forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 17:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 30 cze 2020, 22:46 
Kurwizja organizuje debatę 5 czy 6 lipca w jakiś Końskich.
Może w pustych stajniach po zdechłych arabach?
Nie ważne. Spodziewają się owoż Czaskoskiego.
I tera pytanie: Czy wobec rejterady Cykora z debaty TVN,
Czaskoski powinien olać tę kurwizyjną, czy jednak stanąć
i wbić Cykora w parkiet jak gwoździa?

Co towarzysze radzą, hę? :mrgreen:

ED
Migły mnie przypadkiem wiadomości kurwizji - stąd wiem.
Powiedzieli ponadto, że to - Achtung! pierwsza debata
organizowana w drugiej turze! Czyly lud PiSowski nawet
nie wie, że ma być wcześniej jakaś w TVN i że Cykor stchórzył.
Szacun genosse Kurski. Goebbels byłby dumny z ucznia.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 30 cze 2020, 23:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
WLR pisze:
Kurwizja organizuje debatę 5 czy 6 lipca w jakiś Końskich.
Może w pustych stajniach po zdechłych arabach?
Nie ważne. Spodziewają się owoż Czaskoskiego.
I tera pytanie: Czy wobec rejterady Cykora z debaty TVN,
Czaskoski powinien olać tę kurwizyjną, czy jednak stanąć
i wbić Cykora w parkiet jak gwoździa?

Co towarzysze radzą, hę? :mrgreen:

ED
Migły mnie przypadkiem wiadomości kurwizji - stąd wiem.
Powiedzieli ponadto, że to - Achtung! pierwsza debata
organizowana w drugiej turze! Czyly lud PiSowski nawet
nie wie, że ma być wcześniej jakaś w TVN i że Cykor stchórzył.
Szacun genosse Kurski. Goebbels byłby dumny z ucznia.


Czemu miałby służyć taki szmonces? błogosławieństwo odebrał kandydat raptem parę dni temu i debata miała by coś zmienić?
Kaczyński może byłby nawet zadowolony ale sens byłby tylko wtedy gdyby coś się gwałtownie zmieniło.
No chyba że służby się dogadały i Trzaskowski w debacie przekaże swój elektorat Dudzie, to być może.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 1:13 
Pantryglodytes pisze:

Czemu miałby służyć taki szmonces? (...) i debata miała by coś zmienić?


Gdzie mnie tam gonić myśli Prezessa.
Faktem jest, że PiSdebata będzie i Pereira już dał Dudzie odpowiedzi do wykucia na blachę.
Żeby tylko znowu nie rapował.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 9:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
PiS ma poparcie niekoniecznie dlatego że przekupił gawiedź datkiem „500+”, czy dlatego że ludziom podoba się tak zwana „dobra zmiana” – która de facto dobra jest tylko ze sloganu.
Pis ma poparcie bo atakując bezpardonowo elity sprawił że polski cham czuje się dumny ze swego chamstwa, polski nieuk ze swego nieuctwa, a polski nieudacznik czuje że winni jego porażek są ci co odnieśli sukces. Czyli wszyscy zakwalifikowani do „chamskiej hołoty”.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 10:12 
O to, to!
PiS wyniósł na piedestał indywidua pokroju swojego Prezessa.
Ciągnięty za uszy z klasy do klasy, życiowo niezaradny lub
po prostu leniwy analfabeta stał się godnym szczególnej
ochrony wzorcem Prawdziwego Polaka. To ja wolę być Czech.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 13:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ja nawet wolę Czterech.(Jezioro Czterech Kantonów)

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 17:54 przez zritah, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 16:19 
Przepytał przed chwilą Hołownia Trzaska. Mądre pytania i takież odpowiedzi.
Można by odnieść wrażenie, że Polska nagle jest cywilizowanym, nowoczesnym
krajem w którym istnieją kompetentni politycy. Prawie uwierzyłem, ale zaraz
gdzieś na wiosce mordę rozdarła Duda i czar prysł był.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 17:45 
wezyr pisze:
Jak niektórych czytam, to aż mi się chce wyjść z kina.


