forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wszystkie świnie tak srają tyle że nie wszyscy rolnicy im kible montują:
https://www.youtube.com/watch?v=Txw-BNZnNAs

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 19:19 
Miećka pisze:
hornet pisze:
Świnie są zarozumiałe i srają a potem ryją we własnych gównach świńskim ryjem.


Co Ty gadasz
Kłamstwa wierutne :D


Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A mnie to wygląda na trufle.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 19:25 
Człowiek zasadniczo też będzie się we własnym gównie taplał. Wystarczy mu warunki zapewnić takie, jak świnki w chlewie mają.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 19:40 
No, nie! Zawsze będzie co niemiłe odsuwał poza obejście...
I dlatego właśnie nikogo tak dobrze nie oszukujemy, jak siebie :lol:
Za to toalety mamy całkiem przyjemne.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 19:44 
Nie spodziewałem się, że tekst będzie zbyt skomplikowany, ale wyłuszczę powoli.
Warunki takie, jak świnki w chlewie, czyli W ZAMKNIĘCIU.
Gdy się człowieka umieści w klatce bez toalety, to będzie srał pod siebie, gdyż nie będzie miał wyboru. Podobnie, jak świnki.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 mar 2015, 19:47 
ryba pisze:
No, nie! Zawsze będzie co niemiłe odsuwał poza obejście...
I dlatego właśnie nikogo tak dobrze nie oszukujemy, jak siebie :lol:
Za to toalety mamy całkiem przyjemne.

Te toalety to niekoniecznie są całkiem przyjemne. Po paru głębszych, człowiek potrafi zachować się gorzej niż świnia.
dr. Agon pisze:
Gdy się człowieka umieści w klatce bez toalety, to będzie srał pod siebie, gdyż nie będzie miał wyboru. Podobnie, jak świnki.

Chyba, że go wsadzą z kotem do klatki z piaszczystym podłożem.


Na górę
  
 
Post: 28 mar 2015, 1:11 
alaire1 pisze:
Znajdę szybciej niż ci się wydaje, oczywiście do twojej, drobny pijaczku.


Panie Ala, czy Pan sobie zdaje sprawę do czego Pan chce siebie doprowadzić, jak wielkie niebezpieczeństwo czyha na Pana tu na Mazurach? Bóg świadkiem, ja niewinien będę Pańskiego pohańbienia, ostrzegam Pana. Proszę sobie tylko wyobrazić, przyjeżdża Pan, idzie na spotkanie ze mną, pełnia sezonu turystycznego, na deptaku tłumy, matki z dziećmi, staruszki, a bab zatrzęsienie, a tu idzie chłop wielki, muskuły, jak wiejskie bochny chleba, łysy, jak moda nakazuje, wytatuowany, na karku wielka swastyka, na ramionach tryzuby, w uchu wielkie żelazne koło, a w nosie kawałek metalowego pręta. Wszyscy patrzą z podziwem, baby ściskają uda, aby nie popuścić siusiu z wrażenia, a Pan podchodzi do drobniutkiego zmizerniałego starowinki pijanego jak bela i wali go w mordę, staruszek pada bez przytomności na deptak, a Pan to truchło podnosi z ziemi i przekłada prze poręcz ławki, ściąga nieprzytomnemu staruszkowi spodnie i drugą ręką wyciąga, ze swoich portek wielką, jak dwulitrowa butelka pepsi coli, trąbę i próbuje starowince wetkać ten cud natury w jego suchutką pomarszczoną dupinkę. I co, pomyślał Pan, co wtedy się stanie? Ano widzi Pan, nie pomyślał Pan, to ja Panu powiem. Ludzie w pierwszej chwili zaskoczeni tym widokiem, zaraz w następnej wybuchną śmiechem i tak śmieć się będą z Pana do rozpuku gromkim śmiechem. Ale nie tylko, bo wiele pięknych pań w pierwszej chwili zauroczonych Pańskim wspaniałym wyglądem, po tym co zobaczą, z wyniosłą pogardą odwrócą swój wzrok od Pana. A co ze staruszkiem? Ano nic, starowinek nieprzytomny i do tego pijany w sztok i tak nie będzie wiedział, co z nim się dzieje, tak więc, cała Pańska robota pójdzie na marne, ale wstyd zostanie i tak pohańbiony ze spuszczoną głową odprowadzany okrutnie ironicznym wzrokiem pięknych pań i pogardliwym śmiechem eleganckich panów, wróci Pan z urlopu. A staruszek obudzi się na drugi dzień, otrzepie swoje biła spodnie i nawet nie będzie pamiętał, co Pan z nim wyprawiał, a i, że w ogóle widział Pana na oczy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 mar 2015, 1:33 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:18
Posty: 199
barycki pisze:
alaire1 pisze:
Znajdę szybciej niż ci się wydaje, oczywiście do twojej, drobny pijaczku.


