forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 7:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sie 2015, 13:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
Oho, jeszcze rok obchodów 1050 lat okupacji ziem polskich przez tscharne qrvy się nie zaczał, a już zaczyna się:

Cytuj:
W słowie skierowanym do pielgrzymów zgromadzonych przez jasnogórskim szczytem metropolita łódzki zwrócił uwagę na zbliżającą się 1050. rocznicę chrztu Polski. - Od tylu już lat nasza Ojczyzna jest oparta o prawdy Ewangelii - mówił. - Jesteśmy zanurzeni w Chrystusowym Krzyżu. Nie zrozumie się Polski bez chrześcijaństwa, ani bez krzyża - podkreślił abp Jędraszewski. - Nasza historia jest przepełniona świadectwami tych, którzy broniąc chrześcijaństwa, bronili naszego kraju - dodał.


http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,18625021,abp-jedraszewski-na-jasnej-gorze-w-imie-neutralnosci-swiatopogladowej.html#MTstream

Cytuj:
- W komunizmie walczono z krzyżem i z Kościołem, z ich obecnością w przestrzeni publicznej.


Cosik się panowi fioletowi pojebało. Dwie osoby, które uratowały kościół katolicki na ziemiach polskich od zagłady: Stalin i Jaruzelski. Stalin rozjebał 99% cerkwi, ale do katoli nie zdążył się dobrać, bo mu coś się źle pofałdowało w mózgu, coś trzepło i po wojnie nawet obściskiwał się z Wielkim Popem, a potem kazał zostawic katoli w spokoju w Wolsce.A Jaruzel mógł jednym dekretem zapuszkować i zagazować to czarne ścierwo. Ale nie zrobił. Uprzykrzał im zycie jedynie tym, że po kątach w kościołach chowali się esbecy, którzy przeklinali, że musieli tam chodzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sie 2015, 10:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:22
Posty: 116
najdluższa okupacja nowoczesnej Europy :( :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2015, 12:33 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:34
Posty: 44
https://www.youtube.com/watch?t=1154&v=4BSLSL0oJGk


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2015, 11:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 19:40
Posty: 517
To już 1050 lat pedofilii na ziemiach polskich :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2015, 16:29 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2015, 7:28 
Grucha, ja też chcę, daj się napić tego co sam zaprawiasz.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 05 wrz 2015, 14:23 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
older pisze:
Grucha, ja też chcę, daj się napić tego co sam zaprawiasz.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kazdy by chciał Zbawienia!
Musisz sam se kupić:Chantre!zacny napitek.. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2015, 19:17 
Offline

Rejestracja: 05 wrz 2014, 9:38
Posty: 225
klaps pisze:
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Ubawiła mnie ta koncepcja :lol: BTW: Calvados to równie szlachetny trunek. Polecam.

_________________
Fiesta, siesta i mañana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2015, 20:44 
Offline

Rejestracja: 06 gru 2014, 21:52
Posty: 10
Nieważne jak długa będzie okupacja Watykanu i tak zwyciężymy. Ja ostatnio w pracy natrafiłem na bożego popierdoleńca który usiłował mnie namówić na spotkanie z kleszym pomiotem. Grzecznie odmówiłem bowiem nie takie są moje poglądy, w końcu po kolejnej namowie powiedziałem że : Nie interesuje mnie co robisz z Jezusem w łóżku i że pedalskie trójkąty mi nie odpowiadają. Mina bezcenna. Nawet zaproszenie na rekolekcje od tegoż pomiotu dostałem. Ale miałem ubaw po pachy i moja mama której o tym opowiedziałem też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2020, 16:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Cytuj:
„Aby powstrzymać plotki, Neron oskarżył i poddał torturom grupę ludzi nienawidzonych za ich niecne praktyki – grupę popularnie zwaną „chrześcijanami”. Założyciel tej sekty Chrystus został stracony przez prokonsula Judei, Poncjusza Piłata, kiedy Tyberiusz był cesarzem.
Ich niezwykle szkodliwe przesądy na jakiś czas zwalczono, ale zaczęły powracać – teraz nie tylko w Judei, ale nawet w samym Rzymie, który przyciąga i przejmuje wszelkiego rodzaju podłe i przynoszące wstyd działania” Annały 15.44
Publiusz Korneliusz Tacyt (55-120) historyk i konsul w azjatyckich prowincjach cesarstwa rzymskiego, obserwując szybki rozwój chrześcijaństwa określił nową religię mianem „tragicznego w skutkach zabobonu”.

I tak ta zaraza pasożytuje już przez blisko 1700 lat.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group