Wezyr, ja i tak pewnie wezmę udział w drugiej turze, ale bez przekonania. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale naprawdę przestaje się dziewic wyborcom PiSu. Bo pomijając już wszystko inne, ludziom odjebało. Być może powtórzę, ale chyba warto. Większość krajów europejskich dotuje dzietność. U nas to jest 500 Plus, w innych krajach nazywa się to inaczej. Ale tylko w Polsce, ludzie z dziećmi są nazywani patologią. Tyle ile jadu wylało się na rodziny z dziećmi, przekracza ludzkie pojęcie. Zdarzył się nieszczęśliwy wypadek, winne 500 Plus, ktoś zapił pałę, winne 500 Plus. niektórzy już nawet twierdzą że te dzieci na które dzisiaj rodziny pobierają 500 Plus, w przyszłości nie będą pracowały, bo od dziecka są uczone że państwo da. Nie wiem kto puszcza w eter takie bzdury, ale taka panuje narracja. Pokaż mi proszę jeden kraj w Europie, w którym aż tak żal dupę ściska. Nie ma takiego! Jest nie tylko kasa, ale i pomoc rzeczowa.
Ale tam to norma.
Wiesz co czytam od kilku dni? Że na Dudę głosowali głównie ludzie bez wykształcenia, wsioki, kosobrzeki. A oni to co, gorszy sort? Nie są obywatelami? Ja pierdole, pan Boniek w ogóle ma pojęcie na czym polega praca rolnika? Pewnie zabierzmy wszystkim tym ludziom dowody, prawo głosu, w imię demokracji i wykrzykując Konstytucja!!
Co ciekawe, ci wszyscy, którzy dziś pytają się o socjal proponowany przez PiS, wychowywali po trójkę, czwórkę dzieci za prl-u. Dentysta w każdej szkole, szczepienia pamiętam do dzisiaj u pielęgniarki koło szatni, darmowe mleko zimą, śniadania i obiady dla dzieci z uboższych rodzin, bezpłatne podręczniki przez 8 lat szkoły podstawowej. Dofinansowania do kolonii, do wczasów, talony dla młodych małżeństw, mieszkania spółdzielcze. Dotacje do obiadów pracowniczych, darmowe zajęcia w domach kultury, Mikołajki, dyskoteki, potupajki. O tym ci wszyscy krytykanci zapomnieli. Ci wszyscy którzy z taką pogardą odnoszą się dzisiaj do rodzin z dziećmi, do programów wspierających rodziny!
Ci wszyscy intelektualiści, a raczej głąby, które krzyczą , że nie chcą ze swoich podatków, finansować 500 plusów. Tacy mundrzy, a nie ogarniają, że budżet państwa to nie tylko podatki. Nie ogarniają nawet tego, że rodzice z dziećmi, wydają miesięcznie więcej kasy niż gej bądź singiel z pudelkiem. Singiel, który był zbyt wygodny i beztroski by założyć rodzinę, wziąć na siebie odpowiedzialność.
Tu można by w nieskończoność, sens jest taki, że dopóki będziemy mieli takie myślenie, również ze strony środowisk związanych z opozycją, że dopóki coś co było przez lata normą , teraz jest nazywane patologią, dotąd PiS będzie brał wszystko. I żaden nawet najbardziej cacany Trzaskowski temu nie zaradzi.
Nawet z moim, Twoim głosem.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 18:50 
Okrutnie się i po raz kolejny wzruszyłem przypomnieniem, jak to Adrian dotuje polskie rodziny. (tu ociera oczy i smarka w chusteczkę).

Aliści dzisiaj ten dobrodziej zapowiedział ujednolicenie VAT (oczywista dla wygody ludu). Ujednolicenie, czyli jedna stawka 23% na wszystko!
Na ubranka, na pieluchy, na Gerberki, na szamę dla futrzaków, leki, Tatrę, Chesterfieldy i tipsy. Te pińcetplus się zdewaluowało jakoś z pięć
lat temu. To tyle w temacie dobrodzieja.

ED
A w temacie pińcetplusów, to ci co nie pracują są elementem i żulią - wg mnie ma się rozumieć. 500+ powinno być dodatkiem do wypłaty
- jakiejkolwiek. Jedno z rodziców powinno pracować i tylko wtedy mieć prawo do 500+. Oczywiście samotne madki małych bombelków
dostawałyby jako dodatek do zasądzonych alimentów, ale jak smark ma 3 lata, to go do darmowego przedszkola, a madka do pracy.
Znam familie które parę tysiaczków biorą z 500+, MOPSów, SROPSów itp. Nie tylko w Polsce ma się rozumieć. Bez względu na kraj, to
jest patologia i wylęgarnia roszczeniowego elementu. Mamy dość! Chłe, chłe. :mrgreen:

ED2
Tera czytam, że Duda - dobrodziej zapowiedział obniżkę (jednak) VATu na musztardę. Zgłupiałem jeszcze bardziej. (O ile to w ogóle możliwe).

A diabłać tam! Cicho byyyć! Tralala, bum cyk cyk... Pepiku skocz no! Hop...


Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 19:15 przez WLR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 01 lip 2020, 19:14 
A czym tu się wzruszać? Takie są fakty. Polacy wyjeżdżają za granicę hurtowo i tam ściągają swojej rodziny, bądź je zakładają. Tam też Andrzej rozdaje, a każdy rodzic to Sebix? A zresztą, mnie to wisi, to nie ja będę zaskoczona.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group