forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2020, 7:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ostry cień.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2020, 9:06 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
A co miała powiedzieć twoim zdaniem Kidawa? Proszę państwa to prawda, jestem wielką pomyłką jako kandydatka?


mysle ze jej komentarz powinien byc zdecydowanie bardziej stonowany, seria przymiotnikow pod wlasnym adresem i przypisywanie sobie nieistniejacych zaslug przez osobe ktora wlasnie wywiesza biała flage jest troche groteskowe, wg mnie to posrednio dowodzi tego ze traktuje swoich wyborcow jak ciołków ktorym mozna wszystko wmowic i sprzedac, to nawet zabawne gdyz wnoszac po tresciach jakie mozna przeczytac w internetach jej elektorat zazwyczaj uwaza sie za lepszy niz elektorat Pis, nazywany przezeń lemingami i niewolnikami 500+


dzisiaj znalazlem informacje ze kancelaria prezydencka Dudy przeżarła 880mln w cztery lata, to nie jest do konca prawda, nie tylko TVP lubi koloryzowac, raperowi z Belwederu zliczono hajs z 2015-2019 a to nie sa cztery tylko piec lat, poza tym polowe 2015 zakosili ludzie Komorowskiego, razem z Gęsiarką i wieloma innymi fantami ale to szczegol, w kazdym badz razie Bizancjum Dudy i tak nie ma sobie rownych

sprawa jest prosta, Duda przed wyborami 2015 byl nikim, zreszta dalej jest nikim, aczkolwiek wlasnie w 2015 uzyskal spore mozliwosci, od tamtej pory za pieniadze podatnikow mnozy pensje i posady dzieki ktorym kupuje sobie lojalnosc wspolpracownikow, ta zaufana grupa z pewnoscia sie przyda, nie mozna byc wiecznym prezydentem, tak samo jak Kaczynski wiecznie zyc nie bedzie

oczywiscie bedzie schlebial partyjnym towarzyszom bo bez partii nie zrobi reelekcji, nawet podczas ewentualnej drugiej kadencji bedzie merdal ogonkiem bo nawet jesli nie da sie go usunac z urzedu to narobienie sobie wrogow w mateczniku spowoduje ze po zakonczeniu prezydentury stanie sie politycznym pariasem, skazanym w zasadzie na zalozenie wlasnej formacji ktora pewnie zdechnie 5 minut po zarejestrowaniu, niby to wszystko takie sprytne i przemyslane ale za cudze pieniadze to kazdemu chujowi ,,urosnie'' IQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2020, 9:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
CK 0 pisze:
[...] za cudze pieniadze to kazdemu chujowi ,,urosnie'' IQ
Leżę :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 16:02 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
zmieniam zdanie, Duda wlasnie zaplacil mi 10k zlotych zebym wypisywal w internetach pochwalne peany na jego czesc, klient nasz pan

od tej pory zamierzam klamac ze to najwybitniejszy prezydent Rzeczypospolitej, łgać ze jest calkowicie niezależny i oszukiwać ze powiedzie nas w swietlana przyszlosc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Dychę bez roboty też bym przytulił. Nie masz tam jakiego układu żeby mnie wkręcić w ten interes?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 17:50 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Pamiętajcie, że bardzo Was lubię. Za jakiś skromny procent mogę podrzucać pomysły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 21:31 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
stanax pisze:
Dychę bez roboty też bym przytulił. Nie masz tam jakiego układu żeby mnie wkręcić w ten interes?


niestety budzet kancelarii pana Prezydenta jest jak powszechnie wiadomo bardzo niski, pan Duda musial zrezygnowac z bialych trufli posypanych szafranem zeby oplacic moja gażę, nie stac go zeby zatrudnic kolejnych trolli

ostatecznie moze byc randka z Kinga za kilka postów slawiących męża stanu z Belwederu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 21:40 
CK 0 pisze:
stanax pisze:
Dychę bez roboty też bym przytulił. Nie masz tam jakiego układu żeby mnie wkręcić w ten interes?


niestety budzet kancelarii pana Prezydenta jest jak powszechnie wiadomo bardzo niski, pan Duda musial zrezygnowac z bialych trufli posypanych szafranem zeby oplacic moja gażę, nie stac go zeby zatrudnic kolejnych trolli

ostatecznie moze byc randka z Kinga za kilka postów slawiących męża stanu z Belwederu


Zachowujesz się jak zwykła męska kurwa polityczna. Podasz imiona swoich dzieci lub wnuków bym mogła ich poniżyć, zdyskredytować i się z nich pośmiać?
Jesteś szmata, zwykła ściera do podłogi.


Na górę
  
 
Post: 25 maja 2020, 22:32 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
O kurwa, widzę, że już nie trzeba państwa sobie przedstawiać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 22:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 635, 636, 637, 638, 639, 640, 641 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group