forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 wrz 2020, 19:51 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Ale mieszanka tematów!
W zamęcie jednak Malinie uszło powoływanie się na szemrane autorytety antyszczepionkowe:)
Wystarczy temat rozmydlić i jakoś to będzie!
A tu - nie!
Nie będzie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2020, 10:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Malina pisze:
Czarna_Mańka pisze:
Malina pisze:

Te tęczowe ścierwa nie powinny z kicia wychodzić.



...


Nie wciskaj ludziom ciemnoty, że jest to z foswinia lub foNie bo nie jest, podobnie jak inny tu dzisiaj zacytowany fragment. Jednak lubisz szperać i szukać w internecie co też inni piszą w internecie, ponieważ oba cytaty podane dzisiaj przez ciebie tutaj, pochodzą z mojej strony Facebook.

Oj kłamczuszek, kłamczuszek.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Nie dalej jak kilka dni temu czytałem Pani żale na jednym z wątków jak to na fo NIE nie szanuje się poglądów, jak pisze się z nienawiścią o PiSowcach o katolikach drwi się z wiary. To prawda. Czasem tak jest. Pomyślałem sobie wtedy klęcząc przed komputerem, aby dobrze pojąć przekaz "co za kobieta, co za kobieta". A tu masz, tak nienawistne słowa? :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2020, 14:44 
MMM pisze:
Na przykład taki komentarz... o Sylwii S.

Ty oczywiście także zrobisz wszystko, by Polska i Polacy, by li gorzej w unii traktowani i nie otrzymywali tego co się należy. "Gratuluję"
Pani Spurek wegetarianka walcząca o zwierzęta a tu paseczek ze skóry, buciki ze skóry. O środowisko też "dba" latając w te i wewte samolocikiem (nie na wodę). samochodzikiem (nie na wodę) częściej niż przeciętny obywatel tej ziemi. Propaguje żarcie ściągane z odległości dziesiątków tys km transportem nie na wodę. Niech spierdala, hipokrytów nie znoszę.


Na górę
  
 
Post: 17 wrz 2020, 15:00 
A to się musiałaś zganiać po TT, żeby mnie znaleźć.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chciałoby się napisać, witaj Dyskurs 3.0 :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 17 wrz 2020, 15:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Malina pisze:
MMM pisze:
Na przykład taki komentarz... o Sylwii S.

Ty oczywiście także zrobisz wszystko, by Polska i Polacy, by li gorzej w unii traktowani i nie otrzymywali tego co się należy. "Gratuluję"
Pani Spurek wegetarianka walcząca o zwierzęta a tu paseczek ze skóry, buciki ze skóry. O środowisko też "dba" latając w te i wewte samolocikiem (nie na wodę). samochodzikiem (nie na wodę) częściej niż przeciętny obywatel tej ziemi. Propaguje żarcie ściągane z odległości dziesiątków tys km transportem nie na wodę. Niech spierdala, hipokrytów nie znoszę.


A skąd ta wiedza, że to ze skóry? Jest pani jej garderobianą?

a czym ma latać? Innej możliwości nie ma. Na ośle? Przynajmniej nie przytula unijnych ojro za jazdę zezłomowanym cadillakiem.

No i po co te niezdrowe emocje? Coś się stanie i kto będzie odpowiadał? Gdybyśmy stracili tak cenny intelekt tu na fo to byśmy chyba zmarli.

To, że ktoś wykorzystuje do swojej działalności środki niekoniecznie ekologiczne nie świadczy o tym, że jest hipokrytą. Czy to, że pisze Pani na fo takie bzdety świadczy o tym, że jest Pani osobą niespełna rozumu? Oczywiście, że nie. Ja tak przynajmniej nie uważam. Po prostu ma Pani problem z emocjami. Nie panuje pani nad tym. I wychodzi na to, że bywają chwile, że przestaje Pani logicznie myśleć. O czym świadczy powyższy wpis a szczególnie zaznaczone kilkoma kolorami tęczy fragmenty. No! :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2020, 15:18 
Boruch pisze:
Malina pisze:
MMM pisze:
Na przykład taki komentarz... o Sylwii S.

Ty oczywiście także zrobisz wszystko, by Polska i Polacy, by li gorzej w unii traktowani i nie otrzymywali tego co się należy. "Gratuluję"
Pani Spurek wegetarianka walcząca o zwierzęta a tu paseczek ze skóry, buciki ze skóry. O środowisko też "dba" latając w te i wewte samolocikiem (nie na wodę). samochodzikiem (nie na wodę) częściej niż przeciętny obywatel tej ziemi. Propaguje żarcie ściągane z odległości dziesiątków tys km transportem nie na wodę. Niech spierdala, hipokrytów nie znoszę.


A skąd ta wiedza, że to ze skóry? Jest pani jej garderobianą?

a czym ma latać? Innej możliwości nie ma. Na ośle? Przynajmniej nie przytula unijnych ojro za jazdę zezłomowanym cadillakiem.

No i po co te niezdrowe emocje? Coś się stanie i kto będzie odpowiadał? Gdybyśmy stracili tak cenny intelekt tu na fo to byśmy chyba zmarli.

To, że ktoś wykorzystuje do swojej działalności środki niekoniecznie ekologiczne nie świadczy o tym, że jest hipokrytą. Czy to, że pisze Pani na fo takie bzdety świadczy o tym, że jest Pani osobą niespełna rozumu? Oczywiście, że nie. Ja tak przynajmniej nie uważam. Po prostu ma Pani problem z emocjami. Nie panuje pani nad tym. I wychodzi na to, że bywają chwile, że przestaje Pani logicznie myśleć. O czym świadczy powyższy wpis a szczególnie zaznaczone kilkoma kolorami tęczy fragmenty. No! :D

Bo musiała się z tego tłumaczyć w TVN, na TT i w kilku gazetowych wersjach mediów.


Na górę
  
 
Post: 17 wrz 2020, 15:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No p[roszę to TVN też potrafi być obiektywny. Ogląda pani? Ja też. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2020, 15:26 
Boruch pisze:
No p[roszę to TVN też potrafi być obiektywny. Ogląda pani? Ja też. :lol:


Nie, nie oglądam. Jej tłumaczenie się podali mi znajomi na TT, jako ciekawostka. Fragment wystąpienia podała sama Spurek na TT. Mieliśmy niezłą z niej bekę.


Na górę
  
 
Post: 17 wrz 2020, 15:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Malina pisze:
Boruch pisze:
No p[roszę to TVN też potrafi być obiektywny. Ogląda pani? Ja też. :lol:


Nie, nie oglądam. Jej tłumaczenie się podali mi znajomi na TT, jako ciekawostka. Fragment wystąpienia podała sama Spurek na TT. Mieliśmy niezłą z niej bekę.



A znajomi. To korzysta Pani z informacji podawanych, jak w tej sytuacji chyba z trzeciej ręki? A może i dalej. Taka poczta pantoflowa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje. Tak też można. I potem się zaskakuje wiedzą nawet wszechświat. A może i dalej. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 wrz 2020, 17:05 
Czarna_Mańka pisze:
ps. "bojowniczka" ....buahahahaha


Dyskursowe w akcji. Działajcie, działajcie.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 976, 977, 978, 979, 980, 981, 982 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group