Żoliborzu. Jego rodzina mieszkała na jednym podwórku z Jackiem Kuroniem, któremu Wajrak pomagał w kilku kampaniach wyborczych[2]. W dzieciństwie i młodości zajmował się leczeniem chorych zwierząt, głównie ptaków, którym udzielał pomocy w domu[1][3].

Posiada wykształcenie średnie, ukończył LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego, maturę zdał za drugim podejściem[1]. W 1997 roku przeniósł się do Puszczy Białowieskiej. Obecnie mieszka w miejscowości Teremiski[4], wiosce położonej w Puszczy Białowieskiej[3], skąd pochodzą jego liczne korespondencje przyrodnicze.

Adam Wajrak często angażuje się w akcje mające na celu ochronę przyrody, w 2006 roku zainicjował zbieranie podpisów pod petycją w sprawie obrony Doliny Rospudy.[potrzebny przypis]

No! :lol:

Awatar użytkownika

Syn Teresy Wajrak... a tatusia nie miał ? :lol:
Chyba nie... :D

Awatar użytkownika

Parafon pisze:
Mamy tutaj od 2017 (początki 2007) roku ciągłe przepychanki z tak zwanymi kurwa "ekologami" oraz Niewidzialnym Uniwersytetem (to taka placówka naukowa z chowem wsobnym). I to, co zaczynają wyczyniać te "ekologi" to przechodzi wszelkie pojęcie. Niedawno niejaki Wajrak Adam stwierdził, że na chuj nam tu drogi i infrastruktura jak tu jest las naturalny i trzeba go chronić. Ten (...) zaczyna się zachowywać jak kurwa pępek świata. Orzeka, co jest dla ludzi potrzebne a co nie, co ma być a czego nie być. No w mordę Mojżesz jakiś czy inny Pol Pot! Pierdoli te swoje farmazony w Wyborczej i na TokFM (taka fajna stacja a takich jełopów puszcza) i wydaje mu się, że jakimś Kaczyńskim zostanie. Nieomylnym i nie do ruszenia. Ma ze dwóch apologetow którzy pierdzielą jego chore wypierdki i co z takim gnidą zrobić? Z drugiej strony jest na prawdę dobrym relkamodawcą naszego regionu - i cześć mu za to. A puszcza przestała być lasem naturalnym jakiś wiek temu.

Cytuj:
Orzeka, co jest dla ludzi potrzebne a co nie, co ma być a czego nie być. No w mordę Mojżesz jakiś czy inny Pol Pot! Pierdoli te swoje farmazony w Wyborczej i na TokFM (taka fajna stacja a takich jełopów puszcza) i wydaje mu się, że jakimś Kaczyńskim zostanie. Nieomylnym i nie do ruszenia. Ma ze dwóch apologetow którzy pierdzielą jego chore wypierdki i co z takim gnidą zrobić?

Nic.....się nie da.
Facet żyje z tego że dymi, daje się żyć z nic nierobienia, znalazł niszę, sponsorów, więc mąci, ile wlezie.
Jest takich coraz więcej, Polska stała się bogatym krajem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.