forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 152  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 wrz 2014, 3:18 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:45
Posty: 838
starykizior pisze:
Jak to w PiS i w ogóle na naszej "prawicy" wszystkie takie "inicjatywy" (jak te z Armiami Krajowymi) to kupa śmiechu z przewagą kupy.
Pewnie, że zawsze znajdą trochę zapaleńców, którzy lubią wskoczyć w mundur poganiać po lesie i postrzelać, ale na tym zwykle kończy się zapał do walki. Grzebie w tym celebryta, były generał Polko. Płaczą i apelują do MON o przydział broni do "ćwiczeń". Chyba ich p...ło.
Już pomijając, że próba tworzenia uzbrojonych organizacji paramilitarnych jest niezgodna z obowiązującymi przepisami to w koalicji, MON i wojsku jeszcze nikt na tyle nie upadł na głowę aby na to pozwolić. Nawet drugi celebryta Skrzypczak chociaż mówi o potrzebie szkolenia rezerwistów (z tym się zgadzam) nie zidiociał na tyle aby poprzeć te pseudo-Akowskie inicjatywy. Polko kompletnie odbiło.



Mozesz powiedzieć co jest złego w organizacjach paramilitarnych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Mi osobiście paramilitaryzm kojarzy mi się z paraolipiadami a to z kolei z Korwinem. A Korwina nie lubię.

Przy okazji Klaps, które organizacje paramilitarne podobają ci sie bardziej: te ze wschodu Ukrainy czy te z zachodniej części?

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Małgosiu to nie Krakówek świętuje, ale Nowe Wojsko Polskie spod znaku kropidła i kadzielnicy. U nas w Krakówku jest sporo ludzi rozsądnych którym się nie podoba rozpychanie się KK w ogólności, a u nas w szczególności. Pamiętaj, że poznaniacy i krakusy to najbardziej pragmatyczni ludzie w naszym rozmodlonym kraiku.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 14:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
klaps pisze:
starykizior pisze:
Jak to w PiS i w ogóle na naszej "prawicy" wszystkie takie "inicjatywy" (jak te z Armiami Krajowymi) to kupa śmiechu z przewagą kupy.
Pewnie, że zawsze znajdą trochę zapaleńców, którzy lubią wskoczyć w mundur poganiać po lesie i postrzelać, ale na tym zwykle kończy się zapał do walki. Grzebie w tym celebryta, były generał Polko. Płaczą i apelują do MON o przydział broni do "ćwiczeń". Chyba ich p...ło.
Już pomijając, że próba tworzenia uzbrojonych organizacji paramilitarnych jest niezgodna z obowiązującymi przepisami to w koalicji, MON i wojsku jeszcze nikt na tyle nie upadł na głowę aby na to pozwolić. Nawet drugi celebryta Skrzypczak chociaż mówi o potrzebie szkolenia rezerwistów (z tym się zgadzam) nie zidiociał na tyle aby poprzeć te pseudo-Akowskie inicjatywy. Polko kompletnie odbiło.



Mozesz powiedzieć co jest złego w organizacjach paramilitarnych?


To, że organizacje paramilitarne, szczególnie te spod znaku skrajnej prawicy pod pozorami "patriotyzmu" bardzo łatwo mogą przekształcić się w uzbrojone bojówki i bandy zmierzające siłą do objęcia władzy. Często trudno nad nimi zapanować. Przykładów w najnowszej historii Polski i Świata mamy aż nadto.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2014, 16:13 
Czesc Kizior,Ty stary capie,podobno strasznie za mna rozpatczales.
Witam Cie serdecznie i zdrowia zycze cobys z panem bilasem dalej
mogl dyskutowac,wieczorem w knajpu na zdrowie Twoje wychlam.
Buzi,buzi.


Na górę
  
 
Post: 26 wrz 2014, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Witam Cię bilasku "wcipępalec". Faktycznie to forum bez Ciebie było jakieś takie nie takie (i dalej jest nie takie). Ja też wieczorkiem walnę kielicha za Twoje. (Kolega wydał córkę i postawił flaszkę).

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 4:35 
starykizior pisze:
Witam Cię bilasku "wcipępalec". Faktycznie to forum bez Ciebie było jakieś takie nie takie (i dalej jest nie takie). Ja też wieczorkiem walnę kielicha za Twoje. (Kolega wydał córkę i postawił flaszkę).


Bo to szanowny Lajkoniku faktycznie chuj a nie forum jak tamto,
w emotkach mlotka nawet nie ma.Poznom zawital bom sluzbowo po swiecie fruwal,
z ostatniego fruwania goly i wesoly wrocilem bo mi bagaze razem z lapkiem
zajebali,kupiwszy nowy i sie tera polapac musze a to nie moja domena i
ciezko mi idzie.Przyznam ze cknilo mi sie czasami za Acanem choc czasem
niemili bylisci stary cmoku.
Zycze zdrowia Panie Albercie.
;)


Na górę
  
 
Post: 27 wrz 2014, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dobrze żeś cytata podpisał skądeś wziął. Ja w giestapowskim nie za bardzo ten teges. Mogłem pomyśleć, że to cytata z "Horst Wesel Lied" albo z wuja Adzia. Gdzieś ty się włóczył do cholery, że ci bagaże zajebali. Na pewno nie w Szwajcarii czy Danii. Musieli tam być chyba nasi. Bywałem niemiły kiedy Ty bywałeś niemiły. Te emotki faktycznie są do dupy. Najbardziej nieszczęśliwy jest Irek.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2014, 5:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
A takie Obrazek

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2014, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Nawiązując do tytułu wątku, z takim "wsparciem" też da radę:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... n=10199882
Cytuj:
Jednym z punktów planu jest utworzenie sił "szpicy", które będą natychmiast reagować na zagrożenie. Ta jednostka ma liczyć kilka tysięcy żołnierzy i być gotowa do akcji w ciągu dwóch dni.
Aż tyle czasu potrzebują na spakowanie manatków i spieprzenie do domku?

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 152  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group