forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2015, 0:31 
Krisbaum pisze:
jedynym przewinieniem tego oprycha było przechodzenie przez ulicę na czerwonym świetle.

I jeszcze jedno. W tym roku więcej ludzi zginęło na komisariatach niźli na stadionach.


Oczywiście, że jedynym, uściślić tylko można, że przechodził przez ulicę biegiem, zmierzając w kierunku policjanta i przy tym tylko przechodzeniu przez ulicę wymachiwał żelaznym łańcuchem trzymanym w ręce.

Współcześnie, patologiczna młodzież ma dwie możliwości, albo przystąpić do gangu kibiców, albo wstąpić do policji, efekty widać. Ale ja Pana pytałem, kto i po co te zjawiska kreuje?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 3:58 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
W dniu otwarcia EZB (europejski zentralny bank)we Frankfurcie,nie bylo zadnego spotkania
pilkarskiego.Z calych niemiec zjechalo sie 10000 policjantow z ciezkim sprzetem,miasto zostalo
zaryglowane jak swego czasu getto we warszawie podczas okupacji.
Po starciach policji z nie kibolami bilans strat w szkodach w miescie i gospodarce oszacowano
na pare setek milionow.okolo 200 rannych policjantow,spalone dwa posterunki polocji,oraz
sprzet i samochody policyjne,zniszczone i zdemolowane ulice oraz lokale handlowe.
Pobici zostali takze ratownicy niosacy pomoc,lekarze i sanitariusze oraz strazacy gaszacy pozary,
zniszczono tez liczny sprzet ratowniczy,policja aresztowala okolo 400 niekiboli.
Zdjecia i filmy w necie jak ktos ma ochote.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 7:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Oczywiście, że jedynym, uściślić tylko można, że przechodził przez ulicę biegiem, zmierzając w kierunku policjanta i przy tym tylko przechodzeniu przez ulicę wymachiwał żelaznym łańcuchem trzymanym w ręce.

Już wiem czemu mają cię tu za trolla i przygłupa.
Cytuj:
Współcześnie, patologiczna młodzież ma dwie możliwości, albo przystąpić do gangu kibiców, albo wstąpić do policji, efekty widać. Ale ja Pana pytałem, kto i po co te zjawiska kreuje?

Spiskowa teoria dziejów to nie mój resort.

Co do wynurzeń WLR
Ja nigdzie nie twierdziłem, że kibice piłkarscy to świętoszki. Ja tylko pozwoliłem sobie zauważyć, ze stadiony są bezpieczne, wbrew temu co piszesz. Ty boisz się pójść na mecz piłkarski, ja bardziej boję się wyjechać samochodem na polskie drogi, bo tam mam znacznie większe szanse na skończenie w kaplicy. Napisałem też o pozytywnych akcjach jakie robią kibice. Ty to wyśmiałeś, bo dla ciebie każdy kibic piłkarski to tępy zwyrodniały głupek do odstrzału. Niczym nie różnisz się od kolesi twierdzących, że każdy czarnuch to gangster, a każdy muslim to terrorysta. Nie mamy o czym gadać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 8:07 
barycki pisze:
Ale ja Pana pytałem, kto i po co te zjawiska kreuje?

Adam Barycki


Bardzo dobre pytanie.
Od Krisbauma raczej nie otrzymasz odpowiedzi , bo musiałby fedrować za głęboko swój mózg i jeszcze by się zmęczył, a efekt poszukiwań raczej mizerny, więc spłycił do "trolla i przygłupa".

