forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 5:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 cze 2020, 14:45 
Ktoś tu chyba wstał lewą nogą. :)


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2020, 15:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ja i egzaltacja :shock:
Koło chuja mi lata, jak sobie i przyszłym pokoleniom pościelicie.
Dla nas tu jest najważniejsze, żebyśmy nie stracili tego, co posiadamy w kraju.
A to już nie jest takie pewne, gdy te chuje dobrali się do koryta.

Sarkazmu z tymi ośmiorniczkami (po osiem złotych w knajpie, gdy byliśmy parę lat temu w kraju)
oraz z zegarkiem, który był prezentem od żony Nowaka nie zatrybiłeś.

Miliony przepierdolone na poronione pomysły, premie za czasów wieśniaczki Szydłowej,
rozpierdalane hurtowo auta, loty samolotami dla przyjemności na koszt podatników...

... No tak - osiem lat rządów PO and PSL to dopiero była kwintesencja nepotyzmu!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2020, 15:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Sejm wyraził wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego

Za wotum zaufania dla rządu zagłosowało 235 z 460 posłów



Czekam na tą chwilę, kiedy ciężar nosa wytrąci bezczelnego kłamcę z równowagi
i pierdolnie skurwysyn na ryj. Historia lubi się powtarzać. Wieśniaczka Szydłowa prekursorem:


Obrazek


Tak, tak - wiem. Przez osiem lat poprzednich rządów ...

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2020, 17:06 
Ja się zastanawiam jakim cudem to PKB rośnie. Wprawdzie nie wiem jak sytuacja wygląda w skali całego kraju, ale przypuszczam że podobnie. Mianowicie, w samym tylko powiecie kilka 1000 ludzi straciła pracę. Covid przyczynił się znacznie.
Część osób, szczególnie pracujących u tak zwanych prywaciarzy, ma obniżoną stawkę godzinową. Część pracodawców oferuje zatrudnienie, za mniej niż 14 zł na godzinę, na przykład w jednej z hurtowni budowlanych, 10 godzin dziennie, plus 7 godzin w sobotę, praca fizyczna - wynagrodzenie 3000 na rękę. Co na to kodeks pracy, nie wiem.
Jako że nie ma Ukraińców, a przynajmniej jest ich sporo mniej, nie ma komu zbierać plonów, sadownicy, plantatorzy truskawek, borówek mają spory problem. Padło kilka mniejszych firm transportowych. Takich co to miały po 5 ciężarówek.
Przyjaciele którzy zainwestowali w sport, nabrali na ten cel niebagatelnych kredytów, wzięli różne maszyny w leasing, nie mogą pozbierać się z rozumem. Część mieszkańców postanowiła im pomóc i wykupić karnety na kwartał, ale czy to wystarczy?
Panie kosmetyczki, fryzjerki, tipsiary, właściciele barów , kawiarni, wypożyczalnia kajaków, rowerów, instruktorzy tańca, jogi, mydlarni i innych wymniej bądź bardziej potrzebnych grup zawodowych, ludzie handlujący na targu mydłem i powidłami, również borykają się z ogromnymi problemami.
Więc proszę mądrzejszych od siebie, wyjaśnijcie mi ten fenomen. Bo ja za cholerę tego nie kumam.


Ps. Właśnie dostałam info od flixbusa. Na 18 czerwca miałam rezerwację. Wszystkie rezerwację i kursy są odwołane, żadnej informacji dlaczego i do kiedy. Przypuszczam że w Niemczech źle się dzieje, covid znowu zaatakował.
To tak luźno, nie wiadomo czy lada dzień i u nas nie zamkną znowu wszystkiego.


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2020, 17:14 
Te archiwa to jak kopalnia złota. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2020, 17:40 
Z czego, pizdo, rżysz? '


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2020, 17:57 
Malina ma takie samo prawe wypowiadac się na tym forum jak i my. Ja się z nią nie zgadzam, przynajmniej jeżeli chodzi o PiS, ale te wyzwiska moglibyście sobie darować.
To jest forum dyskusyjne i żeby dyskusja miała miejsce, trzeba różnych stanowisk.
Wyzywając się nawzajem sprawimy jedynie że pies z kulawą nogą tu nie zajrzy, bo nazwiecie go pierdolonym inwalida ;) :)


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2020, 18:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jak tam zarobki w UM Warszawa?
Na oczka wodne wystarczą?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2020, 18:24 
st1111 pisze:
Jak tam zarobki w UM Warszawa?
Na oczka wodne wystarczą?


Pewnie im wystarczą, panie prosiaczku kochany. :lol: :lol: :lol:


Załączniki:
EZq8gdCXQAE08MU.jpg
EZq8gdCXQAE08MU.jpg [ 187.9 KiB | Przeglądany 2647 razy ]
Na górę
  
 
Post: 04 cze 2020, 18:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
stanax pisze:
Malina pisze:
PiS ma swoje za uszami ale samo wstrzymanie wypływu pieniędzy z polskiej kasy do państw UE, jest dla mnie motywem by na nich głosować.
Niech mnie ktoś kurwa uszczypnie w policzek!!!

A mogę w napletek?
Szybciej dojedziesz :lol: do czegokolwiek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 957, 958, 959, 960, 961, 962, 963 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group