forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2015, 9:12 
Musimy tu się poważnie zastanowić, jaki wpływ na żenujące obniżenie poziomu tygodnika NIE ma Pani Ryba. Oczywistym jest destrukcyjny wpływ na wszystko, czego dotknie owa demoniczna kobieta. Musimy dogłębnie przeanalizować zbrodnie Pani Ryby, z analizy dogłębnej sporządzić dogłębnie demaskujące destruktywne działania Pani Ryby wnioski i zapostulować, aby Urban wyciągnął dogłębne wnioski z naszych dogłębnych wniosków i na podstawie swoich dogłębnych wniosków z naszych dogłębnych wniosków podjął dogłębne działania dogłębnie naprawcze.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2015, 9:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nic nie wiem w tym temacie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Czyli nie pozostaje nam nic innego jak tylko wyruchać panią Rybę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 9:26 
Po dogłębnej lewatywie kiziorowego wątku wyszła mu cała sierść razem z prywatnymi pchłami :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2015, 13:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Rynce opadajom. Na tym Forum nic się uczynić nie da. Pierdolenie na okrągło. Należy jednak w dziale Forum założyć wątek; "Żenujący poziom Forum tygodnika NIE", co niniejszym idę uczynić.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 18:03 
starykizior pisze:
Rynce opadajom. Na tym Forum nic się uczynić nie da. Pierdolenie na okrągło. Należy jednak w dziale Forum założyć wątek; "Żenujący poziom Forum tygodnika NIE", co niniejszym idę uczynić.


a dopiero napisałeś, że jakieś chuisko mnoży wątki w Polityce...... :shock: Kizior, spójrz mi w oczy...


Obrazek

w chuja lecisz?? :lol:


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2015, 18:40 
Milicjanci mogą.


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2015, 5:12 
Przykro mi to mówić, ale niestety, Panie Stary, nie dorósł Pan do poważnej debaty naukowej, którą tu próbowałem rozpocząć, nie bacząc na swój ogrom włożonego w to wysiłku intelektualnego. A i Pani Ryba też się nie nadaje, chowa głowę w piasek, nie podejmuje surowej, acz konstruktywnej samokrytyki. Zapyta koś ciekawy – a inni, to co, gips? I niestety, nic innego nie mogę im odpowiedzieć, jak tylko – nie nadają się. Tylko ja pozostałem ludzkości, ale ja coraz to bardziej stareńki, sił coraz mniej, a diabeł ogonem coraz to zuchwalej macha i bałagan się robi, oj, robi się.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2015, 6:42 
To może niech Barycki kandyduje i w pizdu z ogurkiem?


Ja tam bym Go poparł.


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2015, 7:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Aby ja się nadaję, ja zrobiłbym tu porządny rozpierdol, znaczy porządek, chciałem rzec.
Na szczęście pracuję i nie mam czasu, bo bym to tałatajstwo jajami w imadło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group