forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2015, 17:19 
Cytuj:
Przed IIWŚ bez problemu końkordat wyjebali do sracza a teraz się klechów boją.


Naprawdę? :shock:

Cytuj:
Konkordat pomiędzy Stolicą Apostolską a Rzecząpospolitą Polską – konkordat między Stolicą Apostolską i Rzecząpospolitą Polską zawarty w 1925[1]; misja dyplomatyczna nuncjusza apostolskiego w Polsce obejmowała również Wolne Miasto Gdańsk[2].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konkordat_mi%C4%99dzy_Stolic%C4%85_Apostolsk%C4%85_i_Rzecz%C4%85pospolit%C4%85_Polsk%C4%85_%281925%29

Zerwany został dopiero po II WŚ.
Cytuj:
Uchwałą Rady Ministrów Tymczasowego Rządu Jedności Narodowej z 12 września 1945 roku strona polska stwierdzała, że konkordat przestał obowiązywać wskutek jednostronnych posunięć Stolicy Apostolskiej, sprzecznych z zobowiązaniami konkordatowymi. Chodziło o złamanie art. IX w powiązaniu z art. XII. Stolica Apostolska, dokonując w 1939 roku mianowania administratorów apostolskich oraz dokonując zmiany granic diecezji, podporządkowała niektóre polskie parafie ordynariuszom niemieckim i słowackim (Słowacja, rządzona przez księdza Tiso była państwem satelickim wobec Niemiec i wzięła udział w ataku na Polskę, uzyskując po kampanii wrześniowej korzyści terytorialne na Orawie, Spiszu i Podhalu).


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2015, 17:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A szanowny zielony nie raczył mojego sprostowania przeczytać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 17:39 
maerose pisze:
A szanowny zielony nie raczył mojego sprostowania przeczytać?

uznałem że należy się dokładne wyjaśnienie.


Na górę
  
 
Post: 22 paź 2015, 19:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
PO DEBACIE MYŚLI UPORZĄDKOWANE
Edmund Bared·22 październik 2015

NADAL JESTEM PRZESTRASZONY SŁOWAMI PETRU, ŻE PO OBJĘCIU WŁADZY URZĄDZI POLSKĘ
Nadal pozostaje pod wrażeniem Kukiza Nie glosowałem na niego podczas wyborów prezydenckich, bo nie poszedłem. Wieśniak oczywisty, ale jakiś swój. Jeśli zagłosuję to pewnie na jego kandydata oczywiście na ostatnią osobę na jego liście w okręgu nr 6. będzie to odstępstwo od głoszonej zasady glosuj na Partię 9 – 15 ale każdy może mieć swoją wersję rozdrabniania Sejmu ja będę przestrzegać Zasady głosuj na ostatniego zdając sobie sprawę ,że glosowanie na ostatniego może wesprzeć pierwszego.
Odpadają więc Kopacz i Szydło. Dwie Panie namiętnie trzaskające dziobami w obietnicach bez pokrycia. Od tych obietnic rzygać się chce. PO miało osiem lat, by zrealizować to co Pani Kopacz mówi. Pani Szydło rzucając obietnice swoim płaczliwym głosem, nie wzbudza we mnie współczucia zapomina o obiecanych kiedyś przez bliźniaków 3 milionach mieszkań i pełnych lodówkach. Jak tak płacze to wydaje mi się, że ktoś jej tyłek przypala.
Nowacka, same slogany a ponadto pochodzi z Twojego Ruchu, który dla ratowania własnych tyłków Miller i Palikot szczepili w jedna koalicję, ale partiami nadal rządzą.
Piechociński facio jakby dopiero wypadł spod snopowiązałki i nie wie, że partia jego jak nie sfałszuje wyborów to nie ma żadnych szans na wsi.
Ba już widzi się Premierem w przyszłym rządzie.
Zandberg czy podobne nie polskie żle kojarzące się nazwisko. Facio zaś podobny do czeskiego wykonawcy piosenki Josin z Bazin ale ps Josin zastrzegam dla Prezesa który nie śpiewa bo skrada z bagien.
Korwin nigdy nie przestanie mi się kojarzyć z morderczym juniorem z muszką z amerykańskiego horroru a teksty wygłaszane żywcem przypominają Mein Kampf.
Przesłuchujący zaś dziennikarze to maślanka apolityczności naszych mediów. Można dostać sraczki.[/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Edmund Bared pisze:
Zandberg czy podobne nie polskie żle kojarzące się nazwisko (...)
Po chuj się krygujesz? Napisz otwartym tekstem, że Żyd i trzeba go potraktować Cyklonem B :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 20:24 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Burżuj pisze:
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
Śledztwo nadal trwa, jest sprawdzane dokładnie na ile "martwych dusz" i przez jaki okres brali dotacje.
Gdy w końcu policzą, dokładnie tyle co do koronki będą musieli wyrzygać. Nie będą mieli kaski - komornik zajmie
nieruchomości a potem je sprzeda na poczet długu.

