forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 wrz 2014, 3:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Trza wznowić wątek bywszy na starym FoNiE ponieważ nasz "myśliciel" nadal pierdoli bzdety, i pewnie będzie robił to nadal pod byle pretekstem i przy byle okazji. Odrębny - bo nie łatwo będzie go odszukać w PieprzeNiE , lub innych o bzdetach i kocopołach innych polskych celebrytóf .
A zatem do dzieła >
Cytuj:
Musimy poprosić świat, by był solidarny z Ukrainą; to musi być zorganizowana solidarność - powiedział dziś w Gdańsku b. prezydent Lech Wałęsa podczas uroczystości wręczenia nagrody jego imienia. Nagrodę odebrali przedstawiciele ukraińskiego Euromajdanu. Musimy teraz zrobić wszystko, by poprosić świat, by był solidarny. Widać, że wiele narodów, państw jest solidarnych z Ukrainą, natomiast ta solidarność jest niezorganizowana. Trzeba to zorganizować i trzeba o pokój i spokój jeszcze raz zawalczyć - powiedział Wałęsa.

Jak mówił, nikt nie chce wojny, "ale to, co robi Rosja z Putinem, to jest działanie nie z tej epoki". - Apeluję i proszę tylko o solidarność. Czym będziemy bardziej solidarni tak w Polsce, jak w Europie Środkowo-Wschodniej, jak w świecie, tym szybciej pokojowo nawrócimy Putina i Rosję - przekonywał były prezydent.


Najlepszy fragment to "pokojowo nawrócimy Putina i Rosję", a co z US-raelem i O'bambą, nie wspominając o Izraelu i Nataniahu, czy ich tesz nasz noblista będzie nawracał.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 6:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:36
Posty: 108
Lokalizacja: tuskowiocha
Ooo, a ja myślałem że to działka dla Bula, który pierdoli jak coraz bardziej potłuczony. Tylko chitry on kurwa jest, bo ubiera te swoje wylewki intelektu w jakąś tam formę. W zasadzie jest to gramatyczne, ale pojebane semantycznie aż do bulu.

A ten kretyn z opasłym tępym ryjem? Nawet pierdnąć w jego kierunku mi się nie chce. Myślę, że lepszy materiał można znaleźć w pierwszym lepszym psychiatryku, na odwyku....

Chociaż bełkot tego płoto-skoczka pięknie i boleśnie przypomina, jak spory naród został zrobiony wef chuja, przez cymbała pustego. Dzięki wama.

_________________
Niech to będzie wielki dół z wapnem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie ploto a muro skoczka, i wlasnie mu go rozwalili, co by sie zapisac na kartach histerii :) :) :)

http://kontakt24.tvn24.pl/temat,zabytko ... goryId=496

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Pan Prezydęt (aktualny), gdzie się pojawi to coś palnie. Wszyscy się potem zastanawiają o co mu naprawdę chodzi. Poprzednik to przynajmniej był podłączony do brata, Pana Prezesa i Pani Marii. Miał chwile rozsądku zależnie która połowa przeważała w danym momencie. Niestety, obecny Pan Prezydęt nie będąc podłączonym do żadnego urządzenia sterującego, gada co mu w danej chwili pojawi się na myśli, a że myśli niewiele (bo to Miś o Bardzo Małym Rozumku) no to mamy jak mamy; Misia na miarę naszych możliwości.
Ostatnio wyjechał z wejściem do strefy Euro i minister Szczurek oraz pewien ekspert nazwiskiem Petru mieli bardzo poważny problem jak wybrnąć z sytuacji nie tłumacząc, że Pan Prezydęt jest idiotą i nie ma pojęcia o gospodarce i finansach naszego państwa.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
dakgor57 pisze:
Ooo, a ja myślałem że to działka dla Bula, który pierdoli jak coraz bardziej potłuczony. Tylko chitry on kurwa jest, bo ubiera te swoje wylewki intelektu w jakąś tam formę. W zasadzie jest to gramatyczne, ale pojebane semantycznie aż do bulu.

A ten kretyn z opasłym tępym ryjem? Nawet pierdnąć w jego kierunku mi się nie chce. Myślę, że lepszy materiał można znaleźć w pierwszym lepszym psychiatryku, na odwyku....

Chociaż bełkot tego płoto-skoczka pięknie i boleśnie przypomina, jak spory naród został zrobiony wef chuja, przez cymbała pustego. Dzięki wama.

Przecież nie jest zaznaczone, że ten wątek dotyczy tylko niedouka od ładowarki akumulatoróf, równie dobrze może być używany w odniesieniu do "bula" , czy do "goleni katyńskiej". Bo do "zimnego lecha" to raczej nie bo on już wypadł z obiegu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:36
Posty: 108
Lokalizacja: tuskowiocha
U zimnego lechujarka b. istotny był przekaz niewerbalny - wiercenie się wokół własnej osi, zerkanie w tył przez ramię, stękanie, mlaskanie, sapanie. Bo zdania to budował zaprawdę tak piętrowe i zapętlone, że sam tego nie ogarniał. Ten Lew Gruzji był raczej do oglądania.

_________________
Niech to będzie wielki dół z wapnem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 9:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wszyscy zostawiliśmy bagno, od Wałęsy do Tuska. Przez tyle lat nie udało nam się nic zrobić. Ja się wstydzę, że nie byłem w stanie pomóc, ale miałem dużo innych problemów – tłumaczył były prezydent.


Wałęsa: Jak Rosjanie się ruszą, idę jako pierwszy. Z Noblem na piersiach - Szantażyście nie można ustępować. Powinno być zdecydowane stanowisko: wojny nie chcemy, oczywiście, ale jak on straszy atomem, to z drugiej strony też trzeba postawić atom



Milusi, nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 9:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
Medal Nobla to by najpierw musiał odzyskać z klasztoru jasnogórskiego więc szybko się przekona, że nigdzie z nim nie pójdzie bo odzyskanie czegoś od sutannowych jest niemożliwe.

Nawet własna żona nie bierze go na poważnie więc i ja nie mam zamiaru się chłopem przejmować.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 12:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 23:24
Posty: 87
Impreze urodzinowa musial odwolac, funduszy nie starczylo.

_________________
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Wszyscy zostawiliśmy bagno, od Wałęsy do Tuska. Przez tyle lat nie udało nam się nic zrobić. Ja się wstydzę, że nie byłem w stanie pomóc, ale miałem dużo innych problemów – tłumaczył były prezydent.


Wałęsa: Jak Rosjanie się ruszą, idę jako pierwszy. Z Noblem na piersiach - Szantażyście nie można ustępować. Powinno być zdecydowane stanowisko: wojny nie chcemy, oczywiście, ale jak on straszy atomem, to z drugiej strony też trzeba postawić atom



Milusi, nie?

No i jeszcze pierdolnął, że jak prezydent nie reaguje "to trzeba rozwiązać prezydenta" . Czy komentarz jest poczebny ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group