forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2015, 19:13 
awatar, ty w sprawie mondeo nie dzwoniłeś?


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2015, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
beton pisze:
Golem pisze:
Ja wiem dlaczego zamulacze zapychają gównami typu buty ukropskie, czy kwestia zamknięcia trumien . Aby to co istotne przeszło na dalsze strony, bo ludzie czytają ewentualnie dwie pierwsze. Nawet stali bywalcy tak robią, czego dowodem jest powtarzanie wiadomości choć była ona raptem 3 strony wcześniej.


Ooo i ja się w końcu dowiedziałam,że einige i seb 1, to są zamulacze
a czemu , a no właśnie temu,że to jest forum polskojęzyczne i wklejanie nie przetłumaczonych tekstów w języku angielskim, rosyjskim i niemieckim jest troche nie fer
Nie każdy biegle włada owymi językami, z niemieckim i rosyjskim sobie poradzę, ale niestety angielski u mnie słabiusieńki.
Jeśli już Panowie wklejacie informacje w językach obcych , to może je przetłumaczcie ot tak z szacunku do czytaczy, być może są tam jakieś ważne informacje i niewtajemniczeni nigdy się o owych sensacjach nie dowiedzą, a szkoda.
No chyba że wy tak dla zasady ,, sobie a muzom,,


Ci co trzeba wiedzą o kogo mi chodzi.
Ja za tobą nie łążę i nie szukam huja do dupy jak Ty. Zatem odpierdol się ode mnie.
Jak widzę trafiłem celnie....zabolało , aż betonowy zwój mózgowy wyprostowany się odezwał ni z gruchy ni pietruchy.
Nie bądź taka cwana i niby dowcipna, bo masz polot cegły i pustaka w jednym. Czy mam wymieniać awatara, pomoc apteczną i hujbauma, czy klapsa abyś pojęła? Proszę sobie z translatorów korzystać albo się douczyć. Ja będę wklejał co zechcę .Jak komuś nie pasuje to jego problem. Nie będziesz nikomu mówiła co ma robić. Dlaczego Twój problem mam być moim? Idź tam gdzie tobie podobni, docenią twój drętwy dowcip i walory użytkowe szlamu i mówią tak jak lubisz po polskiemu bo to takie ładne takie dowcipne , takie zabawne hahahaha. Wzbudzacie we mnie taką pogardę, że aż się sobie dziwię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 10:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
stanax pisze:
Golem pisze:
Wątek ma rekordową ilość odsłon (...)
No... W ciągu doby licznik potrafi się powiększyć o kilka tysięcy :shock:
Służby mają was na oku 8-)




Ty, kurwa, zamulaczu, ty.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 11:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
@2xUp

Jaki kurna zamulaczu? Jestem gotów założyć się o flaszkę, że te niecałe trzynaście tysięcy
odsłon do czterystu służby dotłuką Golemowi jeszcze dzisiaj! Kto przyjmuje zakład?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Golem pisze:
Ilość odsłon świadczy, że wątek cieszy się zainteresowaniem, gdyż oferuje odmienny punkt widzenia od tego spotykanego na co dzień w polskojęzycznych mendiach.
Tak sobie wmawiaj :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 11:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:48
Posty: 1304
Lokalizacja: Piastowski Śląsk
stanax tys już zabłysnął tutaj znajomością broni strzeleckiej więc zamilcz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
stanax pisze:
Golem pisze:
Ilość odsłon świadczy, że wątek cieszy się zainteresowaniem, gdyż oferuje odmienny punkt widzenia od tego spotykanego na co dzień w polskojęzycznych mendiach.
Tak sobie wmawiaj :lol:


Jakie twoje wytłumaczenie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2015, 12:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Golem pisze:
Jakie twoje wytłumaczenie?


Sam wchodzisz tysiąc razy dziennie, a i jeszcze paru "sztabowców" również. :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2015, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Czyżby zamulacz Klaputek. Tak cicho ostatnio....

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2015, 17:53 
Golem pisze:
Starzejesz się. Łazisz po całym forum i piszesz to samo o tym jakie to całe parszywe forum jest , tylko spam i śmietnik. Nie napisałeś nic nowego, chyba z 20 razy takie coś walnąłeś jak klocka niczym mucha . Masz szablon czy co? Jęczysz i stękasz jak to kiedyś było. Było i skończyło się.

Po raz trzeci stajesz w obronie tej samej osoby (przeciwko mnie) która tego wcale nie potrzebuje i po raz trzeci się ośmieszasz. Jeśli dwóch poprzednich przypadków nie pamiętasz to daruj sobie stosowanie leków na bazie Gingko Bilobae.
Będę atakował każdego hipokrytę i obłudnika który się przypierdala, obnoszącego się ze swoim chorym cynizmem i żyjącego w świętym przekonaniu, że jest zabawny a nawet ma poczucie humoru lotnym jak cegła, ciężkim jak pustak. Nie trawie takich osób. A jeśli jest kobietą tym bardziej czuję pogardę. Odwrotnie niż TY który przed każdą suką się kładzie na podłogę i nadstawia pindołka do miziania. Zmień awatar z kota na psa. Bardziej adekwatny i też sierściuch. Jeśli się teraz na mnie obruszasz i denerwuje a nawet obrażasz, to się zastanów i pomyśl - po huj się wtrącasz?
Daruj sobie udawanie adwokata szkodzisz tylko sobie. Nie będę ci ściągał klapek które sobie na oczy założyłeś. I nie będę już więcej tłumaczył. Swoim wpisem właśnie udowodniłeś, że widzisz to co chcesz widzieć. Tyle w temacie i albo pisz na temat albo przestań zamulać jak to teraz zrobiłeś. Twój wpis powinien być na Wysypisku, tak samo jak moja odpowiedź do ciebie.

Co do odsłon . Stwierdzam fakt, a Ty i inni sobie tłumaczcie jak chcecie, mi to już teraz jest obojętne.

Zlituj się wiecznie młody i pisz poprawnie, bo nie wiadomo o co Ci chodzi. A jak nie możesz zapamiętać poprawnej pisowni to spróbuj tego zioła, może pomoże?

https://www.bogutynmlyn.pl/html/4383.html

Golem pisze:
Wikipedia zapomniała to wycenzurować: http://pl.wikipedia.org/wiki/Collegium_Invisibile...
Tu nie cenzurują
http://en.wikipedia.org/wiki/Collegium_Invisibile


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group