forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2015, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Pismakom odjebało na 100% a może i więcej. Czy można wymyślić coś jeszcze bardziej idiotycznego ? Qrfa czy to już społeczeństfo samych debili, idiotów i chuj wie jakich jeszcze przypadków psychiatrycznych ?
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/msza ... awie/nnlge
Cytuj:
Msza za Borysa Niemcowa w Warszawie

Na­gło­śnie­nie dra­ma­tu i mo­dli­twa za duszę. W War­sza­wie od­pra­wio­na zo­sta­nie dziś msza w in­ten­cji za­strze­lo­ne­go w mi­nio­nym ty­go­dniu ro­syj­skie­go opo­zy­cjo­ni­sty Bo­ry­sa Niem­co­wa.
Na mszę, która jest inicjatywą znających go polskich dziennikarzy, zaprasza Maria Przełomiec - prowadząca w TVP Info program Studio Wschód. - Osoby, które go znały uważają, że trzeba nagłaśniać temat jego śmierci, ale warto też wspólnie pomodlić się za jego duszę - zaznaczyła. Msza ma wpi­sy­wać się w szer­szy kon­tekst niż tylko re­li­gij­ny i du­cho­wy: to ko­lej­ny pu­blicz­ny głos przy­po­mi­na­ją­cy, że w Rosji dzie­je się bar­dzo źle, a ze złem na­le­ży wal­czyć na wszyst­kich fron­tach - do­da­je Prze­ło­miec.

Msza za Bo­ry­sa Niem­co­wa od­bę­dzie się o go­dzi­nie 18:30 w ko­ście­le św. An­drze­ja Bo­bo­li przy ulicy Al­fre­da Nobla 16 w War­sza­wie.

Borys Niem­cow był ak­tyw­nym dzia­ła­czem ro­syj­skiej opo­zy­cji, peł­nił także funk­cję wi­ce­pre­mie­ra. Za­strze­lo­no go w nocy z 27 na 28 lu­te­go w Mo­skwie w oko­li­cach Krem­la. Jak dotąd nie udało się okre­ślić spraw­ców za­bój­stwa.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 12:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Msza, msza, a kurwa kilka pomników też by się przydało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2015, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Msza, msza, a kurwa kilka pomników też by się przydało.

Może na tych jasełkach ogłoszom ściepę narodowom coby upamiętnić bohatera od klepania babskich dup.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2015, 21:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obudziła sie kutasina.
Zerwał się nagle po latach.


Cytuj:
Seriale o księżach, księżowskie programy dla dzieci i staruszków, kościelne transmisje, katolickie kulty w programach pozornie laickich, księżowski świat i punkt widzenia w audycjach informacyjnych. Czekam tylko, aż red. Ziemiec albo Pospieszalski zacznie program znakiem krzyża na szczęście albo postawi sobie na stole krzyżyk lub świecącą figurkę świętego.


http://zakowski.blog.polityka.pl/2015/0 ... ?nocheck=1

Załgany kutafon, Ziemcem teraz straszy, a sam co?
Gdzie jego pełne oburzenia akcje w obronie mediów przed indoktrynacja biskupią?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2015, 4:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Obudziła sie kutasina.
Zerwał się nagle po latach.


Cytuj:
Seriale o księżach, księżowskie programy dla dzieci i staruszków, kościelne transmisje, katolickie kulty w programach pozornie laickich, księżowski świat i punkt widzenia w audycjach informacyjnych. Czekam tylko, aż red. Ziemiec albo Pospieszalski zacznie program znakiem krzyża na szczęście albo postawi sobie na stole krzyżyk lub świecącą figurkę świętego.


http://zakowski.blog.polityka.pl/2015/0 ... ?nocheck=1

Załgany kutafon, Ziemcem teraz straszy, a sam co?
Gdzie jego pełne oburzenia akcje w obronie mediów przed indoktrynacja biskupią?


