forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Inkasenci
Post: 03 lut 2015, 16:39 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
nie wiem czy wiecie ale inkasentami gazowymi mają być listonosze... nie dostaną grosza więcej za spisywanie liczników i jeszcze kwadraty do otwierania mają kupić sobie sami oraz całą dokumentację czyli adres stan licznika mają sobie pisać w zeszytach które sami sobie kupią dyrehtorzy podpisali umowę z gazownią i wszystko zwalili na pracowników i straszą listonoszy że jak poczta się nie wywiąże to będą płacić kary i zwalniać nieudolnych może ktoś od was by się tym zainteresował bo związkowcy na poczcie na czele z "waleczną" solidarnością mają mordy w kubłach i nawet nie zabulgoczą a reszta też siedzi w kieszeni zarządu to chyba dobry temat w czasie strajków solidarności niech darmozjad duda coś na to powie.. i pytania dodatkowe do związkowców czemu nie chcą nam za to płacić ? jak wypadło "obciążenie pracom kiepsko" to kasujemy rejony... teraz dodano nam jakieś 200% więcej bo rzadkością są liczniki na zewnątrz zawłaszcza w domkach prywatnych i ja do spisywania tych liczników poproszę jakiegokolwiek związkowca który "sortował paczki " i wie o pracy listonosza tyla i le widział w Złotopolskich do zamiany ja wezmę jego kasę a darmozjad moją robotę...choć na tydzień jak się nie zwolni to będzie dobry bo przeciętny czas pracy nowego listonosza to 1 dzień a potem ucieka ale o tym panowie związkowcy raczą nie wiedzieć bo w biurze się tego nie widzi.....


Ostatnio zmieniony 03 lut 2015, 17:01 przez ricewindek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasęci
Post: 04 lut 2015, 10:30 
Zaśmieciłam ten wątek, za co ricewindka przepraszam. Posty nie na temat (nie tylko moje) - na wysypisku.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Inkasęci
Post: 04 lut 2015, 17:36 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
z ostatniej chwili gazownia podpisała umowę na odczyt z jakąś firmą prywatną i to ta firma płaci poczcie za odczyt liczników czyli firma słup zgarnia 90 gr za odczyt 1 licznika a płaci poczcie 50 gr i wszyscy zarabiają bo poczta oznajmiła pracownikom że mają to robić bez dodatkowego wynagrodzenia i do tego żeby oszczędzić to dali po 1 słownie JEDNYM rejestratorze na miasto z tym sprzętem jest to nie wykonalne ale kary umowne za opóźnienia są bardzo wysokie więc Panowie Dziennikarze oświećcie mnie kto chce z poczty wypompować kasę ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasęci
Post: 04 lut 2015, 19:14 
Te kary i brak odpowiednich warunków do wywiązania się z umowy, będzie przyczyną nierentowności Poczty Polskiej. To natomiast usprawiedliwi prywatyzację. I o nic innego w tych całych rozgrywkach nie chodzi a po drodze do prywatyzacji to się jeszcze kilku kolesi dorobi. Kurwa, zupełnie jak z kopalniami. Ta sama taktyka działania.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Inkasęci
Post: 05 lut 2015, 9:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
ricewindek pisze:
z ostatniej chwili gazownia podpisała umowę na odczyt z jakąś firmą prywatną i to ta firma płaci poczcie za odczyt liczników czyli firma słup zgarnia 90 gr za odczyt 1 licznika a płaci poczcie 50 gr i wszyscy zarabiają bo poczta oznajmiła pracownikom że mają to robić bez dodatkowego wynagrodzenia i do tego żeby oszczędzić to dali po 1 słownie JEDNYM rejestratorze na miasto z tym sprzętem jest to nie wykonalne ale kary umowne za opóźnienia są bardzo wysokie więc Panowie Dziennikarze oświećcie mnie kto chce z poczty wypompować kasę ....

Zapytałam miejscową doręczycielkę-powiedziała, iż mieli spisywać stan gazomierzy od poniedziałku, ale do dziś(czwartek)nie otrzymali jeszcze list odbiorców do sprawdzenia......czarno dla poczty to widzę, i jak zwykle, ktoś się obłowi bezkarnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 05 lut 2015, 22:18 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
dzisiaj mieliśmy zacząć spisywanie ale podczas szkolenia z obsługi czytnik się zawiesił a nigdzie w instrukcji nie było jak to zresetować więc leży i czeka na informatyka....kurwa to już nie jest śmieszne....ale i tak panowie dziennikarze zajmą się górnikami ..... bo to na czasie ... ehhh nic więcej nie będę pisał...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 06 lut 2015, 15:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Czekajcie dalej, głupie padały, aż wam firmę rozpirzą.
Czekajcie na dziennikarzy, skórzane torby, na sejmową interpelacje i masturbację. Napewno się doczekacie.


PS
Widzę, że ten głupi makrel usunął mojego wartościowego posta, a zostawił durny spam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 06 lut 2015, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
I tak to dać listonoszom nową technikę-zaraz zepsują.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 03 mar 2015, 16:39 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
st1111 dam ci 1 komputer na 40 ludzi i co zrobisz baranie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Inkasenci
Post: 03 mar 2015, 16:41 
Offline

Rejestracja: 03 lut 2015, 16:27
Posty: 11
Kutas.Pompejusz pisze:
Czekajcie dalej, głupie padały, aż wam firmę rozpirzą.
Czekajcie na dziennikarzy, skórzane torby, na sejmową interpelacje i masturbację. Napewno się doczekacie.


PS
Widzę, że ten głupi makrel usunął mojego wartościowego posta, a zostawił durny spam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group