forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 maja 2015, 6:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Dać Golemowi grzędę ...! :lol: :lol: :lol: , a On, ja Prezydentem RP będę...! :lol: :D :D :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Paczcie, toż o Bilasie nawet przysłowia są. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 18:44 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
Samotny jak chuj w piździe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 18:53 
Offline

Rejestracja: 04 lut 2015, 20:13
Posty: 569
IroB pisze:
Tymoteusz pisze:
Użytkownicy tego forum z każdym rokiem są coraz głupsi.

a ty Moteusz to co sie kurwa, przypierdalasz? co znaczy coraz glupsi a Ty Moteusz tez jestes coraz glupszy czy tylko my ?


Czy ja się w jakiś sposób wykluczyłem z tego grona?
Coś mi mówi, że na przejściu dla pieszych, gdy zapala się zielone, ludzie przechodzą, a ty stoisz i zapytowywujesz się nie wiadomo kogo czy możesz przejść też czy tylko im wolno.

IroB pisze:
ogladam super film Feuchtgebiete.
https://www.youtube.com/watch?v=aoI4CcrHwzQ
sie tak zastanawiam czy ten film mozna by bylo pokazac w polsce i jaki by byl oddzwiek?


Pamiętam Charlotte Roche jako prezenterkę w VIVA2, z fatalnym mejkapem na przesuszonej skórze twarzy i ubraną jak uboga krewna Al Capone, ale zapodawała niesamowitą muzykę. I chociaż kiedyś nastawiała słuchających na tor prowadzący do super doznań muzycznych, postawiła się sama w jednym rzędzie z piszącymi książki głupkowatymi celebrytami publikując treści o wilgotności, zapachu intymnym i obszczanej muszli klozetowej, a swej bohaterce zabroniła się myć, ale pozwoliła grzebać w dupie. Obejrzałem ten, za przeproszeniem, film nakręcony na podstawie jej powieści. Nawet w dzisiejszych czasach człowiek z odrobiną wstydu nie upublicznia podobnych fascynacji, chyba że w gabinecie psychiatry. Film należy oglądać tylko z pełnym żołądkiem, żeby było czym rzygać.
Na pytanie IroBa odpowiadam, że można ten film pokazać w Polsce, jak i w każdym miejscu na świecie. I pewnie znajdą się tu ludzie, którym się ten film spodoba, a nawet ich rozśmieszy, bo nigdzie nie brakuje głupków. Ale i będą tacy, jak ja, którzy podczas trwania filmu co dwie minuty zadawać sobie będą pytanie ” Boże, co ja oglądam?” i oglądnięcie tego filmu będzie faktem z życia z kategorii nie do ujawnienia.
Może fakt, że tu, w Polsce, prężnie działają różańcowe kółka sprawia, że aż t a k i e j chujowizny w kinach polskich nie puszczą (dystrybutorzy dostali nauczkę z „Kac Wawa”), filtr z kategorii Zaściankowość, ale zawsze, a gdyby te nie zareagowały na czas, to zawsze można liczyć na Tomasza Raczka – ktoś lub coś musi chronić widza przed filmem poniżej zera.
A ci w Niemczech mieszkający niech doszukują się niesamowitej głębi w filmie o drapaniu się po hemoroidach i obcieraniu pipką obszczanej deski klozetowej w publicznej toalecie (nawiasem mówiąc na całym świecie każdy szanujący się człowiek w toalecie publicznej wypróżnia się w pozycji na narciarza). A sam IroB, niemiecki bardziej niż Hans Schmidt, strzela sobie w stopę reklamując film, w którym Polak z Koziej Wólki może zobaczyć jak w Niemczech paskudnie wygląda toaleta na mieście.
Swoją drogą pięć minut w Rzeszy niektórzy pomieszkają i jakie się światowe robią to ja po prostu nie mogę, a dżyzdają tak bezwiednie w gniazdo, w którym się ulęgli, że się troskać zaczynam, czy się czasem nie odwodnią.


A w temacie wątku
Miećka pisze:
- Gość w dom, garnek wody do rosołu!


Gość w dom, Bóg* wie po co!
*Albo chuj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Jak cię widzą, to cukier do kredensu!

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wprawdzie w tej czesci Europy w rzeczywistosci nie widzialem takich toalet, ale jesli sa takowe to dlaczego mialbym je zaklamywac? ja nie maluje trawy na zielono. Przytocz prosze jeden jedyny post w ktorym napisalem ze jestem Niemcem. i na marginesie dodam zebys mial jesnosc nie piec minut a 32 lata mieszkam w niemieckiej czesci Europy a gniazdo o ktorym wspominasz nie istnieje, moim gniazdem byla czesc europy wtedy nazywana Pe er elem.

Kiedys bylem homofobem, patriota,Polak nigdy wierzacy, dzis jestem czlowiekiem poslugujacym sie swobodnie czterema jezykami.

ogaldam sobie stopy i jedynie po calym dniu w butach i na nogach stwierdzam ze musze natentychmiast zmienic skarpetki.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2015, 12:32 
Poproszę jednakowoz o PRZYSŁOWIA!!!


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2015, 12:34 
Older! Miećka dała popis a Ty znów tylko jończysz. :)


Na górę
  
 
Post: 20 cze 2015, 12:43 
Miećka, a bo to kto Olderowi kiedy dogodził ? :)


Ostatnio zmieniony 20 cze 2015, 14:36 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 20 cze 2015, 13:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
staruchu pisze:
Poproszę jednakowoz o PRZYSŁOWIA!!!


Mówisz i masz!

Kto somsiadki nie wyjebie
ten nie znajdzie miejsca w niebie!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group