forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 wrz 2014, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Proponuję napisać współnie powieść. Coś w stylu "Słówkek półgłówka". Kto wie może ktoś nam to kiedyś wyda tak jak dzisiaj drukuje sie teksty blogerów.

---
Niedzielny poranek 31-go sierpnia. Stefan jak co roku był przygotowany na 1-go września. Już w lipcu wyposażył swoje pociechy we wszystkie narzędzia niezbędne do przyswajania wiedzy. Mimo to czuł w sercu pewien niepokój. Nawet poranna kawa nie smakowała tak jak zwykle. Jego głowę zaprzątały dwie myśli. Pierwszą były słowa premiera Tuska o tym, że dzieci mogą nie iść 1-go września do szkoły. Jeśli to się by sprawdziło, znaczyło by, że kupił książki bachorom na darmo. Drugą sprawą, która zaprzątała głowę Stefana było otwarcie nowego forum "NIE". Czy ten debil informatyk z dyplomem kupionym na bazarze zrobił kopię bazy forum? Myślał Stefan siorpiąc poranną kawę. Sprawa była poważna bo nawet nie zwrócił żonie uwagi, że spaliła tosty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 8:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
A żona mogła była spalić mieszkanie - dostaliby odszkodowanie. Zawsze to jakiś dodatek do nędznej pensji w zakładach pakowawczych Amazon. A tak, tylko tosty. Nawet na waciki nie będzie. Z rozpaczy Stefan postanowił się powiesić. Ukręcił już sznur i wtedy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 11:04 
Offline

Rejestracja: 05 wrz 2014, 1:57
Posty: 110
cholera !!!! toż to nie pakuł konopny pieszczotliwie otulający szyję jeno poliester ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 11:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
postawił na stół taboret wlazł, i zaczął przywiązywać sznur do żyrandola
popatrzył na kredens i zobaczył niedopite pół butelki wódki
zlazł nalał w szklankę wypił
otarł usta poprawił drugą szklanką
zdjął taboret przysiadł, przyjemne ciepło ogarnęło ciało

i na kiego ja się mam wieszać życie to się poprawiło - pomyślał

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ato się rzucę pod pociąg pomyślał Stefan i poszedł na tory.Położył się i usnął. Minęło parę godzin i Stefanowi zrobiło się zimno wstał otrzepał ubranie i poszedł do domu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 13:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
W drodze do domu, zziębnięty, zaczął rozważać utopienie się.-W końcu więcej już nie zmarznę-pomyślał.Skręcił na most nad rzeką Badziewienką. Szedł, szedł, a jak doszedł, usłyszawszy rozpaczliwy szloch, dochodzący spod mostowego filara, zapomniał o swoim zamiarze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 15:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Takie pozory skrócenia swojego życia Stefan specjalnie wystawił na forum publiczne,bo wiedział,że tysiące, którzy to lubią z faceboka zaczną i to lubić.
Więc jak to zrobić????

I tu mu przyszła nowa doskonała myśl lub metoda,żeby zatrzeć za sobą ślady.....

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Po co się tak męczyć z tym lub owym albo taplać w Badziewiance..
Ten szloch spod I Filara nie za bardzo mu był na rękę, bo gdyby tak z II lub III albo i z OFE,no to wtedy można by coś pomyśleć..
A to przecie jeszcze mogła szlochać jakaś facebodzianka i po co mu to ?? Żeby to lubiła??
O w życiu...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Westchnął i po chwili po chwili pomyślał,moje problemy niczem są z problemami mojej stryjecznej prababki Stefci Rudeckiej.Żyły wystąpiły mu na skroni od intensywnego myślenia,a może by tak jednak się utopić przemknęło jak błyskawica w jego skołatanym mózgu.Na tę myśl nagle z jego nabrzmiałego do granic możliwości prącia nastąpił długo oczekiwany w podświadomości niekończący się wytrysk.


W c.d. zaopiekujcie się nim Panie,tylko koniecznie ma żyć!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 20:09
Posty: 112
...mysli. Moje. Twoje. Czyjes z pewnoscia. Czyje? Po dykcie? Jutro juz dystans do nich. Nie jego. Zatrute przeciez. Moje jednak, pomyslal. Glosy znow. Isc i nie slyszec. Dalej. Dokads. Wszystko zatrute juz. Nie moje. Nie tutaj. Wszedzie Oni. Ja nie stad. Nie jestem. Nie naleze. Nigdy nie chcialem byc. Byc. A co to kurwa jest, pomyslal. Wszedl. Nie wiedzial. Byl juz. Czul tylko. Wilgoc. Ciemnosc. Nie bylo ich. Nikogo juz nie bylo. On byl. On i to. To niewyobrazalne i odwieczne. Oczekiwane. Zakrecilo mu sie w glowie. Poraz pierwszy. Tak naprawde. Pamietal. Kiedys juz to poczul. Po to byl. Tak nagle stalo sie to oczywiste. I to wrazenie. Ulotne. Tak. Uwieziony ciezar calych galaktyk zawieszony na do krancow mozliwosci swych wytrzymalosci oslabionej, delikatnej nitce. Znal to. Nie chcial wracac! Nie chcial nic. Wrocil. Tam. Tam wciaz byli oni. Kult kretyna trwal. On wciaz pije dykte. Kult trwa. On wsrod nich. Zdycha...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group