I to mi się cholernie u Skandynawów podoba...
Okropnie mało tych ,,równiejszych''.


Dlatego postanowili sprowadzić sobie islamistów ... Tym to już nie zwrócą nawet uwagi ze strachu.



nie , nie zwrócą uwagi.
takich , jak za dużo podskakują , to zapakują w samolot i odeślą tam skąd przyszli.
tak jak było z ostatnim cfaniaczkiem który z minaretu nawoływał do jakich mocno muzułmańskich zachowań i wprowadzania szariatu w niektórych dzielnicach w Oslo.
I co najlepsze , to mają w dupie europejskie nakazy , kwoty, i inne takie od merkelowej.
stanax będzie wiedział o kogo chodzi , może znajdzie , lepiej zna język


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
maerose pisze:
A szanowny zielony nie raczył mojego sprostowania przeczytać?





Pokazał ci, ze mimo że wiesz, to i tak jesteś głupsza od niego. Nie wiesz nawetdzie jest wikipedia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2015, 23:47 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
stanax pisze:
Edmund Bared pisze:
Zandberg czy podobne nie polskie żle kojarzące się nazwisko (...)
Po chuj się krygujesz? Napisz otwartym tekstem, że Żyd i trzeba go potraktować Cyklonem B :roll:

Panie stanax
mozna byc partyjnym moczarysta, katolickim tradycjonalista czy POwskim postepowcem, Europejczykiem najonalista, Islmista tez... a wszystich laczy antysemityzm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2015, 0:54 
kum pisze:
stanax pisze:
Edmund Bared pisze:
Zandberg czy podobne nie polskie żle kojarzące się nazwisko (...)
Po chuj się krygujesz? Napisz otwartym tekstem, że Żyd i trzeba go potraktować Cyklonem B :roll:

Panie stanax
mozna byc partyjnym moczarysta, katolickim tradycjonalista czy POwskim postepowcem, Europejczykiem najonalista, Islmista tez... a wszystich laczy antysemityzm.

G... prawda.
Zarówno łączy , jak i dzieli każdy -izm. Stosownie do potrzeb.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2015, 1:03 
Co się dziwić, wszak wszyscy Żydzi wiedzą, że to w polskich obozach zagłady dokonał się holokaust. Co prawda, oprócz antysemickiej Polski byli jeszcze jacyś naziści, ale kim byli i skąd się wzięli, tego żaden Żyd nie powie, bo nie wie, chociaż w tej antysemickiej Polsce przeżyło ich pół miliona i wydawać by się mogło, że coś jednak wiedzą, ale za to każdy Żyd wie, że francuskie społeczeństwo bardzo troszczyło się o Żydów, choć żaden francuski Żyd nie przeżył tej szlachetnej francuskiej troski. Wniosek dla Polaków z tego prosty na przyszłość, Żydzi szanują tylko tych, pośród których nie udało im się przeżyć.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group