forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 8:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 paź 2014, 16:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
I tak by nie pojechał, bo musi stawiać atom na Putina.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2014, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Skrócona biografia bulteriera : Jacek Kurski płacze

W życiu każdego twardziela są takie chwile, że chce się płakać. Jacek Kurski ma tak od kilku miesięcy. Przez rozwód, finansowe problemy i przegrane wybory.


Ciemny lud to kupi ?????

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2014, 17:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 23:24
Posty: 87
A od NIE sie zaczelo hy hy hy.

Co za zenujaca opowiesc :?

Czy lud to kupi nie wiem ale pewnie zapomni albo nie bedzie wypominal ;)

_________________
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 paź 2014, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
A ja wam powiadam, że to gówno jeszcze w jakimś przeręblu wypłynie.
Z tak solidnym potencjałem buty i chamstwa gdzieś się przyda

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Ludzie ........głupieją....

"...Naukowcy zaobserwowali stały spadek ilorazu inteligencji IQ u ludzi. Wygląda na to, że futuryści wieszczący konsekwentny wzrost inteligencji ludzi mylili się. Wręcz przeciwnie z badań wynika, że stają się oni coraz głupsi. Przewidywanego wraz z teorią ewolucji zwiększenia pojemności czaszki, a więc i mózgu jeszcze nie zaobserwowano. Zamiast tego kolejne badania wskazują na to, że świat ogarnia globalne ogłupienie"......

"...Oczywiście naukowcy próbują zrozumieć, dlaczego ludzie głupieją i jako pierwsza pojawiła się konkluzja, że coś jest nie tak z edukacją. Chyba jednak ogłupiająca rola szkoły, często stosowanej do implementowania szalonych wzorców błędnie pojmowanego postępu, to coś jak najbardziej oczywistego".....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 16:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Zapomniałeś o ogłupiającej roli mediów, szczególnie telewizji i internetu; tu, roli portali społecznościowych.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 19:25 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Ciemny lud to kupi ?????[/quote]

Niech bedzie pochwalony Panie Halapic !

W życiu każdego twardziela są takie chwile, że chce się płakać. Jacek Kurski ma tak od kilku miesięcy. Przez rozwód, finansowe problemy i przegrane wybory.[/i]
"Kilka razy ściskało mnie w gardle – przyznaje w rozmowie z „Newsweekiem”. – Straty materialne po kampanii były ogromne, w partii potraktowano mnie niesprawiedliwie, ale najbardziej żal mi Olusia, mojego najmłodszego synka. Ma siedem lat i bardzo przeżywa to, co się teraz dzieje. Widzi hieny, które za nami jeżdżą, i pyta: „Tatuś, kiedy ci źli ludzie nas zostawią?”. A ja jestem bezsilny, nie wiem, co mu powiedzieć. Czasem mam ochotę wyjść na ulicę, złapać któregoś z tych ludzi i dać w mordę. Niech szkodzą mnie, ale zostawią w spokoju dzieci.

Pan Kurski jak dla mnie nigdy zadnym "twardzielem" nie byl. Raczej popularnym typem z "elyty: czyli "cham zbuntowany prosty". Ale widac ze skunwinszon z niego niezly bo sie dzieciakim zaslania. I taki z niego twardziel. Jest w dolku i oby nigdy z niego nie wyszedl. Oczywiscie ta historyjka z synem jest zmyslona. Ja przynajmniej w nia nie wierze ale prestytutka z Newsweeka ja sprzedaje dla taniej sensacji. Nie zawadzi isc na litosc. Ciemny lud wszystko kupi. Mile ze chociaz tej ideii pan Kurski pozostal wierny. To musial byc straszny wstrzas dla tego kutasiny. Juz sie szykuje na Bruksele a tu masz ci los... bezrobocie w oczy zaglada. A przeciez on nic innego poza wydalaniem nawozu naturalnego nie potrafi robic.
Moze powinien sie zajac organiczna uprawa lipy ??? Ta rosnie w Polsce najlepiej :lol:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 20:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Biedny Oluś.
Źle sobie wybrał tatusia, biedactwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 12:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
napisał WLR:
Mianowicie, jeżeli któryś z Sz. Userów ma mnie za prostaka, buca, chama, chuja i idyjote, to popatrzcie na moich ziomków.


Nie jest tak źle, dopóki nie będziesz wpisywał takich złotych myśli, jak babcia i Golem w "Palikocie i ska" :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2014, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 8:08
Posty: 82
Cytuj:
maerose pisze:
Nie jest tak źle, dopóki nie będziesz wpisywał takich złotych myśli, jak babcia i Golem w "Palikocie i ska" :lol:[/quote ]

Dlaczego "złotych myśli " ? Mogę chyba mieć swoje zdanie na temat Pani [ Pana ] Grodzkiej i uważam że do Sejmu powinni trafiać naprawdę mądrzy , normalni ludzie i że mamy tyle problemów w Kraju , iż nie potrzeba "specjalnych "przedstawicieli środowisk homoseksualnych, "chłopów w sukienkach " itd.itp. Niech sobie żyją , mi nie przeszkadzają , ale niech nie wpieprzają się na piedestał. I to jest moja normalna myśl , nie żadna "złota ", nie zamierzam chodzić na demonstracje róznych prawicowych oszołomów, ani popierać spasionego Kalisza w obronie środowisk "kochających "inaczej. Tym bardziej iż w bohaterce Naszej dyskusji trudno mi się jest dopatrzeć cech kobiecych , nawet jeśli chodzi tylko o spojrzenie . ;) Sorry , taki jest mój pogląd na to zjawisko .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group