forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 wrz 2015, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Miećka masz rację, mam rottweilera który złodziejowi z dupy zrobił "jesień średniowiecza. Na szczęście zarejestrowałem go wcześniej w Straży Miejskiej, działkę mam ogrodzoną i oznakowaną tabliczkami, gdyby nie to to odpowiadałbym w sadzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2015, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Grecja odmówiła USA zamknąć przestrzeń powietrzną samolotom z Rosji
Rosja uzyskała zgode Aten aby od 1-24 września przez przestrzeń powietrzna Grecji przewieźć lotnictwem pomoc humanitarną do Syrii.
Jak widać walka z terrorem islamskim ISIS to jedno, a interesy USA to drugie. Rosja wspiera władze Syrii walczące z ISIS.
Amerykanie sprzymierzą sie z diabłem byle pozbawiać Rosję sojusznika na Morzu Śródziemnym. A nasze media jak zwykle się nad tym nie zająkną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2015, 18:02 
Dobrze by było gdyby decydenci z "krwawiącymi serduszkami" zaczęli wreszcie podawać prawidłowe liczby imigrantów. W Europie obowiązuje prawo łączenia rodzin. I jak każdy z tych dziś imigrujących do Europy zacznie zgodnie z prawem mu przysługującym ściągać rodzinę (a są liczebne, nie ma co ukrywać) to po Europejczykach za lat 10 jeno wspomnienia pozostaną. Tylko, że sami decydenci obawiają się tych prawdziwych liczb więc nie mam złudzeń, że nawet nikt nie rozpocznie rozmowy na temat tego problemu.


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2015, 18:06 
czasem i łonet cuś beknia...


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2015, 19:47 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Edmund Bared pisze:
Grecja odmówiła USA zamknąć przestrzeń powietrzną samolotom z Rosji
Rosja uzyskała zgode Aten aby od 1-24 września przez przestrzeń powietrzna Grecji przewieźć lotnictwem pomoc humanitarną do Syrii.
Jak widać walka z terrorem islamskim ISIS to jedno, a interesy USA to drugie. Rosja wspiera władze Syrii walczące z ISIS.
Amerykanie sprzymierzą sie z diabłem byle pozbawiać Rosję sojusznika na Morzu Śródziemnym. A nasze media jak zwykle się nad tym nie zająkną.


Niech bedzie pochwalony Panie Edmundzie !

To Pan jescze czyta gazety ??? A po co ????Przeciez wiadomo jak jest roznica miedzy dziennikarzem a kurwa ...Kurwa ma o wiele ciezsza prace

Treatment of Migrants Evokes Memories of Europe’s Darkest Hour
By RICK LYMAN SEPT. 4, 2015
BUDAPEST — In Hungary, hundreds of migrants surrounded by armed police officers were tricked into boarding a train with promises of freedom, only to be taken to a “reception” camp. In the Czech Republic, the police hustled more than 200 migrants off a train and wrote identification numbers on their hands with indelible markers, stopping only when someone pointed out that this was more than a little like the tattoos the Nazis put on concentration camp inmates.

Po takim wstepie z NY Timesa wiemy juz czego sie trzymac. Aha, czyli znowu Holocaust. Jak tak NYT mowi to musi byc prawda. Nie mozna tego podwazac , trzeba ich przyjac bez dyskusji.
Wygrac z NYT nie mozna. To tak jak z tym “prysznicem w Oswiecimiu”. Byly upaly to zainstalowali zraszacz rozpylajacy wodna mgielkie. Juz glosy oburzenia ze to “wyglada jak gaz”. Gdyby tego nie zainstalowali a jakis zwiedzajacy dostalby udaru slonecznego no to “polacy traktuja Zydow tak jak na filmie “lista schindlera” Odmawiaja im wody.
Pisza mazakiem na reku- Oswiecim, nie pisza, “chaos jak przed zaladunkiem do Oswiecimia'” itd
Czyli tej dyskusji wygrac nie mozna. Prawda, na forum Zydow Polskich napisano calkiem rozsadnie ze to “jacys histerycy narzekali” ( bo upal byl faktycznie POTWORNY wiem bo rozmawialem z Zydami co na wycieczke sie wybrali.... ) ALE....kiedy Zyd pisze o Zydach to juz zupelnie inne reguly obowiazuja. :lol:

