forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 wrz 2020, 15:43 
IroB pisze:
no nie szczegolowo ale z tego co mowi, kazdy normalnie rozumujacy i znajacy jezyk ktorego uzywa musi to tak zrozumiec, mozna to i tak nazwac "cwiczenia " ona mowi o testowaniu..... Test druchlauf vorgenohmen ist, tak mowi troche nie gramatycznie ale moze to jest spowodowane radoscia ze dostanie za to kasiorke. :)


Ej, czyli poddajesz mi swoją interpretację wypowiedzi a nie tłumaczenie?


Na górę
  
 
Post: 18 wrz 2020, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie jest to moja interpretacja a tlumaczenie tego co ona mowi, ona mowie ze weil dlatego ze jest to nowe centrum walki z coronavirusem to ona bierze udzial w przebiegajacym "Durchlafen" tescie tego wlasnie nowego centrum, i ze jej zadaniem jest skarzyc sie przed personelem na klopoty z oddychaniem, podaje jeszcze swoja pozycje czyli numer lozka i ze dostaje za to kase, ktos kto nie zna jezyka moze zostac naprowadzony na myslenie!!! ze oto tu konstruje sie dowody na istnienie tegoz virusa. fejk.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2020, 16:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
I tak to u nich jest, U tych spiskowców. Niedorozumienia, niedopowiedzenia, manipulacje. Brak elementarnej wiedzy i umięjetności logicznego myślenia. Powiązania faktów, ich zależności... Np. już ponad 2270 lat temu niejaki Eratostenes dokonał pomiaru średnicy Ziemi (dając przy okazji dowod na jej kulistość bo inaczej pomiar by mu nie wyszedł albo pokazał ze jest plaska) a oni dramatycznie drą ryja - dajcie nam dowód!!! Bo przecież widzimy ze jest plaska. A "pion" w każdym miejscu pion pokazuje.A "poziomica" poziom. Jakby byla kulista to by przecież się w tym samolocie się odchylało.

No chyba IrkuBe zacznę jednak częściej zaglądać :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2020, 16:14 
IroB pisze:
nie jest to moja interpretacja a tlumaczenie tego co ona mowi, ona mowie ze weil dlatego ze jest to nowe centrum walki z coronavirusem to ona bierze udzial w przebiegajacym "Durchlafen" tescie tego wlasnie nowego centrum, i ze jej zadaniem jest skarzyc sie przed personelem na klopoty z oddychaniem, podaje jeszcze swoja pozycje czyli numer lozka i ze dostaje za to kase, ktos kto nie zna jezyka moze zostac naprowadzony na myslenie!!! ze oto tu konstruje sie dowody na istnienie tegoz virusa. fejk.


Dlatego zawsze sprawdzam zgodność z dwoma niezależnymi źródłami. W tym wypadku tłumaczenie.
Zapytałam, bo dostałam nagranie podobne z NY. Pełny szpital ludzi niby chorych na covid a po dwóch dniach, po tym samym pustym już szpitalu "hula wiatr" a zdjęcia i filmy z przed dwóch dni, są udostępniane w New York Times i stronie www. Cnn-u jako fakty.
Zwyczajnie się zastanawiam.
Nie wiem czy wiesz ale w Wielkiej Brytanii od dzisiaj wchodzi w życie prawo, że wszystkie otwarte przybytki, muszą zbierać dane osobowe ludzi ich odwiedzających. Każdemu, kto nie godzi się na udostępnienie swoich danych grozi kara pieniężna wcale nie mała.
Wiem, że próbowali tego samego w Hamburgu i nie wiem czym się to skończyło, chyba odkryciem, że dane podawane były fałszywe.
https://www.mopo.de/hamburg/corona-ausbruch-in-der--katze--forderung-nach-maskenpflicht-hinterm-tresen-37359782

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 wrz 2020, 16:23 
Ano świat się komplikuje. W GB teraz kupując bilet kolejowy trzeba podać dane,
odprawa na lotnisku przedłużona o godz. - dwie, bo trzeba wypełnić formularz skąd,
dokąd, po co, z kim itd. Żeby tylko kacze ómysły nie rozwinęły tego tfurczo, bo trzeba
będzie ankietę wypełnić wsiadając do tramwaju i Wolska stanie.


Na górę
  
 
Post: 18 wrz 2020, 17:11 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jak zacznie "babcia klozetowa" z dowodu spisywać dane to wtedy dopiero zacznie się bać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 wrz 2020, 17:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Na fejsbuku sie obnazamy wrecz, a Jak sie Nas prosi o wspolprace by poprzez app rejestrujacy nasz GPS anonimowy czy Sie w Risiko przestrzeni przebywalismy to doszkukemy Sie 1984

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2020, 14:42 
Iro, ale jest coś na rzeczy.
Ja naprawdę bardzo ostrożnie podchodzę do tematu pandemii, ale mam przykład z własnego podwórka. Zachorowało 69 osób, jedna zmarła, wcześniej chorowała na nowotwora , no i jednak 7 z przodu. Pięć osób było hospitalizowanych, na tę chwilę mamy 64 ozdrowieńców.
Bardzo się cieszę, że trup nie ściele się gęsto po ulicach, mam już starszych krewnych, płuca na agrafkach, stąd moja radość jest uzasadniona. Choć strach nadal odczuwam.
Ale.....
Coś tu nie gra. 70 zachorowań na powiat liczący 42000 ludzi? 1 zgon? Jaka to jest kurwa pandemia?
Rzecz jasna rozumiem że testów robi się mało, że ktoś umarł niezdiagnozowany. Mimo wszystko, coś nie gra.
A zbieranie danych, może mieć bardzo niefajne konsekwencje. Bo na podstawie zdjęć na fejsie, najwyżej jakaś cipa napisze, że masz za tłustą dupę , ale już mając twój PESEL, cwaniaki mogą wziąć kredyt . Itd...


Na górę
  
 
Post: 21 wrz 2020, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
na rzeczy jest to ze w pierwszych dniach kiedy wirus sie rozprzestrzenial, zbieral smiertelne zniwo w dzieiatkach tysiecy istnien, teraz sie jakgdyby z letka uspokoil, przynajmniej w statystykach co bardziej rotwinietych opiekach zdrowotnych. Ja tam nie bede sprawdzal czy za tym virusem chwa sie jakas sila spiskowa przeciw ludzkosci, rzady sorosow czy tez innych zydow albo ze to tylko wojna chinsko amerykanska. Nosze maseczke, myje rece, staram sie nie ryzykowac, nadal chodze do pracy i czekam kiedy ktos wiarygodny dla mnie!!! mi powie ze niebezpieczenstwo zmalalo do wielkosci statystycznej mozliwosci wygrania w totolotka, kiedy ryzyko bedzie tej wielkosci to znaczy ze mozemy normalnie zyc.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2020, 11:25 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
O ! - to mamy podobnie........ :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group