Panie Ala, czy Pan sobie zdaje sprawę do czego Pan chce siebie doprowadzić, jak wielkie niebezpieczeństwo czyha na Pana tu na Mazurach? Bóg świadkiem, ja niewinien będę Pańskiego pohańbienia, ostrzegam Pana. Proszę sobie tylko wyobrazić, przyjeżdża Pan, idzie na spotkanie ze mną, pełnia sezonu turystycznego, na deptaku tłumy, matki z dziećmi, staruszki, a bab zatrzęsienie, a tu idzie chłop wielki, muskuły, jak wiejskie bochny chleba, łysy, jak moda nakazuje, wytatuowany, na karku wielka swastyka, na ramionach tryzuby, w uchu wielkie żelazne koło, a w nosie kawałek metalowego pręta. Wszyscy patrzą z podziwem, baby ściskają uda, aby nie popuścić siusiu z wrażenia, a Pan podchodzi do drobniutkiego zmizerniałego starowinki pijanego jak bela i wali go w mordę, staruszek pada bez przytomności na deptak, a Pan to truchło podnosi z ziemi i przekłada prze poręcz ławki, ściąga nieprzytomnemu staruszkowi spodnie i drugą ręką wyciąga, ze swoich portek wielką, jak dwulitrowa butelka pepsi coli, trąbę i próbuje starowince wetkać ten cud natury w jego suchutką pomarszczoną dupinkę. I co, pomyślał Pan, co wtedy się stanie? Ano widzi Pan, nie pomyślał Pan, to ja Panu powiem. Ludzie w pierwszej chwili zaskoczeni tym widokiem, zaraz w następnej wybuchną śmiechem i tak śmieć się będą z Pana do rozpuku gromkim śmiechem. Ale nie tylko, bo wiele pięknych pań w pierwszej chwili zauroczonych Pańskim wspaniałym wyglądem, po tym co zobaczą, z wyniosłą pogardą odwrócą swój wzrok od Pana. A co ze staruszkiem? Ano nic, starowinek nieprzytomny i do tego pijany w sztok i tak nie będzie wiedział, co z nim się dzieje, tak więc, cała Pańska robota pójdzie na marne, ale wstyd zostanie i tak pohańbiony ze spuszczoną głową odprowadzany okrutnie ironicznym wzrokiem pięknych pań i pogardliwym śmiechem eleganckich panów, wróci Pan z urlopu. A staruszek obudzi się na drugi dzień, otrzepie swoje biła spodnie i nawet nie będzie pamiętał, co Pan z nim wyprawiał, a i, że w ogóle widział Pana na oczy.

Adam Barycki



Tępaku, ...
I co tu więcej...
Chuj ci w dupę...

Tak, jakos się o mojej s.p. małżonce wypowiedział.


Z całą swiadomoscią wypowiedzi.

Oczekuj mnie.

Oczywiście buziaczek masz gwarantowany.
Gnoju zawszony.


Pisałem w pewnym poscie, że zmarła mi żona.
Odpisałes - "chuj jej w dupę".

Nie licz na to, że zdechnę zanim cię nie spotkam kanalio.
Nie licz też na to, ze i ty zdechniesz wcześniej.

Scierwo...

sorry ale "si" mi klawiatura nie wybiera.


I niech mi tu rybka nie kasuje ze niby groźba karalna bo to tylko obietnica jest, ze buzi i dupci, prawie zauroczonm i zakochanym, aż mnie namiętnosć bez reszty pochłania.





A teraz Rybo skopiuj i wyślij do Prokuratury jako groźba karalna ale więcej mi nie groź w privach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2015, 7:20 
a jak byłeś w tej milicji, to mocno cie po głowie bili?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group