forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1025 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 wrz 2014, 19:26 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Dizzy pisze:
maerose pisze:
Anna Grodzka:
Twój Ruch jest niewiarygodny i nie ma oblicza.


No ostro. Spodziewam się kolejnych oświadczeń w podobnym tonie i podobnej treści. W najbliższych dniach Pani Grodzka nas zapewne poinformuje, że niebo jest niebieskie albo, że woda jest mokra, tudzież inne podobne truizmy.


Niech bedzie pochwalony Panie Dizzy !

O , i tu Pan ma racje ! Woda to okropnie niebezpieczna rzecz ! Utopic sie mozna ! :lol:
Ja do znudzenia powtarzalem ze mozna na happeningach jechac dwa, trzy razy. Ale dluzej sie nie da. Teraz zostalo im mydlenie oczu w postaci "walki z kosciolem". Ale dluzej klasztora niz przeora :P
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2014, 23:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Dizzy pisze:
bielinek kapusciany pisze:
"Prof. Jan Hartman, przewodniczący Krajowej Rady Politycznej partii Twój Ruch, w rozmowie z Superstacją skomentował swój pomysł dotyczący rozpoczęcia dyskusji na temat legalizacji związków kazirodczych.

To mnie też już nawet nie dziwi. Oni zwykle powierzają stanowiska jakimś dziwnym ludziom.
A to przewodniczącym Krajowej Rady Politycznej zostaje gość mający dziwne problemy.
A to ekspertem ekonomicznym gość, który po tym co prezentował, wyglądał na kompletnego ekonomicznego laika,
A to kontakty mediami powierzają specjalistce od czarnego PR...
Więc już nawet nie ma się czemu dziwić, że polityczna ruchawka się skończyła.


Pojechali go, tego misia: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-har ... uchu/yn0v7


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 7:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 6:48
Posty: 411
Dla mnie decyzja o wyrzuceniu Hartmana z Twojego Ruchu ostatecznie kończy tą partię. Czytałem wpis profesora i nie zauważyłem tam żadnej pochwały stosunków kazirodczych tylko trzy wątki do przegadania na kanwie dyskusji, która odbyła się w Niemczech. Odrobinę skrzeczy rzeczywistość gdy jeden filozof wyrzuca z społeczności drugiego filozofa zamiast spróbować zmierzyć się z problemem i odpowiedzieć przedstawiając swój punkt widzenia.

Rozumiem, że TR spycha sprawy światopoglądowe i obyczajowe na dalszy plan, ponieważ kwestie te obecnie nie dają już społecznego paliwa do działania partii. Jednak bez tych spraw nikt Twojego Ruchu nie będzie nawet kojarzył bo nawet jeśli po trzech latach rozchwiania stworzą jakiś program gospodarczy to powinni wiedzieć, że takie sprawy prawie żadnego wyborcy nie interesują bo większość wyborców głosuje emocjami negatywnymi.

_________________
Do końca świata doprowadzi wojna o to jak on powstał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 7:46 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
Przykre to, bo w obliczu upadku podejmuje się często głupie decyzje. I ta decyzja taka właśnie jest. Niestety histeria zaczęła rządzić Palikotem. Posunięcie Hartmana jest na miarę normalnie funkcjonującej cywilizacji. W Niemczech trwa właśnie dyskusja na temat problemu kazirodztwa i nikogo tam za to nie wyrzuca się z partii. Nikomu nie kneblują ust. To jest miara demokracji. Cóż, jak widać nasza nie wyszła z kruchty. O czym oczywiście tacy jak ja wiedzą od dawna. Liczyłem jednak na TR. Zawiodłem się. Ale i to przeżyję. Najważniejsze jest wierzyć w słuszność sprawy.

Decyzja TR o wykluczeniu Hartmana z szeregów, jest podła i godna potępienia, bo podyktowana niczym innym jak koniunkturalizmem partyjnym. Gdyby TR miał 10% popularności, to nie byłoby sprawy. Temat dołączyłby do sztandarowych. Okazuje się, że Palikot to tchórz. Ale poczekajmy co z zawirowania w TR wyjdzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 7:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
Dizzy pisze:
maerose pisze:
Anna Grodzka:
Twój Ruch jest niewiarygodny i nie ma oblicza.


No ostro. Spodziewam się kolejnych oświadczeń w podobnym tonie i podobnej treści. W najbliższych dniach Pani Grodzka nas zapewne poinformuje, że niebo jest niebieskie albo, że woda jest mokra, tudzież inne podobne truizmy.


Jaka Grodzka? tow. Krzysiu Bęgowski - takie nazwisko mu przecież służby wpisały w dowód i kazały przebrać się w pończoszki i sukienki.

No i po RUCHanku Palikota!

była WÓDKA
Był OZON
był RUCH
co Janusz teraz wymyśli? Wypada na coś bezalkoholowego, bezużywkowego. Może Centrum Mysli JP III i pół?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 8:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Weźmie sobie Dudziak i Kempę do pomocy.

(tu nastepują wyrazy wulgarne i ciężko obelżywe)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 8:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja sie pytam kurwa, czy to tak trudno zmienic przewodniczacego PZPR TR? Nosz kurwa przecierz sa wlne zebrania ,zgromadzenia,wota najjasnieszej panienki i nie zaufania. Palikot to Palikot sramto.....zalozyl rpp, zmienil na europa razem, twoj ruch. Juz w samej nazwie daje Palikot czlonkom swojej parti mozliwosc do swojego ruchu, skoro sie partia sypie pod Palikota rzadzeniem to mu kopa i na ten przyklad Biedronia na lidera. Ale czy nie lepiej jest sie przeiesc do gdzieindzieja skoro sie juz zaistnialo?

Nie ludzie sami w sobie a ich zamierzenia i uczciwosc w zamiarze realizacji zamierzen :) sie licza. Palikot niech se od nowa cus zalozy a zebrani wokolo idei swieckiego i przyjaznego panstwa nie powinni sie podawac.


wiem , wiem .........jestem kurwa naiwny i do tego populista.


a tak swoja droga co jest zlego w populizmie? .....czlowiek przez male c :) :) :) sam sobie odpowiedzialem.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 15:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Palikot puka do wrót PO,wpuście.

http://www.tvn24.pl/trwa-debata-po-expo ... 410,s.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:52
Posty: 179
Wszystkim wyborcom hołoty Palikota gratuluję wyruchania.
Bo czy ktokolwiek z Was oddając głos chciał głosować na PO?

_________________
a teraz drogie dzieci pocałujcie misia w... dudę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 15:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Palikot powiedział, że zagłosuje za wotum i przez 100 dni będzie współpracował a potem pewnie się obaczy. Czyli może sie zgłosi konstruktywne wotum nieufności.

On nie to, że lgnie do PO. Tu chodzi chyba raczej o to żeby Kaczor znowu z Glińskim nie wyskoczył.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1025 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 103  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group