forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2015, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ale Fiaty wszelkiej generacji, to już nie tu raczej.. :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2015, 17:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,14068212,Wlasciciel_Pesy__Jestesmy_naiwni_gospodarczo__wydajemy.html
https://marucha.wordpress.com/2015/08/22/wrogie-przejecie-kghm-wisi-na-wlosku-opieszalosc-i-nieudolnosc-rzadowej-ekipy-moze-sie-przyczynic-do-realizacji-najgorszego-scenariusza/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2015, 19:51 
Skorpion13 pisze:
Opowiadasz bajdy Aga.
Ja biegałem do budy jeszcze 6 dni w tygodniu i nie było dodatkowego miesiąca świat w międzyczasie. A nauczyciel nie bał się dwójki postawić, starych wezwać, obsobaczyć przed cała klasą za nieuctwo...staruszkowie w domu dołożyli swoje...
A i od dzielnicowego za głupie pomysły zdarzało się pasztetową po garbie oberwać... Dzis - gliny boja się odezwać do szumiących na mieście zasrańców...nie wspominając o szalejących kibolach.
I popatrz - nikt starym nie kazał w balonik dmuchać, za znęcanie się nad potomstwem nikogo nie wsadzał... A jakoś tak się składa, że nikomu od tych ,,prześladowań" krzywda się nie stała.


Bajdy w sensie? Napisałam, że dzieci 8 godzin w szkole siedzą, że mają full zajęć i jeszcze mnóstwo materiału do ogarnięcia. O tym pisałam, Ty raczej z innej beczki i w dodatku że bujdy opowiadam.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2015, 20:04 
barycki pisze:
AGAFIA pisze:
nie rozumiem skąd to się bierze


Już Pani pisałem, aby mózg sobie Pani odessała i nasypała do pustego czerepa piasku, a piasek będzie mądrzejszy od Paninego mózgu i zrozumie skąd to się bierze.

Adam Barycki


No i ? Co z tego wynika Barycki? Każdy ma mola co to gryzie, i ja, i Pan. Ale ja zamiast jęczeć po forach, jakoś sobie radzę. Raz lepiej, raz gorzej..Obecnie kryzys, bo trzeba 4 dzieci do szkoły wyprawić. Same książki, ćwiczeniówki, zeszyty, piórniki to 5 tysi jak nie więcej. We wrześniu też dupiato będzie, potem październik, już z lekka odetchnę. Listopad ok, a w grudniu lipa, bo paczki trzeba porobić, święta zorganizować.. Z tym, że ja Panie Barycki, zamiast Rovera 75 mam omegę kombi choć z silnikiem v6. I astrę, co to nią węgiel w worach wozim. Poldka nie zliczę, póki co go na złombola chłopaki tuningują. Zamiast spędzić 2 tygodnie na Kanarach, i strzelać selfie pod palmami ku zazdrości współplemieńców, mykam do Książa, Sielskiej Wody i ośrodka Anpol w Oleśnie. I jeszcze mi zostanie. Zamiast smartfona, czy jak tam zwał to ustrojstwo, mam nokię cegłę i działa panie..
Nie jadam sushi co drugi dzień, bo surowizny nie zjem. Za to raz w miesiącu idziemy w 7 osób na wypasioną pizzę. Mykam w najkach, i dżinsach z napisem Levi, ale gaci z łyżwą mieć nie muszę. Mam wszystko, czego mi trzeba. Zrozumiałeś??


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2015, 20:47 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
AGAFIA pisze:
barycki pisze:
AGAFIA pisze:
nie rozumiem skąd to się bierze


Już Pani pisałem, aby mózg sobie Pani odessała i nasypała do pustego czerepa piasku, a piasek będzie mądrzejszy od Paninego mózgu i zrozumie skąd to się bierze.

Adam Barycki


No i ? Co z tego wynika Barycki? Każdy ma mola co to gryzie, i ja, i Pan. Ale ja zamiast jęczeć po forach, jakoś sobie radzę. Raz lepiej, raz gorzej..Obecnie kryzys, bo trzeba 4 dzieci do szkoły wyprawić. Same książki, ćwiczeniówki, zeszyty, piórniki to 5 tysi jak nie więcej. We wrześniu też dupiato będzie, potem październik, już z lekka odetchnę. Listopad ok, a w grudniu lipa, bo paczki trzeba porobić, święta zorganizować.. Z tym, że ja Panie Barycki, zamiast Rovera 75 mam omegę kombi choć z silnikiem v6. I astrę, co to nią węgiel w worach wozim. Poldka nie zliczę, póki co go na złombola chłopaki tuningują. Zamiast spędzić 2 tygodnie na Kanarach, i strzelać selfie pod palmami mykam do Książa, Sielskiej Wody i ośrodka Anpol w Oleśnie. I jeszcze mi zostanie. Zamiast smartfona, czy jak tam zwał to ustrojstwo, mam nokię cegłę i działa panie..
Nie jadam sushi co drugi dzień, bo surowizny nie zjem. Za to raz w miesiącu idziemy w 7 osób na wypasioną pizzę. Mykam w najkach, i dżinsach z napisem Levi, ale gaci z łyżwą mieć nie muszę. Mam wszystko, czego mi trzeba. Zrozumiałeś??



