forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 19:22 
older pisze:
Obrazek
Krakowiacy i górale.


Krakowiacy i Górale - fragment libretta.

„Zyjcie swobodnie, – mnózcie się płodnie,
Obyście wase widzieli prawnuki,
Obyście od dzisiejsej psewrotnej nauki
Dalecy – poćciwe mogli wydać plemię.



Czy nie brzmi aktualnie, mimo upływu ponad 220 lat?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 19:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
stary praktyk pisze:
A co na owo dictum nasz Komandore.....?!
Coś podejrzanie cicho z jego strony się zrobiło.......?!
Korona Go dopadła czy cóś.......?! :lol:

Eee!
Marynarzu........! Żyjesz.....?! ;)


Na jakie dictum?

Na wybory?
No cóż... przecież mówiłem. Na własne życzenie tracili szanse wykopania Dudy. No ale wtedy by nikt z PO nie powalczył.

I co ja mogę. Ino wkurwić się mogę.

Nawet w mazowieckim szeroko pojętym z dupę nawet dostał. W Wielkopolsce i innych kiedyś antypisowych i takich ach. I o tym też pisalem. Nie nie nosi się dupy zbyt wysoko bo się obsrać można. A sukces już prawie otrąbialiście.

Ale to w sumie pikuś. Gorzej jest niż się Wam wydaje. O przed tym też ostrzegałem. Lewica, PO traci młodych. Wcześniej stracilo na rzecz PiS znaczną grupę a teraz jeszcze większą na rzecz Bosaków. Korwinów i innych narodowych ultraliberalów (kurwa ultraliberalni rynkowo faszyści ale jaja, tylko u nas). A to już jest groźne. bo rzutuje na przyszłość. I jeszcze nam jakiś mały hitlerek wyrośnie.

Jedyna szansa to były wybory korespondencyjne w dobie obostrzeń i siedzenia na dupie. Zagłosowały by pewnie w pewnym stopniu nawet lenie z lewej strony. A mobilizacja? Może i była. Ale na pewno nie nie peowców. Ci, z tych lepiej uposażonych na wywczasy pojechali. Wiem po się kręcili po mieście.

A za dwa tygodnie jeszcze gorzej będzie. Pogoda piękna, kasę dostali za postojowe, pracowników* często w chuja zrobili to pojadą.

*Przykład z pierwszej ręki. Pracownika na opiekę nad małym dzieckiem. 80% płaci państwo. Pracodawca pod stołem 20 % i..... zapierdalaj przez komputer w domu na cały etat 8 h.
Zysk taki, że koszty pracy to 20% pensji i to bez danin (na opiece nie można nawet na 1/5 etatu oficjalnie. Gdzie? W Koszalinie. Myślicie, że tylko tam?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 21:21 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Uuu!
Widzę, że Cię nieźle podkurwili....!
Ale to nie tylko Ciebie....!

Poza tym, sprawdzałem tylko czy żyjesz....... ;)
Uć na wodzie.....?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Najgorsze co można zrobić za dwa tygodnie, to siedzieć w domu zamiast pójść głosować w II turze.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 22:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No i nie będą siedzieli. Pojadą nad morze, jeziora i w góry. :lol:

