forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 9:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Jeśli Pan se pójdziesz, kto kopnie w dupę banderowca, Puszkin?
Być może dyżurny humanista zmodyfikuje albo i usunie Panu posta, ale zanim to nastąpi, x ludzi oraz dyżurny humanista zdążą go przeczytać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 8:42 
barycki pisze:
ryba pisze:
już wyjaśniałam, co mną powodowało, gdy usunęłam z posta wieko-opomnego kilka fraz typu " wy jebane kurwy banderowskie"


Pani Rybo, nikt nie może Pani zabronić kurewskiej ochrony czci jebanych kurew banderowskich. Ale dlaczego wstydzi się Pani podpisać swoim nickiem pod tym kurestwem, a do kurestwa swego używa mojego podpisu? Czyżby obrońcy banderowców, aż tak bardzo wstydzili się swojej plugawej obrony ludobójstwa, że musza ją wspierać moim autorytetem wykorzystując w sposób przestępczy do swojego plugastwa moje nazwisko? Mogła Pani przecie usunąć mój post, wyjaśniając, że został usunięty z powodu obrazy czci banderowskich ludobójców i złożyć pod tym, nie mój, a swój podpis.

Adam Barycki

PS. Przed jutrzejszym świtaniem usunę mój post, aby o poranku nie zobaczyć go ulepszonym.


Panie Barycki, do sympatyków Bandery mam mniej więcej takie same uczucia, jak Pan. Uważam jednak, że winnam je wyrażać w sposób, który nie uwłacza nikomu i niczemu, a najbardziej mnie samej. Owszem, bronić się trzeba, ale niekoniecznie z kurwami i chujami na ustach, bo to kala defensora. Oraz jego towarzystwo.
Jeśli Pan tego nie rozumiesz, to faktycznie lepiej będzie, gdy mijać się będziemy z daleka...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 8:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Adasiu,skończ z tym smutnym biadoleniem,a tak na koniec zapytam dlaczego nazwałeś mnie banderowcem i nie tylko mnie,te przymiotniki wobec tego skierowane były również w moją stronę.Zachowaj chociaż odrobinę godności.Żegnaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 9:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
solidurna jebana kombatantka pisze:
Uważam jednak, że winnam je wyrażać w sposób, który nie uwłacza nikomu i niczemu, a najbardziej mnie samej. Owszem, bronić się trzeba, ale niekoniecznie z kurwami i chujami na ustach, bo to kala defensora. Oraz jego towarzystwo.



Nie kompromituj się jebana hipokrytko! Powinnaś się schować pod kamień. Ale to tak jest, jak z jebanego konfidenta zostaje się swojakiem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 9:16 
ksionc pisze:
solidurna jebana kombatantka pisze:
Uważam jednak, że winnam je wyrażać w sposób, który nie uwłacza nikomu i niczemu, a najbardziej mnie samej. Owszem, bronić się trzeba, ale niekoniecznie z kurwami i chujami na ustach, bo to kala defensora. Oraz jego towarzystwo.



Nie kompromituj się jebana hipokrytko! Powinnaś się schować pod kamień. Ale to tak jest, jak z jebanego konfidenta zostaje się swojakiem.


Ksioncu, znowu zaczynasz?
Gdzie i kiedy byłam konfidentką, kanalio?
Zadawałam już kiedyś to pytanie i odpowiedzi się nie doczekałam.
Rzucasz oskarżenia dość cięzkiego kalibru. Wypadałoby chociaż mnie wyjaśnić, na jakiej podstawie!?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
ryba pisze:
barycki pisze:
ryba pisze:
już wyjaśniałam, co mną powodowało, gdy usunęłam z posta wieko-opomnego kilka fraz typu " wy jebane kurwy banderowskie"


Pani Rybo, nikt nie może Pani zabronić kurewskiej ochrony czci jebanych kurew banderowskich. Ale dlaczego wstydzi się Pani podpisać swoim nickiem pod tym kurestwem, a do kurestwa swego używa mojego podpisu? Czyżby obrońcy banderowców, aż tak bardzo wstydzili się swojej plugawej obrony ludobójstwa, że musza ją wspierać moim autorytetem wykorzystując w sposób przestępczy do swojego plugastwa moje nazwisko? Mogła Pani przecie usunąć mój post, wyjaśniając, że został usunięty z powodu obrazy czci banderowskich ludobójców i złożyć pod tym, nie mój, a swój podpis.

Adam Barycki

PS. Przed jutrzejszym świtaniem usunę mój post, aby o poranku nie zobaczyć go ulepszonym.


Panie Barycki, do sympatyków Bandery mam mniej więcej takie same uczucia, jak Pan. Uważam jednak, że winnam je wyrażać w sposób, który nie uwłacza nikomu i niczemu, a najbardziej mnie samej. Owszem, bronić się trzeba, ale niekoniecznie z kurwami i chujami na ustach, bo to kala defensora. Oraz jego towarzystwo.
Jeśli Pan tego nie rozumiesz, to faktycznie lepiej będzie, gdy mijać się będziemy z daleka...

Sądzę, że Pan Barycki nie miałby pretensji gdybyś po edycji jego postu podpisała się jako autorka edycji.
No może miałby pretensje ale zdecydowanie mniejsze.
Znasz jakieś inne forum gdzie moderator edytuje posty użytkowników forum i nie zostawia adnotacji o np powodzie edycji lub się pod tą edycją nie podpisuje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Jakoś było tyle różnistych wyzwisk ale tylko te o "kurwach banderowskich" doczekało się pracowitej edycji
.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 10:47 
Offline

Rejestracja: 04 lut 2015, 20:13
Posty: 569
ryba pisze:
Uważam jednak, że winnam je wyrażać w sposób, który nie uwłacza nikomu i niczemu, a najbardziej mnie samej.

(...)

Jeśli Pan tego nie rozumiesz, to faktycznie lepiej będzie, gdy mijać się będziemy z daleka...


ryba do ksionca

ryba pisze:
Gdzie i kiedy byłam konfidentką, kanalio?


Podkreślenie w cytacie moje

Czy nie pora rozważyć mijanie się samej z sobą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 10:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
A nie ucałowałbyś Pan Panią Rybę w pośladki?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 27 cze 2015, 11:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Panie Kutasie a jakby pan zareagował jakby moderacja poprawiała panu "dópa" na "dupa"?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group