forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 cze 2015, 12:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Ja to miałem przy rowerze. Nie raz uratowało mi życie. To i alibi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 12:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
barycki pisze:
Jeździłem kiedyś Citroenami Xm, tam jest taka maglownica prostująca koła, uważałem to za fajny gadżet, po zatrzymaniu auta, koła same się prostowały, aż przy 140-stu pękła mi przednia opona, huk i łomotanie, a kierownica ani drgnie, auto jedzie prościuteńko, dopiero po kilku sekundach z zorientowałem się, że ten grzmot z mojego auta i zacząłem hamować. Na feldze został kawałek opony, a felga do prostowania. Dopiero wtedy zrozumiałem, co to za cudo.

Adam Barycki



No ale 140 to nie to samo, co 170. Gdybyś pan jechał 170, to teraz nie musielibyśmy czytać Pańskiego smutnego pierdolenia, bo przy 170 to tylko IroB wychodzi żywy.
Zastanawiam się jedna, jak Older po tym całym Gdańsku jeździ, jak zakręcowywuje, skoro ta maglownica cały czas koła mu prostuje. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 16:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Kutas.Pompejusz pisze:
Ja to miałem przy rowerze. Nie raz uratowało mi życie. To i alibi.


dynamo się nazywa to co miałeś....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 17:17 
Kiedyś popierdalam sobie delikatnie stówką przez miasto, patrzę i oczom nie wierzę, a tu Pan Wezyr wchodzi sobie na pasy i maszeruje na druga stronę ulicy. Instynktownie wyłączyłem trakcję i pedał gazu do podłogi, skrzynia zeszła na niski bieg, obroty skoczyły do 7-u tysięcy, mnie wjebało w fotel i na liczniku w trymiga 160, niestety, banderowski skurwisyn zdążył czmychnąć. Później żałowałem, że nie wjechałem za kanalią na chodnik.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 18:01 
.
Zastanawiam się jedna, jak Older po tym całym Gdańsku jeździ, jak zakręcowywuje, skoro ta maglownica cały czas koła mu prostuje. :P[/quote]


Mam dwie rece to nimi krece ale umje nofszy model :D :D :D
A Barycki jes gópi!


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 18:28 
v.2 pisze:
Jasne :) , a Irasa zawsze proszę żeby ściągnął nogę z gazu, on naprawde dopierdziela jak rajdowiec , no... ale trza przyznać , że jeździć umie jak mało kto no i ma czym.
Ja za to mam o co rozdupiać moje autko :)
... a dzień będzie dobry , 32 gradusy ma być na dolnym :) , słonko i las ! a jutro targ staroci w mieście , to mnie już cieszy jutrzejszy dzień nawet :)

Mieszkasz na dolnym? Fajnie. Cieplutko :D


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
awatar pisze:
v.2 pisze:
Jasne :) , a Irasa zawsze proszę żeby ściągnął nogę z gazu, on naprawde dopierdziela jak rajdowiec , no... ale trza przyznać , że jeździć umie jak mało kto no i ma czym.
Ja za to mam o co rozdupiać moje autko :)
... a dzień będzie dobry , 32 gradusy ma być na dolnym :) , słonko i las ! a jutro targ staroci w mieście , to mnie już cieszy jutrzejszy dzień nawet :)

Mieszkasz na dolnym? Fajnie. Cieplutko :D

teraz mieszkam na dolnym :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2015, 6:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
no cieszę się już dziś, bo jutro jadę do Wrocka ...wyrwę się na jeden dzień z lasu :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2015, 6:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
v.2 pisze:
no cieszę się już dziś, bo jutro jadę do Wrocka ...wyrwę się na jeden dzień z lasu :D


....postój trochę przy rurze wydechowej od samochodu w celu aklimatyzacji, by płuca w mieście szoku nie dostały :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2015, 6:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
canislupus pisze:
v.2 pisze:
no cieszę się już dziś, bo jutro jadę do Wrocka ...wyrwę się na jeden dzień z lasu :D


....postój trochę przy rurze wydechowej od samochodu w celu aklimatyzacji, by płuca w mieście szoku nie dostały :D

a wykompać się w kwasie ?
bo mam chęć na rejsik po Odrze :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group