Od miesiąca na wodzie i stoi nie chodzi - muszę parę rzeczy przy niej zrobić i dopiero jutro idę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 22:26 
Stanaxu, coś się mnie przypomina kolacja u niejakiego Sowy chyba, a może innego Królika.
Kogóż tam nagrywano, PiS? Nie, PełOwca Morawieckiego, PełOwca Sikorskiego, PełOwca Arłukowicza
i całe szanowne grono PełOwskich elit. Krótkie podsumowanie zamyka się w twierdzeniu, że Polacy to
durnie którym każdy kit można wcisnąć, i z wdzięcznością powinni zapierdalać za miskę ryżu. Ale
przecież nie tylko konsumenci garkotłuka Sowy chętnie ujawniali swoje zdanie o tępym motłochu.
Bul Komorowski widział kredyt jako lek na biedę, a Bieńkowska której w tlenionym łbie się nie mieściło,
że ktoś może bez kradzenia na boku przeżyć za 6000 na rękę, też chyba nazwała takich idiotami.
A Niesiołowski - taki PełOwski Terlecki, który z pogardą mówił rodzicom, że gówno mają do gadania
w kwestii własnych dzieci? A Kopacz która kazała spalić w sejmowej kotłowni milion podpisów prawidłowo
zebranych w sprawie referendum? Lwia część tak krytykowanych wymyków PiS powstała w lisich łbach
PełOwców. PiS sam nie jest w stanie do sracza trafić, ale wykorzystać i rozwijać łajdactwa wymyślone
przez konkurentów potrafi koncertowo.
Dlatego mam głęboko cały POPiS, bo co mnie za różnica kto mnie portfel ukradnie. Nie głosowałem w
pierwszej i nie zagłosuję w drugiej. Chyba że na PiS, bo Wolakom się należy kręcenie wora do końca.
Otóż szanowny a naiwny elektoracie, ONI wszyscy mają WAS w dupie. Macie raz na kilka lat schylić garb,
aby kolejny darmozjad mógł ustawić siebie i kilka setek kumpli z sitwy. Schylajcie, mnie łupie w krzyżu.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
WLR pisze:
[...]Nie głosowałem w pierwszej i nie zagłosuję w drugiej.
Pisałem dla/do tych, którzy głosowali w I turze.
Nie chce im się pójść w II, więc po chuj poszli wczoraj?
Według mnie bez sensu. Jeśli staję do walki to albo ja, albo przeciwnik.
Nie spierdalam po pierwszych dziesięciu sekundach, bo raz dostałem piąchą w ryj.
Ty jesteś usprawiedliwiony - oddałeś walkowerem.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 29 cze 2020, 23:05 
Nic nie oddałem, bo nie kibicuję żadnej ze stron.
Obydwie do dołu z wapnem - że tak od Baryckiego zapożyczę.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 30 cze 2020, 7:08 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co by nie mówić, zgadzam się z Wiarkiem, że wszyscy tam, - na Wiejskiej, - mają elektorat w dupie od chwili, gdy tylko w "ławach" zasiądą.
Co w końcu od "zawsze" - udowadniają. Bez względu na opcję, która akurat się do koryta dostanie. I ja również miałem nie iść na głosowanie ale poszedłem. Jednak tylko po to, by tego cutasusa przykruchtowego z urzędu wyjebać. Tak z zupełnie prywatnego poczucia odrazy do niego. Resztę mam w dupie. Albowiem doskonale zdaję sobie sprawę, że kto by na wiejskiej nie siedział, - mnie oleje !
Dlatego na drugą turę też pójdę i też jedynie w celu o jakim napisałem powyżej. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wybory
Post: 30 cze 2020, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
WLR pisze:
Stanaxu, coś się mnie przypomina kolacja u niejakiego Sowy chyba, a może innego Królika.
Kogóż tam nagrywano, PiS? Nie, PełOwca Morawieckiego, PełOwca Sikorskiego, PełOwca Arłukowicza
i całe szanowne grono PełOwskich elit. Krótkie podsumowanie zamyka się w twierdzeniu, że Polacy to
durnie którym każdy kit można wcisnąć, i z wdzięcznością powinni zapierdalać za miskę ryżu. Ale
przecież nie tylko konsumenci garkotłuka Sowy chętnie ujawniali swoje zdanie o tępym motłochu.
Bul Komorowski widział kredyt jako lek na biedę, a Bieńkowska której w tlenionym łbie się nie mieściło,
że ktoś może bez kradzenia na boku przeżyć za 6000 na rękę, też chyba nazwała takich idiotami.
A Niesiołowski - taki PełOwski Terlecki, który z pogardą mówił rodzicom, że gówno mają do gadania
w kwestii własnych dzieci? A Kopacz która kazała spalić w sejmowej kotłowni milion podpisów prawidłowo
zebranych w sprawie referendum? Lwia część tak krytykowanych wymyków PiS powstała w lisich łbach
PełOwców. PiS sam nie jest w stanie do sracza trafić, ale wykorzystać i rozwijać łajdactwa wymyślone
przez konkurentów potrafi koncertowo.
Dlatego mam głęboko cały POPiS, bo co mnie za różnica kto mnie portfel ukradnie. Nie głosowałem w
pierwszej i nie zagłosuję w drugiej. Chyba że na PiS, bo Wolakom się należy kręcenie wora do końca.
Otóż szanowny a naiwny elektoracie, ONI wszyscy mają WAS w dupie. Macie raz na kilka lat schylić garb,
aby kolejny darmozjad mógł ustawić siebie i kilka setek kumpli z sitwy. Schylajcie, mnie łupie w krzyżu.


Takim jest i takim bede,
Czym jest dziwkarz, czy też pede,
Socjalista czy faszysta,
Jam w tym serze jako glista.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group