Wracajac do uchodzcow to nasz Rzymski Papa zabral glos. Urban powiedzial kiedys ze “kosciol zawsze jest po stronie tego kto zwycieza”. Swiete to byly slowa, oj swiete. Franus zaapelowal o przyjmowanie uchodzcow.Wie gdzie dzwonia . Mowie Wam kochane dyskutanty ze to bedzie wiadomosc na pierwszej stronie w GAZWYBIE. Cos w stylu “zawstydzajacym”czyli specjalnosc tej gazety. Cos takiego np. Jestes katolikiem, miluj blizniego, przyjmuj uchodzcow nie badz hipokryta !!!!! jakby mogli to by dodali “faszystowska polska swinio” ale z tym jeszcze sie wstrzymuja. Trzeba delikatnie. :mrgreen:
I znowu z nieco innej baczki innej beczki ... dlaczego teraz ci uchodzcy ruszyli ? Przeciez wojna toczy sie juz od dawna.
Kilka dni temu Putin zdecydowal o udzieleniu Assadowi pomocy. Dzis wcale sie nie zdziwilem jak jedna z prestytut telewizyjnych lala lzy rzesiste nad uchodzcami. Zaczelo sie od “powerful images” czyli ten biedny dzieciak a potem to juz szczerze I po lini partii; “Pomoc Putina dla Assada przedluzy tylko ten konflikt a co za tym idzie pogorszy problem uchodzcow.”
Ano my som doma I siedzim na dupie :)Bo co do tego ze Assad musi odejsc to kazdy porzadny mlody I wyksztalcony wie. Nie mam na to zadnych dowodow ale jak znam zycie to calkiem mozliwe ze kilka miesiecy temu pojawilu sie w rejonach objetych walka plotki ze : “Europa was przyjmie, wystarczy tylko tam dojechac” itp. Taki malutki PSYOP . Nawet mogly sie pojawic organizacja sponsorujace te wyjazdy. 500 euro na leb to przeca jest nic. Gazety przescigaja sie w artukulach jak “Niemcy witaja uchodzcow”, BBC podaje o ochotnikach ktorzy sami z siebie sie zmobilizowali I ochraniaja konwoje uchodzcow. Nachalna, tepa propaganda, ja za komuny. Tzw “social proof”.

I popatrzcie rodaki kochane. Cale te Bundeswehry, Wojska polskie, czeskie, madziarskie holenderskie swinskie , argentynskie, brukselskie i cwelskie co to maja “Putina wrazego pokonac” nie oddaly NAWET JEDNEGO STRZALU ( poza pierdzenim w gacie) a przez ich terytorium przeciagaja doslownie setki tysiecy ludzi bez papierow , cholera wie skad i przez kogo szkoleni.( bo ze miedzy nimi sa wtyki to przeciez nawet dziecko wie) I faktycznie dokonuja tego co nie udalo sie pod Wiedniem w 1638 roku :mrgreen:
I powiedzcie mi ze ten Turek piszac o politykach co maja lby pelne gowna sie myli...
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2015, 21:01 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
Odsiecz Wiedeńska troszku inna data Panie Bielinku Kapustny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2015, 21:12 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
klaps pisze:
Odsiecz Wiedeńska troszku inna data Panie Bielinku Kapustny


Niech bedzie pochwalony Panie Klaps !

No coz, kazdy moze sie pomylic powiedzil jez schodzac ze szczotki ryzowej ...
Mnie tez sie zdarza
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2015, 2:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
bielinek kapusciany pisze:
Edmund Bared pisze:
Grecja odmówiła USA zamknąć przestrzeń powietrzną samolotom z Rosji
Rosja uzyskała zgode Aten aby od 1-24 września przez przestrzeń powietrzna Grecji przewieźć lotnictwem pomoc humanitarną do Syrii.
Jak widać walka z terrorem islamskim ISIS to jedno, a interesy USA to drugie. Rosja wspiera władze Syrii walczące z ISIS.
Amerykanie sprzymierzą sie z diabłem byle pozbawiać Rosję sojusznika na Morzu Śródziemnym. A nasze media jak zwykle się nad tym nie zająkną.


I popatrzcie rodaki kochane. Cale te Bundeswehry, Wojska polskie, czeskie, madziarskie holenderskie swinskie , argentynskie, brukselskie i cwelskie co to maja “Putina wrazego pokonac” nie oddaly NAWET JEDNEGO STRZALU ( poza pierdzenim w gacie) a przez ich terytorium przeciagaja doslownie setki tysiecy ludzi bez papierow , cholera wie skad i przez kogo szkoleni.( bo ze miedzy nimi sa wtyki to przeciez nawet dziecko wie) I faktycznie dokonuja tego co nie udalo sie pod Wiedniem w 1638 roku :mrgreen:
I powiedzcie mi ze ten Turek piszac o politykach co maja lby pelne gowna sie myli...
AMEN


Fakt niezaprzeczalny, tylko dla czego NATO nie widzi tego zagrożenia ? A kto rządzi w NATO ?
Ten ma w tym interes. Będą nowe kontrakty na dostawy zabawek do zabijania.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2015, 23:11 
Granica między Niemcami a danią zamknięta na czas nieokreślony.
Duńskie koleje DSB na żądanie policji zawiesiły na nieokreślony okres połączenia między Niemcami a Danią - podaje Danmarks Radio.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/2015090 ... z3lHmzAOP6


Na górę
  
 
Post: 10 wrz 2015, 6:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Malina pisze:
Granica między Niemcami a danią zamknięta na czas nieokreślony.
Duńskie koleje DSB na żądanie policji zawiesiły na nieokreślony okres połączenia między Niemcami a Danią - podaje Danmarks Radio.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/2015090 ... z3lHmzAOP6


Tak Dania dba o interesy swojego sąsiada Szwecji. Węgry tego tylko próbowały, a jak wyszło każdy wie. A US-raj odcina się od uciekinierów i od gnoju którego narobił w krajach arabskich. Do nich nikogo nie wpuszczą choćby tysiącami zdychali na plażach.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group