forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lut 2015, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Radek to buduje własna popularność i ćwiczy oko a nie będzie się głupotami zajmował

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 11:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Mitoman znowu w akcji...

Pirotechnicy w biurach Sikorskiego. Marszałek dostał list z pogróżkami

http://www.tvn24.pl/pirotechnicy-w-biur ... 165,s.html

:D :D :D :D :D

"Za 24h Radziu Sikorski zginie, zostanie zabity. Jutro o 12:00 PODŁOŻĘ BOMBĘ w waszym biurze. Pierdolniecie jak fajerwerki ACHTUNG. Nie obchodzi mnie wasz los. Pracujecie dla Radzia - zginiecie. Musicie umrzeć, taka jest cena za wolną POLSKĘ. Wybaczcie. Czasami trzeba zabić kilku niewinnych żeby odrodził się naród. BOMBA WYBUCHNIE O 12:00 DNIA 24.02.2015. Już nastawiłem zapalnik. Przepraszam was pracownicy Musicie umrzeć MUSICIE. In nomine Patris et Filis et Spiritus Sancti Przepraszam..... Radosław musi zobaczyć, że nas stać na wszystko".

Czytaj więcej: http://www.expressilustrowany.pl/artyku ... ,id,t.html


A tu, kurwa, drugi.....

Kaczyński: Dostaję przerażająco obraźliwe pogróżki. Dotyczy to także mojej bratanicy

http://www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski- ... 222,s.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Jeśli ktoś wrażliwy obejrzał wczoraj radzia u lisa (celowo małą literą), to i nie dziwota, że mu ciśnienie skoczyło.
Ja patrzyłem przez kilka minut jak radzio łgał i zastanawiałem się nad motywacją do perorowania w takim tonie.
Odniosłem wrażenie tylko, że całkowicie brak mu przekonania do własnych słów, bo jakoś ciężko wypełzały mu z organu mowy, jakby przez jakieś grzęzawisko szły. Ale dał radę! Poszło w eter. No, niechaj ciemny lud wie co państwo chcą by wiedział.
Zastanawiam się nieraz co motywuje człowieka na bądź co bądź stanowisku do opowiadania takich bredni. Czy widzi w tym własną korzyść tylko, czy ktoś coś ma na niego i robi co karzą, czy to zwykła choroba? A może wszystko naraz?

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2015, 1:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ociec dyrektor pisze:
Jeśli ktoś wrażliwy obejrzał wczoraj radzia u lisa (celowo małą literą), to i nie dziwota, że mu ciśnienie skoczyło.
Ja patrzyłem przez kilka minut jak radzio łgał i zastanawiałem się nad motywacją do perorowania w takim tonie.
Odniosłem wrażenie tylko, że całkowicie brak mu przekonania do własnych słów, bo jakoś ciężko wypełzały mu z organu mowy, jakby przez jakieś grzęzawisko szły. Ale dał radę! Poszło w eter. No, niechaj ciemny lud wie co państwo chcą by wiedział.
Zastanawiam się nieraz co motywuje człowieka na bądź co bądź stanowisku do opowiadania takich bredni. Czy widzi w tym własną korzyść tylko, czy ktoś coś ma na niego i robi co karzą, czy to zwykła choroba? A może wszystko naraz?


Tak jakby Ojdyr nie wiedział, ambicja, szlachectwo i władza!, takiemu kapłanu to dobrze, kasy tylko sypnąć by szlachectwo w hierarchii mieć zagwarantowane, płaci się i się ma, tytuł, zaszczyty. Taki biskup to i w Watykanie biskup i na Dominikanie i tu w Piotrkowie na ten przykład. A kto to jest sikorka? minister? czego? dziś minister a jutro? kto jego rozpozna w Oksford, kto się nisko ukłoni groszem sypnie, w Berlinie, Moskwie, w New York? popatrz, czy on wzbudzi podziw, zaufanie, lęk? czy to człowiek sukcesu? Obrazek
Obrazek
ile się trzeba napiąć by kilka groszy zarobić, domek z ogródkiem utrzymać?
Prosto nie jest, co innego mówić prywatnie i co innego pod przymusem okoliczności ot takie: "NATO to wielki mit do którego ja się niestety przyczyniłem" to jego słowa 1995r 1minuta55sekund dalej też ciekawie prawie jak u sowy, https://www.youtube.com/watch?v=nCeofMzDQlE#t=188 to człowiek guma, fakt, prywatnych poglądów nie zmienia. :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2015, 15:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

Obrazek

Zapamiętajcie Radzia,bo nie wiadomo,kiedy,gdzie i po co może się pojawić.

Radek obrażony

Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2015, 16:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
cipulka pisze:
Radek obrażony


Cheba obrzezany. :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 12:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

zakręt w karierze polityka

Szkoda,że po Sejmie nie lata samolotem.
Skarpetki by se dobrał do garnituru rowerowego.. :lol: :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 17:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Jak widać nie jest łatwo pozbyć sie słomy :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2015, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Halapic, Radzia o gust posądzasz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2015, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Radosław Sikorski złożył pisemną rezygnację z funkcji marszałka Sejmu – poinformowała wicemarszałek Wanda Nowicka. Następnie władze Sejmu ustalą termin wyboru nowego marszałka – niewykluczone, że wybór może nastąpić dzisiaj wieczorem.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rezygnac ... ef=Default


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group