forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 kwie 2020, 19:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
zritah pisze:
Boruch pisze:
A z tymi aresztowaniami to czasem nie jest pryma aprilis?

A kto wie ?

To podane było w o godz. 15.27.

Poza tym, ja uważam, że właśnie dzisiaj mamy brutalną prawdę, a reszta roku
pod rządami tej formacji to jest prima aprilis.



O matko bosko "altschajmersko" to prawda co Pani pisze. :o

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2020, 17:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Cytuj:
Poczta Polska będzie masowo otwierać koperty, a następnie przesyłki skanować i dostarczać je elektronicznie. Nie ma to jednak dotyczyć przesyłek prywatnych"


Tego nawet bezpieka w stanie wojennym nie robiła , PiS-lam robi to pod pretekstem walki z zarazą, a co z UODO ? Co ze zeskanowanymi papieramy do śmietnika ? Co z tajemnicą bankową i adwokacką , oraz radcowską ? Totalna inwigilacja ludności. Podsłuchiwać telefonów nie muszą bo maja program bodajże "pegasus" do tego zakupiony parę miesięcy temu przez podwładnych skazańca Kaminskego.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronaw ... ia/zfxnvxl

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2020, 18:00 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A będzie komunikat:", przesyłka kontrolowana, przesyłka kontrolowana, przesyłka..."?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2020, 3:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Komandor pisze:
A będzie komunikat:", przesyłka kontrolowana, przesyłka kontrolowana, przesyłka..."?


Czymś takim PiS-lamske urzendasy nie będą sobie dupy zawracać. Wystarczy przekonanie i zawołanie - preses za nami.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2020, 21:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Szanowny Panie Mateuszu Morawiecki,
Premierze mojego kraju.

