forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 135  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2020, 18:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek
Raz w miesiącu katoliccy parafianie z kościoła w Monachium - stolicy najbardziej katolickiego regionu w Niemczech - dekorują ołtarz podczas katolickiej mszy tęczową flagą.
Na nabożeństwo mogą przyjść wszyscy, którzy łączą się w modlitwie za społeczności mniejszości seksualnych. Uczestniczą we mszy siostry zakonne udzielające azylu lesbijkom uciekającym z krajów, gdzie osoby homoseksualne poddawane są egzorcyzmom, prześladowane i zabijane. Bywają członkowie katolickich wspólnot, zaangażowani wierzący geje z rodzinami.
Nie dajcie sobie wmówić, że się nie da. Da się. Trzeba tylko chcieć.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2020, 21:16 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Nawiasem mówiąc, te kościelne tęcze nie mają nic wspólnego z symboliką LGBT.
Każdy z kolorów symbolizuje jeden kontynent.
Czyli takie butne pokazanie, ze "nasz jest cały świat".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2020, 23:40 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
A czy na takim stole z tęczowym obrusem, Irek mógłby pograć w piłeczki?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2020, 10:41 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
szczwacz pisze:
A czy na takim stole z tęczowym obrusem, Irek mógłby pograć w piłeczki?


Jakby odpowiednio zapłacił, to pewnie tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2020, 11:01 
Prędzej proboszcz zagrałby Irka "piłeczkami" na zakrystii.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2020, 11:25 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Myślisz, ze proboszcz połaszczyłby się na takie przechodzone piłeczki?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2020, 11:35 
Cytuj:
Tego jeszcze nie było! 100 zł miesięcznie od każdej rodziny i przymusowy nakaz pracy na rzecz kościoła – takie nowe zarządzenie w parafii w Gwizdowie na Podkarpaciu wydał miejscowy proboszcz. Większość mieszkańców ze zmartwieniem przyjęła nowy podatek i obowiązek. Nikt jednak głośno nie protestuje, bo ludzie boją się, że będą wyczytywani z ambony

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/proboszcz-z-gwiazdowa-opodatkowal-wies-i-kaze-wszystkim-pracowac/16pvwhg

Cóż... Komandoru oczywiście zaprotestuje przeciwko nazywaniu tych upośledów tępym bydłem, ale takie onego prawo.
Ja szukam w pamięci słów stosownie obelżywych i nie znajduję. Powinien ich ten katabas na łańcuchy wziąć i za lenistwo
chłostać do krwi. Czy ten motłoch zasługuje na cokolwiek poza pańszczyzną od świtu do nocy? PiS i klecha się Polakowi
należy jak świni błoto, i oby dla dobra Europy czym prędzej ogrodzono to polskie gumno elektrycznym pastuchem.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2020, 12:54 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Nickuś, "kręcenie wora" to też zabawa. Zależy tylko po której stronie wora się stoi. Zabawa była praktykowana w wojsku, a tam piłeczki nie były stare :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2020, 14:41 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ależ nie dlatego, że mnie to oburza. Ja cyniczny jestem. Nawet jak tak myślę to z ostrożności procesowej i wyborczej tego nie mówię (co do zasady). I to staram się przekazać.

Poza tym i z innej mańki (nie czarnej) ponoć według Was, jako intelektualistów i elity wysokich lotów z szeroko pojętej opozycji (tolerancyjnej, inteligentnej, wykształconej, zaradnej, pracowitej, nowoczesnej, europejskiej, pełnej wartości humanistycznych itd itp) to każdy człowiek (a nawet zwierze - np wykorzystywana seksualnie dojeniem krowa mleczna) bez względu na rasę, seksualność, przekonania, wyznanie, pleć, wykształcenie, ułomności umysłu i ciała,ma przyrodzoną godność i należy mu się szacunek. I tolerancja też mówi podobnie. No chyba, że bliżej Wam do fanatycznych wyznawców religijnych, zacofanych PiSiorów i członków ONR itp niż do tych humanistycznych światłych elit.

Bo ja osobiście, tak bez emocji i na chłodny rozum ścisły z zawężonymi horyzontami, nie widzę zbytnej różnicy miedzy nazwaniem katolika, nawet jak ogłupianego na własne życzenie. "upośledem" czy "tępym bydłem" i innymi inwektywami do nazwania np kogoś ze społeczności LGBT, nawet jak lata dziwnie ubrany na paradzie, "zboczeńcem" czy "zwyrodnialcem".

Ale co ja tam wiem. Sami sobie wystawiacie świadectwo.

PS. I poprawność tzw polityczna to też tych elit do których aspirujecie wymysł. To tak przy okazji jakby padł argument nazywania rzeczy po imieniu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2020, 15:08 
Komandor pisze:

Bo ja osobiście, tak bez emocji i na chłodny rozum ścisły z zawężonymi horyzontami, nie widzę zbytnej różnicy miedzy nazwaniem katolika, nawet jak ogłupianego na własne życzenie. "upośledem" czy "tępym bydłem" i innymi inwektywami do nazwania np kogoś ze społeczności LGBT, nawet jak lata dziwnie ubrany na paradzie, "zboczeńcem" czy "zwyrodnialcem".



Bo masz rozum za nadto ścisły - jak widać.
Narodowy sekciarz nie jest samotnym bytem, a zbiorową zarazą która trawi Polskę od wieków. To dzięki nim Polska przestała istnieć
na ponad 120 lat, i dzięki nim polskie dzieci wyrastają na zabobonnych kretynów, mając dwa razy więcej godzin religii,niż geografii,
fizyki i chemii razem wziętych. To narodowi sekciarze wynoszą na piedestały zboczone kreatury z mordami czerwonymi od chlania,
i to oni odwracają głowy gdy te kreatury gwałcą ich dzieci. To sekciarska mafia zawłaszczyła tysiące hektarów miast, wsi i pól, będąc
największym po Skarbie Państwa posiadaczem ziemskim. To ona ssie z budżetu 20 mld rocznie, i to ona a nie LGBT cieszy się fiskalnym
uprzywilejowaniem. Mógłbym tak jeszcze długo, ale skoro mózg masz tak ścisły, to i tak nie zauważysz różnicy między chciwą i cyniczną
do cna sektą silną tępotą swoich wyznawców, a ludźmi którzy chcą żyć jako pełnoprawni obywatele, nie czyniąc nikomu krzywdy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 135  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group