forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2015, 10:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
LEJDIS END DŻENTELMEN, PRESIDENT OF POŁLAND SELF SUMMARY!!!

>>>W minionych latach stworzyliśmy dobry klimat dla polskich rodzin. Udało się stworzyć sytuację, w której polityka prorodzinna uzyskała absolutny priorytet i osiągnęła oczekiwane rezultaty. Partnerstwo i zgoda procentuje - ocenił Komorowski.<<<<

Gdy rodziny niepełnosprawnych dzieci protestowały w sejmie, wypiął się na nich rząd i prezydent. Rezultaty zgody i partnerstwa są takie, że Polki wolą rodzić dzieci wszędzie tylko nie w RP. Ulgi podatkowe wspierają ludzi zamożnych, biedota i tak nie ma z czego odpisać.

>>>Dialog jest podstawą do budowania zgody, której tak bardzo potrzebuje Polska. Dialog jest podstawą mojej prezydentury. Dialog jest też główną metodą współpracy na arenie międzynarodowej - podkreślał Komorowski.<<<

Prezydent nie podjął dialogu między innymi z:
- protestującym przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego
- protestującymi górnikami
- protestującymi rolnikami

>>>Wspieram polskich przedsiębiorców, bo nie ma wolności bez przedsiębiorczości. Od zamożności Polaków zależy powstawanie miejsc pracy. Nie bez wpływu jest tu również promowanie Polski. Wizyty zagraniczne, które odbyłem w minionych latach, miały na celu również promocję Polski. W tych podróżach towarzyszyli mi bowiem polscy przedsiębiorcy - powiedział.<<<

Polskim przedsiębiorcom rzuca się coraz większe kłody pod nogi. Durna polityka zagraniczna zamyka nam wschodnie rynki. Prawo podatkowe nadal pozostawia przedsiębiorców na pastwę urzędników skarbówki. W czasie prezydentury Komorowskiego padło mnóstwo firm podwykonawców EURO 2012, a kobieta, której firmę kosmetyczną udupiła skarbówka, i która szukała sprawiedliwości, gdy sąd po raz SIEDEMNASTY odesłał sprawę do ponownego rozpatrzenia, popełniła samobójstwo.

>>>Młodzi ludzie wchodzący w dorosłe życie to przyszłość Polski. Najwyższy czas, by poprawić ich sytuację. Działania, które mają to na celu muszą być ważnym elementem strategii polskiej - podkreślił. - To młode pokolenie Polaków to najlepiej wykształcone pokolenie w historii kraju. Musimy wykorzystać ich wiedzę i ich wesprzeć. (...) Przedstawię zasadnicze kwestie dotyczące młodych. Wśród propozycji znajdzie się m.in. wprowadzenie karty młodego przedsiębiorcy, rozwiązanie problemu nadużywania przy zatrudnianiu na zasadzie tzw. "śmieciówek" - mówił.<<<

To młode pokolenie nauczyło się jedynie rozwiązywania testów. Z myśleniem jest gorzej, ale nie na tyle, by zauważyć, że ten kraj nie ma młodym za wiele do zaoferowania. Przyszłość Polski po szkole najczęściej pakuje walizki i wyjeżdża na zachód. Śmieciówki mają się świetnie.

>>>Nigdy nie byłem prezydentem jednej partii. Byłem prezydentem wszystkich Polaków - zapewnił Komorowski. <<<

:lol: :lol: :lol: AAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

>>>Polska jest krajem przeregulowanym. Zwróciłem i na to uwagę swoimi działaniami m.in. poprzez nowelizację kodeksu wyborczego, która w moim przekonaniu pozwoli wyeliminować błędy w organizacji wyborów - podkreślił Komorowski.<<<

Skuteczność tych działań mogliśmy zaobserwować podczas ostatnich wyborów. Polaków, którym wyborczy bajzel się nie podobał, prezydent zgody i dialogu określił mianem obłąkanych szaleńców.
---------------------------------------------------------------------

Podsumowując - Goebbels w jednym wystąpieniu nie zawarł większej ilości kłamstw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2015, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Krisbaum pisze:
LEJDIS END DŻENTELMEN, PRESIDENT OF POŁLAND SELF SUMMARY!!!


>>>Nigdy nie byłem prezydentem jednej partii. Byłem prezydentem wszystkich Polaków - zapewnił Komorowski. <<<

:lol: :lol: :lol: AAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!



Podsumowując - Goebbels w jednym wystąpieniu nie zawarł większej ilości kłamstw.


Moim i mojej rodziny oraz moich znajomych na pewno nie ! Zresztą znacznej ilości myślących Polaków również. Preziem został na zasadzie - na bezrybiu i rak, ryba.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2015, 11:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Naprawdę nie widzicie że w obecnym prezydencie Polacy widzą swe lustrzane odbicie?
Przecież tacy właśnie jesteśmy-przemądrzali i wygłaszający kazania.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Bredzenie małego Kazia w gorączce to pikuś przy tym co pierdoli pp.
Cytuj:
Lech Wałęsa: Jan Kulczyk był człowiekiem niezastąpionym
- To był człowiek niezastąpiony. Nie wiem, czy ktoś sobie poradzi z przejęciem jego zadań. Bardzo szkoda. Widocznie po "tamtej stronie" są potrzebni tacy ludzie - tymi słowami na antenie TVN24 zmarłego dziś Jana Kulczyka żegnał Lech Wałęsa.

w szczególności kto wyłoży tera takom kasiorę na fundację pp. zatem szkoda tego welkego polaka
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-wal ... nym/cgn5h7

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 15:53 
Niezastąpiony...
No to się właśnie na jedyną demokratyczną procedurę załapał...


Na górę
  
 
Post: 05 sie 2015, 17:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Dziś welky ilektryk podczas pogrzebu "niezastapionego, wizjonera" pierdolił farmazony nawet o tym jakich to welkych piniendzy zeszły sie dorobił i jaki to on był uczciwy bo polytycy koło niego cały czas sie krencili. Czyli jak zwykle wałęsowe pierdu, pierdu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2015, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Wałęsa to już chyba nie pamięta,ile dzieci zrobił Dance. :lol: :lol: :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2015, 17:45 
Danka też dopiero do "książki" remanent robiła.Do tej pory byli zarobieni po kokarde.


Na górę
  
 
Post: 05 sie 2015, 18:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
halapic pisze:
Wałęsa to już chyba nie pamięta,ile dzieci zrobił Dance. :lol: :lol: :lol:

Działacz katolycki nie robi dzieci jemu stwórca daje :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2015, 19:37 
Albo listonosz (w ostateczności).


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group