Niech bedzie pochwalony Pani Agafio !

Ja przepraszam ze sie wtracam. Od czasu jak mie administratory wyjebaly to az sie balem odezwac ale nie wytrzymalem;
Czy moglaby Pani uchylic rabka tajemnicy i powiedziec mi co to sa "GACIE Z LYZWA" ?????
Co to jest ?????? :roll: ?????????????

AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2015, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Myślę że chodzi o podpaski nike.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2015, 21:03 
bielinek kapusciany pisze:


Niech bedzie pochwalony Pani Agafio !

Ja przepraszam ze sie wtracam. Od czasu jak mie administratory wyjebaly to az sie balem odezwac ale nie wytrzymalem;
Czy moglaby Pani uchylic rabka tajemnicy i powiedziec mi co to sa "GACIE Z LYZWA" ?????
Co to jest ?????? :roll: ?????????????

AMEN

Jezusie, Panie Kapuściany, łzy wzruszenia ogarnęły mnie na Twój widok.
Generalnie chodzi o firmówki.


Ostatnio zmieniony 25 sie 2015, 6:37 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 24 sie 2015, 21:07 
AGAFIA pisze:
Skorpion13 pisze:
Opowiadasz bajdy Aga.
Ja biegałem do budy jeszcze 6 dni w tygodniu i nie było dodatkowego miesiąca świat w międzyczasie. A nauczyciel nie bał się dwójki postawić, starych wezwać, obsobaczyć przed cała klasą za nieuctwo...staruszkowie w domu dołożyli swoje...
A i od dzielnicowego za głupie pomysły zdarzało się pasztetową po garbie oberwać... Dzis - gliny boja się odezwać do szumiących na mieście zasrańców...nie wspominając o szalejących kibolach.
I popatrz - nikt starym nie kazał w balonik dmuchać, za znęcanie się nad potomstwem nikogo nie wsadzał... A jakoś tak się składa, że nikomu od tych ,,prześladowań" krzywda się nie stała.


Bajdy w sensie? Napisałam, że dzieci 8 godzin w szkole siedzą, że mają full zajęć i jeszcze mnóstwo materiału do ogarnięcia. O tym pisałam, Ty raczej z innej beczki i w dodatku że bujdy opowiadam.

Znowu nie kumasz czaczy.
Dopiero w szkole średniej mają zajęcia po 36 godzin tygodniowo (napisałaś 40) więcej nie można i szlus. (nie wlicza się do limitu dodatkowych).
Czyli nieomal identycznie jak ja w '76.
Program przeładowany???
Nojapierdole!
Matma - realizuje się do końca liceum program w zakresie III klasy przecietnego technikum z czasów Gierka.
Polski - gramatyka, gramatyka, gramatyka. Z literatury - jeno minimum.
A później 1/6 polegnie na ustnym (wyniki matury tegorocznej)
Fizyka.... Jedna godzina w cyklu kształcenia liceum. Chemia - toż samo. Geografia, Biologia - nie inaczej.
Za to mamy 4 sztuki WF, 2 religie, 3 angielskie 2 niemieckie/francuskie/włoskie/hiszpańskie/japońskie - do wyboru.
A niekiedy i trzeci język...
I tak okazuje się później, ze politechniki muszą prowadzić zajścia wyrównawcze z przedmiotów ścisłych, bo absolwenci najlepszych liceów ,,nie dźwigają"...jednak na zmywaku - dogada się każdy (i chyba o to chodziło w tej całej zjebanej reformie).
Absolwent ,,uczelni" pod nazwą szkoła podstawowa wychodził z większym zasobem wiedzy ogólnej niż dzisiejszy gimbus - a miał przed sobą jeszcze co najmniej 4 lata szkoły średniej. Gorsza była znajomość języków.
Nie bredź zatem o ,,przeładowaniu".


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2015, 21:14 
Proste pytanie Skorpion, masz dzieci w wieku szkolnym? Lekcje z nimi odrabiasz, czy tylko na użytek tematu muły prężysz? Ważyłeś plecak swojego dzieciaka? Powinieneś, jak i lekcje sprawdzić kiedy 12 latek wraca do domu po 7 godzinach, i kolejne 4 musi domowe odrabiać. Projekty robić. 12 latek z czerwonym paskiem, nie jedź więc w deseń, że upośledzony i dlatego tyle czasu poświęca.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2015, 21:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
AGAFIA pisze:
Proste pytanie Skorpion, masz dzieci w wieku szkolnym? Lekcje z nimi odrabiasz, czy tylko na użytek tematu muły prężysz? Ważyłeś plecak swojego dzieciaka? Powinieneś, jak i lekcje sprawdzić kiedy 12 latek wraca do domu po 7 godzinach, i kolejne 4 musi domowe odrabiać. Projekty robić. 12 latek z czerwonym paskiem, nie jedź więc w deseń, że upośledzony i dlatego tyle czasu poświęca.



zabiezr mu komórke i tablet , oraz iphona ---- 1 kilo mniej...

ale to tak jakby na OJOMie od respiratora odłączyc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group