Napisał Pan, ewentualnie ktoś, kto prowadzi Pański profil na Facebooku, może jakiś urzędnik Pana kancelarii, że żeby być Polakiem trzeba odwiedzać groby z katastrofy smoleńskiej i czcić Jana Pawła II ….
Chyba przejdę na ty, bo tak będzie łatwiej. Właśnie odebrałeś mi obywatelstwo polskie.
1. Nie odwiedziłem żadnego grobu z katastrofy, nie byłem na żadnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, co nie znaczy, że nie jest dla mnie ważna, bo tam zginęli nie tylko politycy, ale po prostu ludzie. Każdy, kto umiera, jest ważny. Uważam jednak, że groby nie są najważniejsze, a Twoja ekipa nadal nie potrafi wyjaśnić, co tak naprawdę się stało. Przecież nie przyznacie, że to wszystko się stało po prostu z powodu waszych błędów. Musi być zamach, bo to brzmi bardziej spektakularnie.
2. Na dodatek nie płakałem po śmierci Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich czyli Papieża Polaka.
To dziwne, że tylko te dwa elementy ustaliłeś jako źródła tożsamości polskiej.
Twój Prezes sam łaził po grobach swoich bliskich, gdy Polacy nie mogli, bo cmentarze były w większości zamknięte. Obecnie Twój Prezydent paradował bez żadnych obostrzeń w Bieszczadach, gdy policja strzelała gazem w protestujących w Warszawie. To jest ta ciągłość narodu polskiego? Nasza wspólna kwarantanna?
Piszesz, że bez takich gestów państwo staje się grupą ludzi realizujących cele zredukowane wyłącznie do zapewnienia minimum egzystencji lub jakichś ekonomicznych interesów.
Mateuszu, przecież Twoje ekonomiczne interesy, przepisane na żonę też się jakoś w to wpisują? Czy może załapałeś się na Antykryzysową Tarczę dla małych przedsiębiorców?
Po czym piszesz dalej: …. a naród staje się tylko grupą osób posługujących się tym samym językiem. Staje się narodem bez ciągłości, bez wspólnego przywiązania do tego, co ważne, wielkie i co niesie ponadczasowe wartości.
To ja może wymienię Ci, Mateuszu, moje wartości, który nie ograniczają się do grobów i papieża:
1. Nie zgadzam się na pedofilię w Kościele i jego kundlenie się z państwem polskim.
2. Nie zgadzam się na bezkarność Kościoła i Twoich urzędników, którzy robią wszystko źle, jak pan Sasin.
3. Nie zgadzam się na znikanie uczniów, bo nie wiem, czy wiesz, Mateuszu, ale bardzo dużo uczniów po prostu zniknęło z edukacji zdalnej.
4. Nie zgadzam się na kompromitację Ministra Edukacji, który nic nie wie. Tak dosłownie. Nawet nie podejrzewam go o żadne złe intencje, jest po prostu niekompetentnym idiotą*. I między innymi dlatego ciągle większość w tym kraju nie rozumie ważności edukacji.
5. Nie zgadzam się na samobójstwa ludzi młodych i brak jakiejkolwiek debaty społecznej na ten temat.
6. Nie zgadzam się na przemoc wobec kobiet, dzieci, ogólnie domową, choć wiem, że uchwalono ustawę. Ale co konkretnie dzieje się dalej?
7. Nie zgadzam się na homofobię. Nie wiem, czy wiesz, ale Polska jest homofobem Europy. Pamiętasz, jak Arcybiskup Jędraszewski uczył Cię, że homoseksualiści są tęczową zarazą? Teraz jest po prostu zaraza biologiczna, a nie ma Jędraszewskiego. Ani chłopców od Boga, Honoru i Ojczyzny, co bili homoseksualistów w Białymstoku. Jest tylko chłopiec Bosak i Korwin-Mikke, czyli taka gwardia idiotów, którzy jednak jakoś nadal utrzymują społeczne stopnie nienawiści. W sumie Tobie i twojej władzy bliskie.
8. Nie zgadzam się na ostry cień mgły Twojego prezydenta, gdy rapuje na rzecz ochrony zdrowia, gdy wcześniej przyznał miliardy telewizji, która służy głównie kłamstwom, bo Twój Minister Zdrowia nie zrobił nic, żeby pracownicy ochrony zdrowia zostali docenieni finansowo.
9. Nie zgadzam się na wybory, które nie odbyły się z powodu ich nieodbycia, bo nie rozumiesz, co to jest Konstytucja.
10. Nie zgadzam się na niszczenie stadniny w Janowie, sądów, Trójki, wszystkiego, czego Twoja mierna władza się dotknie.
Ileż można spierdolić rzeczy w Polsce? Jak bardzo można być narodowo niekompetentnym? Piszesz, że nie chciałbyś żyć w Polsce bez grobów i Jana Pawła II. Ja bez tego sobie akurat doskonale a nawet lepiej poradzę.
Ale nie chcę żyć w Polsce idiotów, miernot, nie chcę żyć w Polsce nienawiści, w Polsce przemocy, w Polsce rozkradania pieniędzy publicznych, w Polsce Polskiej Fundacji Narodowej, w Polsce IPN-u, w Polsce Sasina, Terleckiego i spedofilonego a przy tym bezkarnego Kościoła.
Jako nauczyciel i jako obywatel wierzę, że Polska i Polacy nigdy nie dadzą się zredukować do takiego poziomu.
Mimo wszystko - Pozdrawiam serdecznie,
Paweł z Facebooka

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2020, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Jaki on szanowny ? Krzywomordy kłamca.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2020, 14:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
wa ma pisze:
Cytuj:
... przez podwładnych skazańca Kaminskiego.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronaw ... ia/zfxnvxl

Precyzyjnie co by oddać tej personie co mu przynależne to:
.... przez podwładnych "bezprawnie" ułaskawionego skazańca Kaminskiego.
Maryjusza zresztą!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 5:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Tak krzywomordy "OSZCZENDZA" pieniądze podatników.

Załącznik:
tak morawiecki  oszczendza - 2020-10-10_063542.jpg
tak morawiecki oszczendza - 2020-10-10_063542.jpg [ 46.58 KiB | Przeglądany 2889 razy ]

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 8:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I co z tego niby wynika ?!

Szczerze mówiąc, wkurwia mnie przedstawianie podobnych tabelek.
To jedynie człowieka złości bo w zasadzie nic z tym nie można zrobić.
Przynajmniej w sposób zgodny z prawem. W chwili obecnej, jedynie ogólnopolska poruchawka może cokolwiek zmienić.
Tym czasem, polowa lemingów jest zadowolona z sytuacji a połowie reszty nie chce się dupy ruszyć.
To na chuj te tabelki prezentować...?! :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 11:49 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
stary praktyk pisze:
W chwili obecnej, jedynie ogólnopolska poruchawka może cokolwiek zmienić.


Demografię na pewno poprawi. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group