Z kibolami można zrobić szybko porządek, ale po co. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Kibole, to taki wygodny temat zastępczy. Kibole, to pretekst do wsadzenia nas do domu Wielkiego Brata.
Piszę tu o kibolach, a nie kibicach i jak słusznie Barycki zauważyłeś to patologia rozwijająca się jak rak. W obliczu rozwalonych stadionów, uszkodzonych samochodów, witryn sklepowych, rozbitych przystanków, nic nie znaczy jakaś "pozytywna" akcja kibiców.
Od wielu lat obserwuję zachowanie młodzieży, coraz bardziej agresywne, nieprzewidywalne. Dlaczego tak się dzieje? Trzeba się cofnąć ze 30 lat wstecz. Czy wtedy młodzież wysiadywała bez celu przed blokowiskami z piwem i papierosem w ręku? W każdym młodym człowieku są pokłady energii, którą trzeba jakoś zagospodarować. Darmowy i powszechny dostęp do uprawiania różnych dyscyplin sportowych był gwarantem, że taka patologia jaka jest teraz nie rozwinie się na tak masową skalę.


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 8:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
evaj23 pisze:
Trzeba się cofnąć ze 30 lat wstecz. Czy wtedy młodzież wysiadywała bez celu przed blokowiskami z piwem i papierosem w ręku? W każdym młodym człowieku są pokłady energii, którą trzeba jakoś zagospodarować. Darmowy i powszechny dostęp do uprawiania różnych dyscyplin sportowych był gwarantem, że taka patologia jaka jest teraz nie rozwinie się na tak masową skalę.




Tera będzie już tylko lepiej, bo tusk dał orliki, na których wychowuje się i spala pokłady energii nowa, lepsza młodzież. Za parę lat, jak wymrą Krisbaumy i Bilase nie będzie kiboli. Wtedy Wiara będzie mógł spokojnie na mecze piłkarskie chodzić. Z żoną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 8:38 
Orliki to ciut za mało i za późno. Co z tymi rocznikami co trafiły na sportową próżnię? Należy wspomnieć tez o bezstresowym wychowaniu. Mam pod oknem Orlika:)) Właśnie odbywają się lekcje w-fu, chłopaki graja w szmaciankę. Takich bluzgów to nigdzie indziej nie uświadczysz. A nauczyciel patrzy ze stoickim spokojem. Dzieciaki chyba religię odreagowują na boisku.


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 9:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
U mnie na osiedlu na którym mieszka kilkanście tysięcy ludzi na orliku w porywach i 5 trenuje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 9:31 
i w cipe palec pisze:
W dniu otwarcia EZB (europejski zentralny bank)we Frankfurcie,nie bylo zadnego spotkania
pilkarskiego.


Noooo... dałeś czadu, Paluszkiewicz!
Porównujesz starcie zdeterminowanych ludzi, broniących resztek swojej wolności i przyszłości, z krwiopijcami, którzy chcą im to odebrać, do naparzania się band na tle stadnej niechęci do szalika innego koloru?!!!


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 9:55 
evaj23 pisze:
Z kibolami można zrobić szybko porządek, ale po co. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Kibole, to taki wygodny temat zastępczy. Kibole, to pretekst do wsadzenia nas do domu Wielkiego Brata.


Przemiana materii w energię jest zjawiskiem fizycznym, a energia występuje w różnych formach. W organizmie ludzkim występują te same zjawiska, młody organizm wytwarza dużo energii, a najprostszą jej formą jest agresja. Jeżeli agresja zostaje przez społeczne relacje ograniczona, to energia musi znaleźć inne ujście, a takim jest myślenie, a ta forma energii jest śmiertelnie niebezpieczną bronią w wojnie klasowej. Kto myśli, ten wygrywa tę wojnę. Dlatego jednej ze stron tej wojny, tak bardzo zależy, aby druga strona nie była zdolna do myślenia i aby to osiągnąć, trzeba stworzyć odpowiednie warunki dla utrzymania energii w formie agresji. Jeżeli głupie kibole z durnymi policjantami będą pełni agresji, to nie znajdą czasu na refleksję, że są tylko narzędziem kapitału w wojnie przeciwko rozwojowi społecznemu, a tym, destrukcji społecznej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2015, 10:07 
A dlaczego nie porównywać zadym kibolsko- policyjnych z zadymami lewacko- policyjnymi?
Przemoc i agresja są takie same. Nie ma różnicy, czy stoją za tym szlachetne idee, czy nie.
To tylko destrukcja.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group