forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 21:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 kwie 2021, 9:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Taaak?!


Obrazek


Dalej brniesz?
Gdzie twój honor?





"Gdyby nie te zęby, byłaby dupa z twojej gęby."

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2021, 10:17 
Ależ nie emocjonuj się tak.
Wiesz, żyłki i te sprawy.
:D

Wszyscy wiedzą że potrafisz kopiować posty.
:lol:

Honor mówisz...hmmmm....ciekawe dlaczego admin założył skaner geograficzny, żeby Norweg musiał przez proksy na forum włazić.
Ech, staniu, wkładasz kijek we własne szprychy. I po co? Wyjdź na spacer, pójdź do lasu, przeca w No są tysiące ścieżek spacerowych. Po chuj życie tracić na jakieś fora, brandzlowanie się przed monitorem rozmową ze spawaczem. Żyj chłopie. Życie jest piękne.
:D


Na górę
  
 
Post: 04 kwie 2021, 10:49 
Bez tego też go możesz pochwalić. Chłopak aż piszczy żeby go chwalić. :D

Ale w żopie z nim...niech się bawi jak lubi.

Z polskiej telewizorni i reszty przekaziorów przestrzegają przed nowymi objawami koronawirusa. Otóż ból głowy, zatok a potem gardła sugeruje że masz koronę. I w te pędy musisz lecieć się testować. Pozytywnie ofkors.

W Polsce wiosenka nieśmiało nadchodzi słoneczkiem foliarstwo mamiąc, a głupki te ściągają szaliki i czapki mordy zakazane do ciepełka wystawiając.
Nic bardziej złudnego. Północne wiatry nawet przy kilkunastu stopniach w słońcu potrafią schłodzić skórę foliarza w kilka minut. Współczynnik chłodzenia to się zowie. I zamiast grzać się w piętnastu stopniach, siedzimy rozebrani w pięciu. I przeziębienie gotowe. Ból gardła, zatok i głowy.
Drugi dzień mnie baniak napierdala, a z nosa leci jak z Niagary.O bólu gardła nie wspomnę.
Ale dwa Ibuprofeny, cirrus, cynk i selen skutecznie załatwiają sprawę.
Choć może powinienem do brzozy się przytulić i selfie zrobić z tej czynności, co by naukowcy mieli co po forach roznosić...?


Na górę
  
 
Post: 04 kwie 2021, 11:12 
stanax pisze:
Taaak?!


Obrazek


Dalej brniesz?
Gdzie twój honor?





"Gdyby nie te zęby, byłaby dupa z twojej gęby."


:lol: :lol:
A tera skup się... wiem, możesz poczuć tępy ból pod czaszką, ale to lepsze niż wiecznie robić z siebie idiotę.
Gdzie jest napisane w tym co cytujesz radośnie, że czytam Onet i komentarze tam zamieszczane?

Powolutku poskładaj literki do kupy, możesz pomóc sobie palcem, i wskaż nam ten ciąg literek złożonych w słowo "czytam" bądź "czytałem"?
Możesz wziąć do pomocy kolegę spod kamienia. On uwielbia takie naukowe wyzwania.

:lol:


Na górę
  
 
Post: 04 kwie 2021, 11:48 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Racja Stan. Ale dojebałeś. Należało ci się.
Polar nie czyta ani czytał i nigdy nie będzie czytał nic. A co dopiero Onet i komentarze na nim. On ma wiedzę objawioną sam z siebie. Z głębi swojego jestestwa bez czytania wie, że 99% komentarzy jest takich jak pisze, że trafnie punktują. Takie rzeczy bez czytania a nawet zaglądania się przecież wie. Trafnie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2021, 11:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
@2xUp

Nic nie muszę (skup się / poskładaj / wskaż) oraz nie mam na to teraz chęci. Może po świętach.
Wiesz @dupa jak jest... Nie tylko ja czytam twoje posty. Jaka jest opinia o tobie innych użytkowników forum nie wiem.
Za to moja jest taka - jesteś kłamca i konfabulant! Oprócz tego domyślam się, że coś ci musiało w życiu nie wyjść,
bo nikt nie może być takim jak ty bez przyczyny.
___________________________________________________________________________


Przy okazji o "angielskich agroturystach":

:arrow: https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8134065,policja-nabozenstwo-polski-kosciol-londyn.html


Prawda to, że najszybciej spierdalał ten wszystkim znany?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2021, 12:02 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2021, 12:54 
stanax pisze:
! Oprócz tego domyślam się, że coś ci musiało w życiu nie wyjść,
bo nikt nie może być takim jak ty bez przyczyny


Oho... zaczynają się naukowe argumenty.

:lol:


Na górę
  
 
Post: 04 kwie 2021, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
polar pisze:
I tym optymistycznym akcentem zakończymy na parę dni napierdalenkę.
Bo mnie generalnie trochu męczy, ale czegóż nie robi się dla drugiego człowieka żeby sprawić mu przyjemność.
( wiem, pomyślałeś o blow job...:lol: )

Oddalam się barszczu upierdolić trochu.
Wrócę po świętach, zobaczyć coście to odjaniepawlali.
Niech kamienny szykuje nową porcję śliny.
I tylko tego głupka z gebelsowni nie ciągnijcie ze sobą, bo siara trochu.
Niech was świąteczny baran zapina w żopu.
Nara.
:lol:




czyzby juz po Swietach ? aaa, ile to jest pare dni?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2021, 12:43 
Może być mi jedynie przykro z tego powodu.
Każdy ma jakieś wzloty i upadki i nie powinno być to tematem naszych naukowych dywagacji, Szanowny Agronomie.

Jak u ciebie saturacja?


Na górę
  
 
Post: 05 kwie 2021, 17:24 
Obrazek


Cytuj:
Wczoraj Astra Zeneca dzisiaj Pfizer
Ponownie strona Europejskiej Bazy Danych o Działaniach Niepożądanych Leków i oto wyniki do 27.03:

Analogicznie:

Poważne skutki uboczne: 101 482.
W tym, nieodwracalne: 50 699.
Przyczyny śmiertelne: 3 268.

Porównując:

Astra Zeneca ma dużo więcej zgłoszonych ciężkich powikłań (187 708), prawie dwa razy więcej nieodwracalnych (99 568), ale Phizer ma cztery razy więcej przyczyn śmiertelnych:
3 268 do 837 Astra Zeneca.


O tym nie mówi się w przekaziorach.
Wyroby pseudomedyczne w postaci projektów biznesowych typu lekarz B. Fiałek przedstawiają zgoła inne dane. Ba, typek próbuje nawet wprowadzić nowy rodzaj NOP. POP - pozytywny objaw poszczepienny, nawet jeżeli pacjent zejdzie. Zszedł, znaczy szczepionka działa.
:D :D

Strzeżcie się ludziska fachowców brylujących w sieci.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group