Tyle, że Żakowski sam stwierdza
Cytuj:
Dało się ono zrozumieć, kiedy ćwierć wieku temu Polacy musieli odreagować kilka dekad ateistycznej i nominalnie lewicowej władzy oraz jej propagandy.
oto jest prawdziwa przyczyna , która spowodowała dominację kato-propagandy w kato-polandzie pane Żakowsky.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2015, 4:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Pierdoły, jaka tam ateistyczna indokrynacja. To wszystko był pic i po wierzchu. Sekretarze brali śluby w kościele i chrzcili. Chłopa ze wsi wypędzisz, ale wsi z chłopa nigdy. Dla chłopskich mas przeflancowanych ze wsi do miast religia i autorytet kościoła zawsze były na pierwszym miejscu. Partia i władze pomijając krótki okres powierzchownych represji stalinowskich też zawsze z klerem obchodziły się w białych rękawiczkach. Tym z SLD to zresztą zostało. A wy tu jakieś zdziwienie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2015, 12:06 
A kto wchodził w skład PPR i PPS po wojnie?
Wszystko (lub niemal wszystko) to byli wychowankowie proboszczów z dziur zabitych dechami.
,,Wojna z kościołem" była od 46 jedynie propagandowym sztafarzem, a jakiekolwiek ,,sankcje" dotyczyły jedynie najniższego szczebla kadry urzędniczej, wojskowej, partyjnej...
I były w odbiorze społecznym - wielokrotnie zawyżane (dzięki propagandzie proboszczów) i mitologii miejskiej.


Na górę
  
 
Post: 23 mar 2015, 6:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Oto przykład jak pismacka gnida prowadzi wywiad niby bezstronny , obiektywny (po mimo, że J.T. nie jest z mojej bajki), to jestem po jego stronie. Widać, że ta menda pismacka dopieprza mu, tak, że gostek czasami się gubi i głupieje.
Cytuj:
Krym jest rosyjski czy ukraiński? Jan Tomaszewski (poseł PO): - Ja nie wiem. Niech na to pytanie odpowie Merkel, Obama, Putin. A skąd ja mogę wiedzieć?
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jan-tomaszewski-krym-jest-rosji-czy-ukrainy-ja-nie-wiem/mssrc5

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Komisja utworzona przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, zapewne sprowokowana aferą Kamila Durczoka, postanowiła wnikliwie przeanalizować zachowanie znanych dziennikarzy na antenie. Specjaliści badali sposób wypowiadania się prowadzących, a także ich stosunek do gości oraz szeroko pojęty profesjonalizm. Nie wszyscy wypadli dobrze.

KRRiT wskazuje to, o czym od dawna mówią widzowie. Z badan wyszło, że dziennikarze ślizgają się po tematach, nie potrafią wyselekcjonować najważniejszych bądź najciekawszych tematów w efekcie "pytają o wszystko, o co wypada zapytać gościa w danym kontekście politycznym czy sytuacyjnym". Dodatkowo większość z nich robi liczne błędy gramatyczne i składniowe.

Nadzwyczaj często odnotowywano błędy gramatyczne (głównie składniowe), leksykalne (głównie frazeologiczne) oraz stylistyczne - czytamy w raporcie. Prowadzący audycje używają języka potocznego, nie stronią od kolokwializmów oraz słów nacechowanych, których wypowiadanie w sferze publicznej może być co najmniej dyskusyjne. Rozmowa jest budowana na banałach, komunałach, uogólnieniach i w zasadzie uniemożliwia odbiorcy jakiekolwiek pogłębione rozumienie omawianych zjawiska.

Pod lupę trafiła spora grupa dziennikarzy, a w śród nich Andrzej Morozowski, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Grzegorz Kajdanowicz. Komisja oceniła również pracę Moniki Olejnik, która ich zdaniem jawnie wyraża swoje sympatie i antypatie polityczne.

Dziennikarka relatywnie wysoko unosi ręce, bardzo często podnosi głos, zdecydowanym gestem odrzuca włosy i czasem prowokacyjnie pochyla się nad stolikiem w stronę gościa. Przy szerszym kadrowaniu te elementy komunikacji niewerbalnej zwracają uwagę widza zdecydowanie bardziej niż słowa wypowiadane zarówno przez gościa, jak i przez dziennikarkę - stwierdzają analitycy w raporcie.

Nienajlepszą ocenę otrzymała też Beata Tadla prowadząca Dziś wieczorem w TVN Info. Z raportu wynika, że dziennikarka "bardzo często zwraca uwagę gościom, nie pozwala im dokończyć myśli, czasami przerywa ich wypowiedzi". Zdaniem analityków Dorota Gawryluk stosuje z kolei "strategię opresji wobec gościa", czyli zadaje mu kłopotliwe pytania podnosząc ton głosu i ironicznie śmieje się z jego wypowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 14:39 
A u was, kolego wielki wezyr, jak to wygląda na odcinku mediów?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group