forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 269  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2020, 11:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Maniu, zgadzam się, że sprawa może być polityczna. I najpewniej jest. Nawet z tymi kwitami może być coś na rzeczy

Ale wybacz. Mam wątpliwości co do tej nieprzytomności. I tylko w tej kwestii. To lekarze, biegli, wydali opinie, że można mu zarzuty przedstawiać i nie widzą przeciwwskazań.

Zca RPO i ci adwokaci najpewniej wybitni prawnicy lekarzami nie są. Tym bardziej dziennikarze i inni.

Jeśli pojedziemy tą drogą to musimy przyjąć, że i lekarze uczestniczą w tym rządowym (czy prokuratorskim) spisku. Albo dali się zastraszyć. Raczej nie sadzę. Bo przynajmniej jeden (nawet kolega co coś tylko słyszał) by się skusił by przy okazji się pokazać. By zyskał sławę demaskatora.

PS. Oczywiście Giertych( i jego adwokaci) ma prawo do takiej obrony. I to gwarantowane ustawowo. Więc nie potępiam broń bobrze golony.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2020, 11:24 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Mnie dziwi inna rzecz.
Giertych jest doświadczonym adwokatem, a poza tym doskonale zna metody stosowane przez Ziobrę i spółkę.
Dlaczego nie zdeponował oryginalnych kwitów choćby u notariusza, i nie trzymał w domu i kancelarii tylko kopii?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2020, 11:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Bo albo ich nie ma (nie było), albo jednak ma schowane. Tylko czekają.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2020, 11:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I ja sobie podobne pytanie zadałem.
Przecież to nie nowicjusz i sposoby działania obecnych służb nie powinny być mu obce...?!
Bo przykłady miał ( Blida, Lepper...)
Co się tyczy lekarzy; - ponoć był zbadany " na odległość "...przynajmniej tak podawali w TVN. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2020, 11:52 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Komandor pisze:
Bo albo ich nie ma (nie było), albo jednak ma schowane. Tylko czekają.


Odniosłam się do wcześniejszej informacji Mani, że PIS osiągnął cel, gdyż kwity zniknęły jak sen złoty. Z tego wywnioskowałam, że znaleźli i zwinęli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2020, 12:31 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Wiem, czytałem.

Ale jest jeszcze jedna ewentualność.

Giertych jednak coś, może mniej niż rozgłaszają, ale jednak coś, ma za uszami.
I kwity też ma. Te co zwinęli ale i schowane.

To co teraz wypłynęło to sygnał. Od adwokata. On przecież nie wie czy ma kopie czy nie. I czy zabrano wszystkie (nawet specjalnie zostawione aby dać sygnał, mam coś) a prawdziwa bomba ukryta. Niby tylko wie, że zabrali jakieś.
Powiedział, że coś miał. Opinia publiczna już uszy nadstawiła. Pasuje do układanki. Sprawa polityczna. jak nic. A raczej polityczno-kryminalna. Aby ukryć swoje przekręty.
Już wiemy, że coś było. A czy wypłynie to zależy. Od decyzji prokuratury Bo na razie są tylko zarzuty i nie nie muszą się skończyć aktem oskarżenia. Albo mogą ten akt złagodzić (lub specjalnie poprzeć łatwymi do obalenia przed sądem dowodami). Niby się odwołają potem od wyroku (łagodnego lub uniewinnienia) ale dla zasady tylko.

I nie mogli powiedzieć (Giertych i adwokaci), że nadal kwity mają. Bo to by przesądzało sprawę. Jak potem wytłumaczyć, ze mieli a nie podali?
Tak jest furtka do negocjacji.

Jak odpuszczą to kwity nie wyjdą na jaw. Przecież je zabrali. I nie ma co ujawniać. A poza tym tylko na tropie był. A poza tym adwokat do końca nie zrozumiał. A sam Giertych nic oficjalnie nie powiedział.
Ale jak nie odpuszczą to i kwity się znajdą. I znowu, adwokat nie musiał wiedzieć, ze ma kopie. A Giertych nieprzytomny, nie kojarzy więc mu nie powiedział.

To spekulacje.
Ale Giertych (i jego adwokaci) to cwane lisy. A Giertych dodatkowo wytrawny polityk obracający się w kręgach władzy. Dobrze wie jak to działa. Politycznie też.

I na pewno, jak faktycznie coś ma to swojej polisy ubezpieczeniowej nie trzyma na wierzchu i w jednym miejscu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2020, 18:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Po wyroku poznańskiego sądu, prokuratura oburzona brakiem aresztów
w sprawie Krauze-Giertych.
Co do Giertycha, podtrzymuje, że adwokat, przebywający w szpitalu,
w czasie odczytywania zarzutów, symulował brak świadomości.


Prokuratura zaskoczona swoją nieudolnością ?
A Kaczyński ? A Ziobro?
Afera z aresztowaniem Giertycha śmierdzi na kilometr ordynarną zemstą.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2020, 18:24 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Prokuratura oczywiście złoży zażalenie.
A TVP Info popłakuje, ze tak poważną sprawę powierzono tak młodej sędzi, której wszak brakuje niezbędnego na tym stanowisku doświadczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2020, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Nie, to nie tak. Po prostu nie zdążyła "umoczyć" i Ziobro nie ma na nią jeszcze haków. Ale ją zapamietał.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2020, 21:38 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Pozostaje jedynie liczyć, że Ziobro pod samochód wpadnie albo na wirusa zejdzie...... :oops: Złóżmy więc vota i módlmy się w tej sprawie...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 269  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group